Статистика організації Sentinels
Дата заснування
червень 1, 2018
Регіон
Веб-сайт
Мерч-магазин
new
Загальні призові
$5 326 281
Спонсори
Sentinels Статистика кіберспорту
2026
|
262 481
| |
2025
|
727 016
| |
2024
|
1 687 842
| |
2023
|
824 548
| |
2022
|
631 388
| |
2021
|
1 085 850
| |
2020
|
170 087
| |
2019
|
39 547
| |
2018
|
29 056
|
475
181st
2026
|
75
| |
2025
|
106
| |
2024
|
47
| |
2023
|
60
| |
2022
|
80
| |
2021
|
78
| |
2020
|
29
|
313
2026
|
20
| |
2025
|
25
| |
2024
|
14
| |
2023
|
35
| |
2022
|
59
| |
2021
|
46
| |
2020
|
33
| |
2019
|
2
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
| ||
2020
| ||
2019
| ||
2018
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
Sentinels22/32 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
League of Legends 31%
StarCraft II 28%
Valorant 26%
Marvel Rivals 15%
Sentinels Склад
| Name | ||
|---|---|---|
1 687 842
| $1 098 000
| |
440 188
| $325 534
| |
195 220
| $55 000
| |
85 335
| $154 000
| |
84 736
| $11 750
| |
39 547
| $29 900
| |
34 259
| $18 000
| |
27 899
| -
| |
5 246
| $3 900
|
Sentinels Стримери
| Name |
Followers
| |
|---|---|---|
|
tarik
Twitch
· English
| 3.30M
| |
|
zombs
Twitch
· English
| 388K
| |
|
johnqtcs
Twitch
· English
| 254K
| |
|
strifecro
Twitch
· English
| 157K
| |
|
zyfa
Twitch
· English
| 138K
| |
|
n4rrate
Twitch
· English
| 101K
| |
|
aramori
Twitch
· English
| 77K
| |
|
sentinels
Twitch
· English
| 57K
| |
|
rknhd
Twitch
· English
| 13K
| |
|
crust
Twitch
· English
| 10K
| |
|
dephh
Twitch
· English
| 9K
| |
|
kaplangg
Twitch
· English
| 6K
| |
|
wrrest
Twitch
· English
| 1K
| |
|
zelowr
Twitch
· English
| 1K
| |
|
syykont
Twitch
· English
| 551
| |
Sentinels Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
Sentinels
Sentinels
| 12th
|
$27 000
|
02.11.26
| +55% 4370 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії Sentinels? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
Sentinels
Sentinels
| 10th
|
-
|
24.10.26
| +65% 6408 | |
|
Sentinels
Sentinels
| 6th
|
-
|
05.10.26
| +71% 4436 | |
|
SEN.O
SEN Otters
| 9th
|
-
|
18.09.26
| +97% 9853 | |
|
Sentinels
Sentinels
| 15th
|
$3 000
|
14.09.26
| -73% 8108 | |
|
Sentinels
Sentinels
| 11th
|
-
|
06.09.26
| +99% 9329 | |
|
Sentinels
Sentinels
| 10th
|
$55 000
|
19.07.26
| +79% 5897 | |
|
Sentinels
Sentinels
| 3 |
$200 000
|
11.07.26
| -96% 2941 | |
|
SEN
Sentinels
| 7th
|
$8 000
|
06.07.26
| +23% 6885 | |
|
ShoWTimE
Tobias Sieber
| 13th
|
-
|
06.07.26
| +86% 5684 |
- 1
- ...
Sentinels Статистика віків Гравців
Sentinels Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
VALORANT Champions 2024
VALORANT Champions 2024
$2 250 000
| 01.08.24 - 25.08.24 |
VALORANT Champions 2025
VALORANT Champions 2025
$2 250 000
| 12.09.25 - 05.10.25 |
ALGS: 2023 Championship
ALGS: 2023 Championship
$2 000 000
| 06.09.23 - 10.09.23 |
ALGS: 2025 Midseason Playoffs
ALGS: 2025 Midseason Playoffs
$2 000 000
| 10.07.25 - 13.07.25 |
ALGS: 2026 Championship
ALGS: 2026 Championship
$2 000 000
| 15.01.26 - 18.01.26 |
Sentinels Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
VCT 2024: Masters Madrid
VCT 2024: Masters Madrid
PV: 1 687 842
| 14.03.24 - 24.03.24 |
Esports World Cup 2026
Esports World Cup 2026
PV: 1 477 470
| 15.07.26 - 19.07.26 |
VALORANT Champions 2025
VALORANT Champions 2025
PV: 1 473 642
| 12.09.25 - 05.10.25 |
VCT 2023: LOCK//IN São Paulo
VCT 2023: LOCK//IN São Paulo
PV: 1 443 103
| 13.02.23 - 04.03.23 |
VALORANT Champions 2024
VALORANT Champions 2024
PV: 1 412 558
| 01.08.24 - 25.08.24 |
Sentinels Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Sentinels ?
Sentinels взяла участь у 313 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Sentinels?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Sentinels - 1 687 842 Пік глядачів (VCT 2024: Masters Madrid).
Скільки заробляє Sentinels?
Sentinels виграла $5 326 281 призових на кіберспортивних турнірах.
З якої країни Sentinels?
Sentinels знаходиться в United States
Скільки заробила Sentinels у 2026 році?
Sentinels заробила $306 900 у 2026 році на
1-й - ALGS: 2026 Championship (Apex Legends)
2-й - ALGS: 2026 Split 1 Playoffs (Apex Legends)
3-й - ALGS: 2026 Split 2 Playoffs (Apex Legends)
4-й - Esports World Cup 2026 (League of Legends)
5-й - VCT 2026: Americas Stage 2 (Valorant)
та інших турнірах з кіберспорту.
Де купити мерч Sentinels?
Офіційний мерч Sentinels, включаючи джерсі, футболки та інші товари, можна купити в офіційному магазині Sentinels.
Які найкращі турніри за участю Sentinels?
Топ-3 турніри за участю Sentinels:
Які найкращі ростери Sentinels?
Топ-3 Sentinels команд:
Які найпопулярніші стримери Sentinels?
Яке місце займає Sentinels у світі?
Sentinels займає 55 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Sentinels?
LIVE матчі
Sentinels Досягнення
1,000,000 Peak Viewers
(30.05.21)
Sentinels Останні турніри
Sentinels Гравці за країнами
Sentinels
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
Apex
LoLWR
HS
MR
SC2
LoL