Sentinels (MR)
Sentinels (MR) нові Статистика глядачів
42
7
4 683rdOnline
86%
Offline
14%
Sentinels (MR) Статистика матчів
Відсоток перемог
Зіграні матчі 37
- Перемоги 19
- Поразки 18
- Нічиї 0
Sentinels (MR) Склад команди
Хронологія складу
Sentinels (MR) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English |
9 307
|
9 641
|
6 446
|
7 440
|
| 2 | Spanish |
3 491
|
2 069
|
8 545
|
2 148
|
| 3 | Others |
3 358
|
5 904
|
1 111
|
2 121
|
| 4 | Total |
3 985
|
9 934
|
5 272
|
3 739
|
Sentinels (MR) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch |
4 334
|
2 588
|
5 279
|
4 066
|
| 2 | Youtube |
6 264
|
7 543
|
9 067
|
9 196
|
| 3 |
2 864
|
6 189
|
8 417
|
8 762
| |
| 4 | Total |
5 991
|
3 320
|
7 470
|
8 959
|
Sentinels (MR) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
7th
|
$8 000
|
06.07.26
| +78% 2437 Шукаєте дані про перегляди для Sentinels? Отримайте детальну статистику на Дашборд Esports Charts | |
4th
|
$5 000
|
20.04.26
| +40% 4626 | |
5th
|
$15 000
|
13.10.25
| +8% 2136 | |
2 |
-
|
12.09.25
| -41% 5992 | |
7th
|
$25 000
|
10.08.25
| -38% 2956 | |
1 |
$70 000
|
30.06.25
| -36% 1462 | |
3 |
$12 000
|
24.03.25
| -68% 6298 |
Sentinels (MR) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
Marvel Rivals Ignite 2025: Mid Season Finals
Marvel Rivals Ignite 2025: Mid Season Finals
$500 000
| 06.08.25 - 10.08.25 |
Ignite 2025 Stage 1: Americas
Ignite 2025 Stage 1: Americas
$250 000
| 12.06.25 - 30.06.25 |
Ignite 2025 Stage 2: Americas
Ignite 2025 Stage 2: Americas
$250 000
| 25.09.25 - 13.10.25 |
Ignite 2026 Stage 1: Americas
Ignite 2026 Stage 1: Americas
$200 000
| 22.05.26 - 06.07.26 |
Marvel Rivals Invitational: North America #2
Marvel Rivals Invitational: North America #2
$100 000
| 14.03.25 - 24.03.25 |
Sentinels (MR) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
Ignite 2025 Stage 1: Americas
Ignite 2025 Stage 1: Americas
85 335
| 12.06.25 - 30.06.25 |
Marvel Rivals Ignite 2025: Mid Season Finals
Marvel Rivals Ignite 2025: Mid Season Finals
81 280
| 06.08.25 - 10.08.25 |
Marvel Rivals Invitational: North America #2
Marvel Rivals Invitational: North America #2
71 099
| 14.03.25 - 24.03.25 |
Ignite 2026 Preseason: Americas
Ignite 2026 Preseason: Americas
43 417
| 27.03.26 - 20.04.26 |
Ignite 2025 Stage 2: Americas
Ignite 2025 Stage 2: Americas
41 746
| 25.09.25 - 13.10.25 |
Sentinels (MR) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда Sentinels MR?
Команда Sentinels по Marvel Rivals брала участь у 7 турнірах.
Який глядацький рекорд Sentinels MR?
Рекорд по глядачах команди Sentinels по Marvel Rivals складає 85 335 пік глядачів (Ignite 2025 Stage 1: Americas).
Скільки заробила Sentinels MR?
Команда Sentinels Marvel Rivals заробила загалом $154 000 призових з турнірів по MR.
Хто входить до складу MR команди Sentinels?
Основний склад Sentinels Marvel Rivals:
- SilxntBlaze (Christian)
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Хто є капітаном Sentinels MR?
На даний момент немає інформації про капітана Sentinels Marvel Rivals.
Які найближчі матчі у Sentinels MR?
На даний момент у Sentinels Marvel Rivals немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда Sentinels по MR?
Топ 3 турніри за участю Sentinels Marvel Rivals:
- 1-й - Marvel Rivals Ignite 2025: Mid Season Finals
- 2-й - Ignite 2025 Stage 1: Americas
- 3-й - Ignite 2025 Stage 2: Americas
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Ми розраховуємо призовий фонд шляхом підсумовування виграшів.
Яке місце займає команда Sentinels у глобальному рейтингу популярності?
Команда Sentinels займає 4272 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Останні матчі
SEN
FLY
SEN
YWL
SEN
NRG.S
SEN
FLY
SEN
100T Стежте за командою Sentinels
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
Sentinels
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
Apex
LoLWR
HS
MR
SC2
LoL
Sentinels
Sentinels
Sentinels
Sentinels