X10 Esports
X10 Esports Organizasyon İstatistikleri
Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
İnternet sitesi
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$167 731
Sponsorlar
X10 Esports Espor istatistikleri
2023
|
8 505
| |
2022
|
146 015
| |
2021
|
580 926
|
83
682nd
2023
|
27
| |
2022
|
25
| |
2021
|
31
|
4
2023
|
3
| |
2022
|
9
| |
2021
|
9
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
|
Organizasyon kapalı
X10 Esports1/2 oyuncular Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Organizasyon kapalı
X10 Esports Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
580 926
|
$167 731
|
Organizasyon kapalı
X10 Esports Oyuncular Yaş İstatistikleri
X10 Esports Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
VALORANT Champions 2021
VALORANT Champions 2021
$1 000 000
| 01.12.21 - 12.12.21 |
VCT 2021 Stage 2 Masters Reykjavík
VCT 2021 Stage 2 Masters Reykjavík
$600 000
| 24.05.21 - 30.05.21 |
VCT 2022 Game Changers Championship
VCT 2022 Game Changers Championship
$500 000
| 15.11.22 - 20.11.22 |
VCT 2021 Southeast Asia Stage 1 Masters
VCT 2021 Southeast Asia Stage 1 Masters
$50 000
| 19.03.21 - 21.03.21 |
VCT 2021 Southeast Asia Stage 2 Challengers Finals
VCT 2021 Southeast Asia Stage 2 Challengers Finals
$50 000
| 29.04.21 - 02.05.21 |
X10 Esports Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
VALORANT Champions 2021
VALORANT Champions 2021
PV: 1 089 068
| 01.12.21 - 12.12.21 |
VCT 2021 Stage 2 Masters Reykjavík
VCT 2021 Stage 2 Masters Reykjavík
PV: 1 085 850
| 24.05.21 - 30.05.21 |
VCT 2022 Game Changers Championship
VCT 2022 Game Changers Championship
PV: 239 334
| 15.11.22 - 20.11.22 |
VCT 2022: Thailand Stage 2 Challengers
VCT 2022: Thailand Stage 2 Challengers
PV: 53 894
| 12.05.22 - 29.05.22 |
VCT 2022 Thailand Stage 1 Challengers
VCT 2022 Thailand Stage 1 Challengers
PV: 50 666
| 10.02.22 - 27.02.22 |
X10 Esports Organizasyon SSS
Kaç turnuva oynadı X10 Esports takımları?
X10 Esports, çeşitli espor disiplinlerinde 4 turnuvalarına katılmıştır.
Nedir X10 Esports izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların X10 Esports görüntüleme rekoru 580 926 Peak Viewers (VCT 2021 Stage 2 Masters Reykjavík).
X10 Esports ne kadar kazanıyor?
X10 Esports net değeri $167 731 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
X10 Esports hangi ülkeden?
X10 Esports Thailand'da bulunuyor
X10 Esports 2026'da ne kadar kazandı?
X10 Esports'ın kazançları hakkında şu anda bilgiye sahip değiliz.
X10 Esports ile en iyi turnuvalar hangileridir?
X10 Esports ile en iyi 3 turnuva:
En iyiler hangileridir X10 Esports kavurma makineleri?
İlk 3 X10 Esports ekipleri:
X10 Esports dünya sıralamasında kaçıncı?
X10 Esports, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 451 sırada yer alıyor
X10 Esports'daki en son transfer nedir?
X10 Esports'daki en son transfer 09 Haz 2023 Tempz'ın Serbest oyuncu'a gitmesiydi
Organization
Valorant