Silxntxz Кіберспортивна кар'єра
Silxntxz Статистика Twitch
Silxntxz Топ-5 турнірів за призовим фондом
• $ 80 000
• $ 79 600
• $ 79 600
Silxntxz Останні турніри
• $ 80 000
• $ 79 600
• $ 79 600
Silxntxz Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
| № | Турнір | Пік Глядачів |
|---|---|---|
| 13.04.23 - 13.05.23
| 7 706
| |
| 20.07.23 - 12.08.23
| 7 696
| |
| 18.08.23 - 20.08.23
| 5 222
| |
| 10.05.24 - 19.05.24
| 4 195
|
Silxntxz Топ-5 турнірів за кількістю переглянутих годин
| № | Турнір | Години Переглядів |
|---|---|---|
| 13.04.23 - 13.05.23
| 184 759
| |
| 20.07.23 - 12.08.23
| 146 898
| |
| 10.05.24 - 19.05.24
| 44 812
| |
| 18.08.23 - 20.08.23
| 30 222
|
FAQ по гравцю
Звідки Silxntxz?
“Silxntxz” з Bahrain.
Які девайси використовує Silxntxz?
Інформація про девайси гравця відсутня.В яку гру грає Silxntxz?
Silxntxz — гравець у Fortnite.
В якій кіберспортивній команді зараз грає Silxntxz?
Silxntxz зараз не перебуває в кіберспортивній команді. Використовуйте кнопку «Редагувати», якщо хочете оновити інформацію.
Чи стримить Silxntxz на Twitch або створює контент?
Так, Silxntxz веде стрими на Twitch та ділиться ігровими моментами, гайдами та аналітикою професійного геймінгу. Детальніше можна дізнатися на його стримінговому профілі.
Який найпопулярніший турнір, в якому брав участь Silxntxz?
Згідно з даними Esports Charts, найпереглядуваніший турнір за участю Silxntxz — це FNCS 2023 - Major 2: Middle East, який досяг 7 706 глядачів.
Silxntxz Історія команд
Гравець /