Статистика кіберспортивних команд по CS2

Статистика ґрунтується на даних зібраних Esports Charts з осені 2016 року.

Перетворіть дані кіберспорту на переможні стратегії
Відстежуйте тренди переглядів та метрики команд з високою точністю

Почати аналіз
від $300
Фільтри:
1
Скинути все
Популярні фільтри:
Команда Загальні Призові Турніри Команди Пік Глядачів Матчів Win Streak
$9 801 153
192
2 096 752 PV
884
-
$10 980 267
188
1 331 781 PV
873
-
$2 829 954
247
797 192 PV
838
-
$7 542 804
184
2 743 336 PV
833
-
$5 682 135
212
828 256 PV
823
-
$6 626 654
195
789 141 PV
814
-
$4 332 104
209
930 024 PV
811
3
$7 320 161
177
1 416 356 PV
804
4
$4 306 295
209
1 405 407 PV
793
-
$12 478 174
164
2 743 336 PV
763
2

Найкращий інструмент для аналізу кіберспорту
Отримайте доступ до ексклюзивних даних про перегляди команд та конкурентів в одному місці.

Підписатися
від $300
$72 976
235
107 942 PV
737
1
$700 575
190
134 605 PV
732
-
$2 520 389
193
1 016 369 PV
690
-
$512 148
207
327 201 PV
682
-
$2 845 145
202
1 205 103 PV
682
-
$5 304 658
161
2 753 128 PV
679
-
$5 618 561
174
1 331 781 PV
668
-
$6 751 862
161
2 200 499 PV
639
-
$829 132
204
668 964 PV
628
-
$11 751 454
132
1 789 038 PV
623
-
Показати записи:

FAQ по командах

  • Скільки команд з кіберспорту існує в грі Counter-Strike?

    Згідно з нашими даними, зареєстровано 8 318 команд з кіберспорту. Але не всі з них активні.

  • Чи є команди з кіберспорту прибутковими?

    З листопада 2016 року по теперішній час найбільш прибуткова команда по грі Counter-Strike - Natus Vincere, яка заробила $12 478 174.

    Також у списку прибуткових команд:

    2-е місце - Team Vitality - $11 751 454

    3-є місце - Astralis - $10 980 267

    4-е місце - FaZe Clan - $9 801 153

    5-е місце - G2 Esports - $7 542 804

  • Популярні події в грі CS2_name в листопад

    Події з найбільшим піком IEM Beijing 2026• Circuito Retake Season 13• FiReSPORTS Last Chance 2026
  • У якої команди по грі Counter-Strike найбільше гравців?

    Найбільші команди з кіберспорту очолює Alter Ego з 22 активними гравцями.

    Також у списку найбільших команд з кіберспорту:

    2-е місце - Morningstar - 20

    3-є місце - SERA Esport - 17

  • Які команди з кіберспорту в грі CS2_name є найбільш популярними?

    Найпопулярніші команди з кіберспорту в грі CS2_name: Natus Vincere• Team Vitality• FaZe Clan

Esports Charts ESCharts Pro

Розблокуйте можливості Esports Charts PRO:
  • Необмежена кількість сторінок на день
  • Статистика за піковими переглядами за мовами та платформами
  • ТОП-5 матчів події за мовами та платформами
  • ТОП-5 команд події за кількістю переглянутих годин та середньою кількістю глядачів
  • Порівняння турнірів
  • Додаткова статистика Twitch та YouTube події
  • Ексклюзивні новини
;

Щоб використовувати цю функцію, будь ласка, увійдіть

Увійти

Увійдіть, щоб використовувати цю функцію

Увійти