Mero Кіберспортивна кар'єра
Mero Статистика Twitch
Mero Результати та заробіток
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
Mero
Matthew Faitel
|
11th
|
$150
|
23.08.25
| -48% 4812 Шукаєте дані про перегляди для Matthew Faitel? Отримайте детальну статистику на Дашборд Esports Charts | |
|
Mero
Matthew Faitel
|
29th
|
-
|
18.08.25
| -44% 6674 | |
|
Mero
Matthew Faitel
|
5th
|
$3 900
|
04.08.25
| -73% 9023 | |
|
Mero
Matthew Faitel
|
26th
|
$200
|
07.09.24
| -60% 6783 | |
|
Mero
Matthew Faitel
|
106th
|
$100
|
11.02.24
| -54% 9486 | |
|
Mero
Matthew Faitel
| 1 |
$500 000
|
15.10.23
| +23% 7832 | |
|
Mero
Matthew Faitel
|
7th
|
$620
|
01.09.23
| -91% 7537 | |
|
Mero
Matthew Faitel
|
36th
|
-
|
14.11.22
| -33% 6282 | |
|
Mero
Matthew Faitel
| 3 |
$70 000
|
30.05.22
| +1% 1998 | |
|
Mero
Matthew Faitel
| 1 |
$130 000
|
07.03.22
| +92% 3075 |
Mero Топ-5 турнірів за призовим фондом
• $ 4 000 000
• $ 1 000 000
• $ 665 000
• $ 637 500
• $ 453 500
Mero Останні турніри
• $ 412 000
• $ 19 050
• $ 19 050
• $ 180 000
• $ 57 400
Mero Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
| № | Турнір | Пік Глядачів |
|---|---|---|
|
13.10.23 - 15.10.23
|
721 747
| |
|
12.11.22 - 14.11.22
|
381 915
| |
|
19.07.24 - 29.07.24
|
310 177
| |
|
01.08.26 - 03.08.26
|
223 218
| |
19.02.22 - 07.03.22
|
108 031
|
Mero Топ-5 турнірів за кількістю переглянутих годин
| № | Турнір | Години Переглядів |
|---|---|---|
|
13.10.23 - 15.10.23
|
5 668 663
| |
|
12.11.22 - 14.11.22
|
2 963 368
| |
|
19.07.24 - 29.07.24
|
2 578 573
| |
|
02.02.23 - 06.03.23
|
1 800 225
| |
|
01.08.26 - 03.08.26
|
1 361 466
|
FAQ по гравцю
Яке справжнє ім'я у Mero?
Справжнє ім'я Mero - Matthew Faitel.
Скільки років Mero?
День народження Mero - вер 18, 2004, відповідно, йому 22
Звідки Mero?
Matthew “Mero” Faitel з Canada.
Які девайси використовує Mero?
Наскільки нам відомо, Mero використовує таке обладнання:
Монітор: ASUS TUF VG279QM
Гарнітура: HyperX Cloud Alpha
Контролер: Sony DualShock 4
Скільки грошей заробив Mero?
Mero заробив $1 018 500 призових на кіберспортивних турнірах.
В яку гру грає Mero?
Mero — гравець у Fortnite.
В якій кіберспортивній команді зараз грає Mero?
Чи стримить Mero на Twitch або створює контент?
Так, Mero веде стрими на Twitch та ділиться ігровими моментами, гайдами та аналітикою професійного геймінгу. Детальніше можна дізнатися на його стримінговому профілі.
Який найпопулярніший турнір, в якому брав участь Mero?
Згідно з даними Esports Charts, найпереглядуваніший турнір за участю Mero — це FNCS 2023 Global Championship, який досяг 721 747 глядачів.
Mero Девайси
Mero Історія команд
Гравець /