9z Academy (CS2)
Статистика команди 9z Academy CS2
Гра
Організація
9z GlobantРегіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
$7 841
Спонсори
9z Academy (CS2) нові Статистика глядачів
124
57
292ndOnline
89%
Offline
11%
9z Academy (CS2) Статистика матчів
Відсоток перемог
Зіграні матчі 52
- Перемоги 18
- Поразки 34
- Нічиї 0
9z Academy (CS2) Склад команди
Молодший гравець
Старший гравець
Середній вік гравців
27 роки
9z Academy (CS2) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 3 709
| 3 722
| 9 505
| 9 886
|
| 2 | Spanish | 2 090
| 4 393
| 7 020
| 8 417
|
| 3 | Others | 1 087
| 7 453
| 9 453
| 6 899
|
| 4 | Total | 4 853
| 6 266
| 3 433
| 1 168
|
9z Academy (CS2) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 5 887
| 9 186
| 6 458
| 1 317
|
| 2 | Youtube | 2 015
| 8 402
| 6 386
| 9 853
|
| 3 | 9 735
| 3 080
| 6 695
| 9 748
| |
| 4 | Total | 5 239
| 3 602
| 7 248
| 1 787
|
9z Academy (CS2) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
13th
|
-
|
27.06.25
| +77% 5537 Шукаєте дані про перегляди для 9z Academy? Отримайте детальну статистику на Дашборд Esports Charts | |
9th
|
-
|
31.05.25
| -97% 1190 | |
3 |
-
|
01.05.25
| -25% 5789 | |
5th
|
-
|
09.03.25
| +33% 6620 | |
13th
|
-
|
28.02.25
| -96% 8170 | |
3 |
-
|
01.02.25
| -58% 5552 | |
9th
|
-
|
13.01.25
| -6% 5358 | |
3 |
-
|
13.12.24
| -26% 1450 | |
20th
|
-
|
01.12.24
| -83% 2799 | |
13th
|
-
|
30.11.24
| +64% 4330 |
- 1
- ...
9z Academy (CS2) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
1XPLORE LATAM #1
1XPLORE LATAM #1
$30 000
| 23.05.23 - 11.06.23 |
CCT Season 2 South American Series #1
CCT Season 2 South American Series #1
$25 000
| 27.05.24 - 11.06.24 |
CCT Season 2 South American Series #2
CCT Season 2 South American Series #2
$25 000
| 15.07.24 - 02.08.24 |
Frost and Fire South America
Frost and Fire South America
$25 000
| 13.12.24 - 13.01.25 |
FiReLEAGUE 2022: Argentina
FiReLEAGUE 2022: Argentina
$22 700
| 06.07.22 - 08.08.22 |
9z Academy (CS2) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
FiReLEAGUE 2022: Argentina
FiReLEAGUE 2022: Argentina
15 858
| 06.07.22 - 08.08.22 |
CCT Season 2 South American Series #1
CCT Season 2 South American Series #1
14 499
| 27.05.24 - 11.06.24 |
Frost and Fire South America
Frost and Fire South America
7 565
| 13.12.24 - 13.01.25 |
EPL World Series: Americas Season 5
EPL World Series: Americas Season 5
7 387
| 15.12.23 - 23.12.23 |
CCT Season 2 South American Series #3
CCT Season 2 South American Series #3
7 221
| 20.08.24 - 05.09.24 |
9z Academy (CS2) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда 9z Academy CS2?
Команда 9z Academy по Counter-Strike брала участь у 57 турнірах.
Який глядацький рекорд 9z Academy CS2?
Рекорд по глядачах команди 9z Academy по Counter-Strike складає 6 453 пік глядачів (FiReLEAGUE 2022: Argentina).
Скільки заробила 9z Academy CS2?
Команда 9z Academy Counter-Strike заробила загалом $7 841 призових з турнірів по CS2.
Хто входить до складу CS2 команди 9z Academy?
Основний склад 9z Academy Counter-Strike:
- rugo (Lorenzo Rugo)
- wait
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Хто є капітаном 9z Academy CS2?
На даний момент немає інформації про капітана 9z Academy Counter-Strike.
Які найближчі матчі у 9z Academy CS2?
На даний момент у 9z Academy Counter-Strike немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда 9z Academy по CS2?
Топ 3 турніри за участю 9z Academy Counter-Strike:
- 1-й - 1XPLORE LATAM #1
- 2-й - CCT Season 2 South American Series #1
- 3-й - CCT Season 2 South American Series #2
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Ми розраховуємо призовий фонд шляхом підсумовування виграшів.
Яке місце займає команда 9z Academy у глобальному рейтингу популярності?
Команда 9z Academy займає 14320 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Останні матчі
9zA
BST.A
9zA
GLRS
9zA
Exaustic
9zA
TdKG
9zA Стежте за командою 9z Academy
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
9z Academy
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
LoL
PUBG Mobile
Rainbow 6
Free Fire
FC
HoK
AoV
Warzone
CF
DeltaForce
9z Team
9z Team
9z Team
9z Team