Kurulan
Ocak 1, 2020
Bölge
İnternet sitesi
Merch mağazası
new
Toplam Para Ödülü
$736 256
Sponsorlar
SAW Espor istatistikleri
|
2026
|
7 334
|
|
|
2025
|
249 259
|
|
|
2024
|
616 314
|
|
|
2023
|
142 463
|
|
|
2022
|
228 999
|
|
|
2021
|
123 855
|
|
|
2020
|
147 060
|
595
119th|
2026
|
19
|
|
|
2025
|
65
|
|
|
2024
|
131
|
|
|
2023
|
135
|
|
|
2022
|
50
|
|
|
2021
|
93
|
|
|
2020
|
102
|
165
|
2026
|
5
|
|
|
2025
|
27
|
|
|
2024
|
28
|
|
|
2023
|
43
|
|
|
2022
|
18
|
|
|
2021
|
29
|
|
|
2020
|
22
|
|
2026
|
||
|
2025
|
||
|
2024
|
||
|
2023
|
||
|
2022
|
||
|
2021
|
||
|
2020
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
SAW0/10 oyuncular
Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Counter-Strike
100%
SAW Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
|
616 314
|
$736 256
|
|
|
4 090
|
$3 000
|
|
|
885
|
$8 454
|
SAW Flamalar
SAW Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar |
Etkinlik Bitişi
|
Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
SAW
SAW
|
5th
|
-
|
12.04.26
|
-85%
9718
SAW İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! |
|
|
SAW
SAW
|
13th
|
-
|
30.03.26
|
-41%
5813
|
|
|
SAW
SAW
|
13th
|
-
|
15.03.26
|
-74%
7848
|
|
|
SAW
SAW
|
9th
|
-
|
22.02.26
|
-5%
9618
|
|
|
SAW
SAW
|
9th
|
-
|
18.01.26
|
+36%
5566
|
|
|
SAW
SAW
|
2
|
$1 756
|
21.12.25
|
-74%
2742
|
|
|
SAW
SAW
|
3
|
$4 000
|
09.12.25
|
+38%
2085
|
|
|
SAW
SAW
|
5th
|
$2 000
|
23.11.25
|
+4%
5430
|
|
|
SAW
SAW
|
4th
|
$700
|
10.11.25
|
-69%
2852
|
|
|
SAW
SAW
|
3
|
$75 000
|
01.11.25
|
-69%
8112
|
- 1
- ...
SAW Oyuncular Yaş İstatistikleri
SAW Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
PGL Major Copenhagen 2024
PGL Major Copenhagen 2024
$1 250 000
|
17.03.24 - 31.03.24 |
IEM Katowice 2025
IEM Katowice 2025
$1 250 000
|
29.01.25 - 09.02.25 |
PGL Cluj-Napoca 2025
PGL Cluj-Napoca 2025
$1 250 000
|
14.02.25 - 23.02.25 |
PGL Masters Bucharest 2025
PGL Masters Bucharest 2025
$1 250 000
|
26.10.25 - 01.11.25 |
IEM Cologne 2024
IEM Cologne 2024
$1 000 000
|
07.08.24 - 18.08.24 |
SAW Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
PGL Major Copenhagen 2024
PGL Major Copenhagen 2024
PV: 1 853 954
|
17.03.24 - 31.03.24 |
IEM Katowice 2025
IEM Katowice 2025
PV: 1 299 747
|
29.01.25 - 09.02.25 |
IEM Melbourne 2025
IEM Melbourne 2025
PV: 1 253 999
|
21.04.25 - 27.04.25 |
IEM Cologne 2024
IEM Cologne 2024
PV: 1 051 810
|
07.08.24 - 18.08.24 |
BLAST Premier Bounty Season 1 2025
BLAST Premier Bounty Season 1 2025
PV: 693 780
|
14.01.25 - 26.01.25 |
SAW Organizasyon SSS
-
Kaç turnuva oynadı SAW takımları?
SAW, çeşitli espor disiplinlerinde 165 turnuvalarına katılmıştır.
-
Nedir SAW izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların SAW görüntüleme rekoru 616 314 Peak Viewers (IEM Cologne 2024).
-
SAW ne kadar kazanıyor?
SAW net değeri $736 256 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
-
SAW hangi ülkeden?
SAW Portugal'da bulunuyor
-
SAW 2026'da ne kadar kazandı?
SAW'ın kazançları hakkında şu anda bilgiye sahip değiliz.
-
SAW merchi nereden satın alınır?
Resmi SAW ürünlerini, formalar, tişörtler ve diğer ürünler dahil olmak üzere, resmi SAW mağazasından satın alabilirsiniz.
-
SAW ile en iyi turnuvalar hangileridir?
SAW ile en iyi 3 turnuva:
-
En iyiler hangileridir SAW kavurma makineleri?
İlk 3 SAW ekipleri:
-
En popüler SAW yayıncıları kimlerdir?
-
SAW forma veya tişörtünü nereden satın alabilirim?
Resmi SAW formaları ve tişörtleri resmi SAW merch mağazasında mevcuttur.
-
SAW dünya sıralamasında kaçıncı?
SAW, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 226 sırada yer alıyor
-
SAW'daki en son transfer nedir?
SAW'daki en son transfer 23 Apr 2026 blaze'ın Serbest oyuncu'a gitmesiydi
SAW Güncel turnuvalar
CANLI maçlar
SAW Son turnuvalar
SAW Ülkelere göre oyuncular
SAW
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Main sale of the year!
Get 30% OFF Esports Charts PRO
Annual Plan. Offer ends December 3.
Organization