SENZA Esports (CS2)
Статистика команди SENZA Esports CS2
Гра
Організація
SENZA EsportsРегіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
Невідомо
Спонсори
SENZA Esports (CS2) нові Статистика глядачів
20
8
4 171stOnline
0%
Offline
0%
SENZA Esports (CS2) Статистика матчів
Відсоток перемог
Зіграні матчі 19
- Перемоги 6
- Поразки 13
- Нічиї 0
SENZA Esports (CS2) Склад команди
Хронологія складу
Молодший гравець
Старший гравець
Середній вік гравців
32 роки
SENZA Esports (CS2) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English |
3 588
|
4 965
|
3 505
|
7 519
|
| 2 | Spanish |
7 758
|
2 338
|
1 220
|
2 356
|
| 3 | Others |
6 559
|
6 431
|
6 048
|
1 939
|
| 4 | Total |
1 146
|
2 443
|
3 269
|
4 407
|
SENZA Esports (CS2) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch |
3 230
|
3 140
|
8 333
|
8 237
|
| 2 | Youtube |
1 018
|
6 620
|
1 282
|
8 587
|
| 3 |
9 231
|
6 967
|
5 215
|
1 545
| |
| 4 | Total |
3 455
|
4 991
|
9 799
|
7 426
|
SENZA Esports (CS2) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
29th
|
-
|
12.10.25
| -58% 3030 Шукаєте дані про перегляди для SENZA Esports? Отримайте детальну статистику на Дашборд Esports Charts | |
17th
|
-
|
25.09.25
| +7% 2923 | |
23rd
|
-
|
24.09.25
| +1% 2149 | |
9th
|
-
|
08.09.25
| -12% 4988 | |
15th
|
-
|
01.09.25
| -84% 7330 | |
23rd
|
-
|
10.08.25
| +50% 4196 | |
1 |
-
|
28.07.25
| -53% 2957 |
SENZA Esports (CS2) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
The Proving Grounds Season 4
The Proving Grounds Season 4
$88 650
| 12.09.25 - 24.09.25 |
CCT Season 3 European Series #4
CCT Season 3 European Series #4
$50 000
| 29.07.25 - 10.08.25 |
CCT Season 3 European Series #7
CCT Season 3 European Series #7
$50 000
| 19.09.25 - 01.10.25 |
Galaxy Battle 2025 // Phase 4
Galaxy Battle 2025 // Phase 4
$50 000
| 09.09.25 - 12.10.25 |
European Pro League Series 2
European Pro League Series 2
$20 000
| 06.09.25 - 25.09.25 |
SENZA Esports (CS2) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
European Pro League Series 2
European Pro League Series 2
19 270
| 06.09.25 - 25.09.25 |
Galaxy Battle 2025 // Phase 4
Galaxy Battle 2025 // Phase 4
15 655
| 09.09.25 - 12.10.25 |
CCT Season 3 European Series #4
CCT Season 3 European Series #4
15 415
| 29.07.25 - 10.08.25 |
The Proving Grounds Season 4
The Proving Grounds Season 4
13 130
| 12.09.25 - 24.09.25 |
CCT Season 3 European Series #6 Play-In
CCT Season 3 European Series #6 Play-In
11 447
| 03.09.25 - 08.09.25 |
SENZA Esports (CS2) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда SENZA Esports CS2?
Команда SENZA Esports по Counter-Strike брала участь у 8 турнірах.
Який глядацький рекорд SENZA Esports CS2?
Рекорд по глядачах команди SENZA Esports по Counter-Strike складає 8 579 пік глядачів (CCT Season 3 European Series #4).
Скільки заробила SENZA Esports CS2?
Наразі у нас немає інформації про доходи SENZA Esports.
Хто входить до складу CS2 команди SENZA Esports?
Основний склад SENZA Esports Counter-Strike:
- MUV
- flee
- lif3
- n1neteenn
- str
- 1ce
- fartozzzz
- adw1c3
- pogresh1m
- sh1neccc
- 1nhuman (Aleksandr Reshetnikov)
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Хто є капітаном SENZA Esports CS2?
На даний момент немає інформації про капітана SENZA Esports Counter-Strike.
Які найближчі матчі у SENZA Esports CS2?
На даний момент у SENZA Esports Counter-Strike немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда SENZA Esports по CS2?
Топ 3 турніри за участю SENZA Esports Counter-Strike:
- 1-й - The Proving Grounds Season 4
- 2-й - CCT Season 3 European Series #4
- 3-й - CCT Season 3 European Series #7
Який середній вік гравців команди SENZA Esports?
Середній вік гравців поточної команди складає 32
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Ми розраховуємо призовий фонд шляхом підсумовування виграшів.
Яке місце займає команда SENZA Esports у глобальному рейтингу популярності?
Команда SENZA Esports займає 13131 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Допоможіть нам заповнити прогалини!
Допоможіть нам заповнити інформацію про подію
Заповніть пропуски,
Нам не вистачає інформації.
BloodyCase Останні матчі
SENZA
SPARTA
SENZA
1win
SENZA
JS
SENZA
500
SENZA
EF SENZA Esports (CS2) Команди інших організацій
Стежте за командою SENZA Esports
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
SENZA Esports
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
RL
Dota 2
SENZA Esports
SENZA Esports