X10 Esports
Статистика організації X10 Esports
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Невідомо
Загальні призові
$167 731
Спонсори
X10 Esports Статистика кіберспорту
2023
|
8 505
| |
2022
|
146 015
| |
2021
|
580 926
|
83
682nd
2023
|
27
| |
2022
|
25
| |
2021
|
31
|
4
2023
|
3
| |
2022
|
9
| |
2021
|
9
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
|
Організація закрита
X10 Esports1/2 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Організація закрита
X10 Esports Склад
| Name | ||
|---|---|---|
580 926
|
$167 731
|
Організація закрита
X10 Esports Статистика віків Гравців
X10 Esports Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
VALORANT Champions 2021
VALORANT Champions 2021
$1 000 000
| 01.12.21 - 12.12.21 |
VCT 2021 Stage 2 Masters Reykjavík
VCT 2021 Stage 2 Masters Reykjavík
$600 000
| 24.05.21 - 30.05.21 |
VCT 2022 Game Changers Championship
VCT 2022 Game Changers Championship
$500 000
| 15.11.22 - 20.11.22 |
VCT 2021 Southeast Asia Stage 1 Masters
VCT 2021 Southeast Asia Stage 1 Masters
$50 000
| 19.03.21 - 21.03.21 |
VCT 2021 Southeast Asia Stage 2 Challengers Finals
VCT 2021 Southeast Asia Stage 2 Challengers Finals
$50 000
| 29.04.21 - 02.05.21 |
X10 Esports Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
VALORANT Champions 2021
VALORANT Champions 2021
PV: 1 089 068
| 01.12.21 - 12.12.21 |
VCT 2021 Stage 2 Masters Reykjavík
VCT 2021 Stage 2 Masters Reykjavík
PV: 1 085 850
| 24.05.21 - 30.05.21 |
VCT 2022 Game Changers Championship
VCT 2022 Game Changers Championship
PV: 239 334
| 15.11.22 - 20.11.22 |
VCT 2022: Thailand Stage 2 Challengers
VCT 2022: Thailand Stage 2 Challengers
PV: 53 894
| 12.05.22 - 29.05.22 |
VCT 2022 Thailand Stage 1 Challengers
VCT 2022 Thailand Stage 1 Challengers
PV: 50 666
| 10.02.22 - 27.02.22 |
X10 Esports Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами X10 Esports ?
X10 Esports взяла участь у 4 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів X10 Esports?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування X10 Esports - 580 926 Пік глядачів (VCT 2021 Stage 2 Masters Reykjavík).
Скільки заробляє X10 Esports?
Чистий капітал X10 Esports - це $167 731 призових грошей з турнірів.
З якої країни X10 Esports?
X10 Esports знаходиться в Thailand
Скільки заробила X10 Esports у 2026 році?
На жаль, у нас немає інформації про доходи X10 Esports.
Які найкращі турніри за участю X10 Esports?
Топ-3 турніри за участю X10 Esports:
Які найкращі ростери X10 Esports?
Топ-3 X10 Esports команд:
1-й - X10 Esports(Valorant)
Яке місце займає X10 Esports у світі?
X10 Esports займає 451 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у X10 Esports?
Останній перехід у X10 Esports був 09 чер 2023 Tempz в Вільний агент
Organization
Valorant