SENZA Esports
Статистика організації SENZA Esports
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Невідомо
Загальні призові
$3 350
Спонсори
SENZA Esports Статистика кіберспорту
2025
|
8 579
|
22
1 032nd
2025
|
22
|
15
2025
|
18
|
2026
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
SENZA Esports1/20 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
SENZA Esports Склад
SENZA Esports Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
SENZA
SENZA Esports
|
49th
|
$450
|
05.12.25
| +43% 8337 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії SENZA Esports? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
ex-SE
ex-SENZA Esports
|
23rd
|
-
|
12.10.25
| +79% 4848 | |
|
SENZA
SENZA Esports
|
29th
|
-
|
12.10.25
| -62% 2724 | |
|
ex-SE
ex-SENZA Esports
|
20th
|
-
|
01.10.25
| -23% 8028 | |
|
SENZA
SENZA Esports
|
17th
|
-
|
25.09.25
| -81% 8643 | |
|
SENZA
SENZA Esports
|
23rd
|
-
|
24.09.25
| -47% 6686 | |
|
SENZA
SENZA Esports
|
13th
|
$300
|
20.09.25
| +31% 6196 | |
|
SENZA
SENZA Esports
|
9th
|
-
|
08.09.25
| +93% 7686 | |
|
SENZA
SENZA Esports
|
4th
|
$1 800
|
03.09.25
| +79% 5900 | |
|
SENZA
SENZA Esports
|
15th
|
-
|
01.09.25
| -79% 2574 |
- 1
SENZA Esports Статистика віків Гравців
SENZA Esports Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
RLCS 2026 - Boston Major: EU Open 1
RLCS 2026 - Boston Major: EU Open 1
$133 200
| 14.11.25 - 05.12.25 |
The Proving Grounds Season 4
The Proving Grounds Season 4
$88 650
| 12.09.25 - 24.09.25 |
CCT Season 3 European Series #4
CCT Season 3 European Series #4
$50 000
| 29.07.25 - 10.08.25 |
CCT Season 3 European Series #7
CCT Season 3 European Series #7
$50 000
| 19.09.25 - 01.10.25 |
Galaxy Battle 2025 // Phase 4
Galaxy Battle 2025 // Phase 4
$50 000
| 09.09.25 - 12.10.25 |
SENZA Esports Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
RLCS 2026 - Boston Major: EU Open 1
RLCS 2026 - Boston Major: EU Open 1
PV: 175 162
| 14.11.25 - 05.12.25 |
European Pro League Series 2
European Pro League Series 2
PV: 19 270
| 06.09.25 - 25.09.25 |
RLCS 2025 - Birmingham Major: APAC Open 3
RLCS 2025 - Birmingham Major: APAC Open 3
PV: 16 783
| 14.02.25 - 23.02.25 |
Galaxy Battle 2025 // Phase 4
Galaxy Battle 2025 // Phase 4
PV: 15 655
| 09.09.25 - 12.10.25 |
CCT Season 3 European Series #4
CCT Season 3 European Series #4
PV: 15 415
| 29.07.25 - 10.08.25 |
SENZA Esports Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами SENZA Esports ?
SENZA Esports взяла участь у 15 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів SENZA Esports?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування SENZA Esports - 8 579 Пік глядачів (CCT Season 3 European Series #4).
Скільки заробляє SENZA Esports?
Чистий капітал SENZA Esports - це $3 350 призових грошей з турнірів.
З якої країни SENZA Esports?
SENZA Esports знаходиться в Russia
Скільки заробила SENZA Esports у 2026 році?
На жаль, у нас немає інформації про доходи SENZA Esports.
Які найкращі турніри за участю SENZA Esports?
Топ-3 турніри за участю SENZA Esports:
Які найкращі ростери SENZA Esports?
Топ-3 SENZA Esports команд:
Яке місце займає SENZA Esports у світі?
SENZA Esports займає 1057 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у SENZA Esports?
Останній перехід у SENZA Esports був 11 бер 2026 flee з Вільний агент
Допоможіть нам заповнити прогалини!
Допоможіть нам заповнити інформацію про подію
Заповніть пропуски,
Нам не вистачає інформації.
SENZA Esports Останні турніри
SENZA Esports Гравці за країнами
SENZA Esports
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
RL
Dota 2