Статистика організації SAW
Дата заснування
січень 1, 2020
Регіон
Веб-сайт
Мерч-магазин
new
Загальні призові
$903 342
Спонсори
SAW Статистика кіберспорту
2026
|
13 149
| |
2025
|
249 259
| |
2024
|
616 314
| |
2023
|
142 463
| |
2022
|
228 999
| |
2021
|
123 855
| |
2020
|
147 060
|
639
114th
2026
|
63
| |
2025
|
65
| |
2024
|
131
| |
2023
|
135
| |
2022
|
50
| |
2021
|
93
| |
2020
|
102
|
181
2026
|
21
| |
2025
|
27
| |
2024
|
28
| |
2023
|
43
| |
2022
|
18
| |
2021
|
29
| |
2020
|
22
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
| ||
2020
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
SAW5/16 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Counter-Strike 100%
SAW Склад
| Name | ||
|---|---|---|
616 314
| $903 342
| |
9 002
| $5 753
| |
885
| $8 454
|
SAW Стримери
SAW Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
SAW Y.
SAW Youngsters
| 9th
|
-
|
01.11.26
| -41% 1706 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії SAW? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
SAW
SAW
| 9th
|
-
|
23.10.26
| +48% 7526 | |
|
SAW
SAW
| 11th
|
-
|
10.10.26
| -63% 3137 | |
|
SAW
SAW
| 1 |
$17 086
|
27.09.26
| -46% 9407 | |
|
SAW Y.
SAW Youngsters
| 4th
|
$861
|
20.09.26
| +88% 5800 | |
|
SAW Y.
SAW Youngsters
| 9th
|
-
|
13.09.26
| +87% 4607 | |
|
SAW Y.
SAW Youngsters
| 7th
|
-
|
23.08.26
| -27% 6028 | |
|
SAW
SAW
| 17th
|
-
|
09.08.26
| +79% 8679 | |
|
SAW Y.
SAW Youngsters
| 22nd
|
-
|
02.08.26
| +88% 9490 | |
|
SAW Y.
SAW Youngsters
| 1 |
-
|
20.07.26
| -40% 6850 |
- 1
- ...
SAW Статистика віків Гравців
SAW Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
PGL Major Copenhagen 2024
PGL Major Copenhagen 2024
$1 250 000
| 17.03.24 - 31.03.24 |
IEM Katowice 2025
IEM Katowice 2025
$1 250 000
| 29.01.25 - 09.02.25 |
PGL Cluj-Napoca 2025
PGL Cluj-Napoca 2025
$1 250 000
| 14.02.25 - 23.02.25 |
PGL Masters Bucharest 2025
PGL Masters Bucharest 2025
$1 250 000
| 26.10.25 - 01.11.25 |
IEM Cologne 2024
IEM Cologne 2024
$1 000 000
| 07.08.24 - 18.08.24 |
SAW Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
PGL Major Copenhagen 2024
PGL Major Copenhagen 2024
PV: 1 853 909
| 17.03.24 - 31.03.24 |
IEM Katowice 2025
IEM Katowice 2025
PV: 1 299 694
| 29.01.25 - 09.02.25 |
IEM Melbourne 2025
IEM Melbourne 2025
PV: 1 253 906
| 21.04.25 - 27.04.25 |
IEM Cologne 2024
IEM Cologne 2024
PV: 1 051 810
| 07.08.24 - 18.08.24 |
BLAST Premier Bounty Season 1 2025
BLAST Premier Bounty Season 1 2025
PV: 693 654
| 14.01.25 - 26.01.25 |
SAW Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами SAW ?
SAW взяла участь у 181 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів SAW?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування SAW - 616 314 Пік глядачів (IEM Cologne 2024).
Скільки заробляє SAW?
SAW виграла $903 342 призових на кіберспортивних турнірах.
З якої країни SAW?
SAW знаходиться в Portugal
Скільки заробила SAW у 2026 році?
SAW заробила $19 447 у 2026 році на
1-й - Esports World Cup 2026: Last Chance Qualifier (Counter-Strike)
2-й - DraculaN Season 7 (Counter-Strike)
3-й - Leon.bet Masters Season 1 (Counter-Strike)
4-й - CCT Europe 2026 Series #5 (Counter-Strike)
5-й - Circuito Retake Season 12 (Counter-Strike)
та інших турнірах з кіберспорту.
Де купити мерч SAW?
Офіційний мерч SAW, включаючи джерсі, футболки та інші товари, можна купити в офіційному магазині SAW.
Які найкращі турніри за участю SAW?
Топ-3 турніри за участю SAW:
Які найкращі ростери SAW?
Топ-3 SAW команд:
Які найпопулярніші стримери SAW?
Яке місце займає SAW у світі?
SAW займає 207 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у SAW?
Останній перехід у SAW був 26 жов 2026 mowzassa в Вільний агент
LIVE матчі
SAW Останні турніри
SAW Гравці за країнами
SAW
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization