bebidarosa (CS2)
Статистика команди bebidarosa CS2
Гра
Організація
Регіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
Невідомо
Спонсори
bebidarosa (CS2) нові Статистика глядачів
1
5
6 177thOnline
0%
Offline
0%
bebidarosa (CS2) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English |
4 030
|
9 270
|
1 073
|
1 037
|
| 2 | Spanish |
8 737
|
3 859
|
6 792
|
4 715
|
| 3 | Others |
7 000
|
5 767
|
5 609
|
3 092
|
| 4 | Total |
1 724
|
9 636
|
4 338
|
5 753
|
bebidarosa (CS2) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch |
2 755
|
5 933
|
3 796
|
1 668
|
| 2 | Youtube |
1 923
|
6 076
|
4 192
|
8 880
|
| 3 |
1 514
|
3 099
|
1 162
|
9 108
| |
| 4 | Total |
6 748
|
9 582
|
7 527
|
9 240
|
bebidarosa (CS2) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
9th
|
-
|
03.08.24
| ||
3 |
-
|
07.07.24
| -74% 7781 | |
15th
|
-
|
11.06.24
| -41% 3338 |
bebidarosa (CS2) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
RedZone PRO League 2024 Season 3
RedZone PRO League 2024 Season 3
$1 910
| 16.05.24 - 11.06.24 |
Gamers Club Liga Série A: June 2024
Gamers Club Liga Série A: June 2024
$1 840
| 05.06.24 - 20.06.24 |
Gamers Club Liga Série A: August 2024
Gamers Club Liga Série A: August 2024
$1 800
| 13.08.24 - 07.09.24 |
Gamers Club Liga Série A: July 2024
Gamers Club Liga Série A: July 2024
$1 750
| 12.07.24 - 03.08.24 |
Gamers Club Liga Série A Relegation: July 2024
Gamers Club Liga Série A Relegation: July 2024
| 06.07.24 - 07.07.24 |
bebidarosa (CS2) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
Gamers Club Liga Série A: August 2024
Gamers Club Liga Série A: August 2024
3 150
| 13.08.24 - 07.09.24 |
Gamers Club Liga Série A: June 2024
Gamers Club Liga Série A: June 2024
2 033
| 05.06.24 - 20.06.24 |
RedZone PRO League 2024 Season 3
RedZone PRO League 2024 Season 3
575
| 16.05.24 - 11.06.24 |
Gamers Club Liga Série A: July 2024
Gamers Club Liga Série A: July 2024
573
| 12.07.24 - 03.08.24 |
Gamers Club Liga Série A Relegation: July 2024
Gamers Club Liga Série A Relegation: July 2024
25
| 06.07.24 - 07.07.24 |
bebidarosa (CS2) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда bebidarosa CS2?
Команда bebidarosa по Counter-Strike брала участь у 5 турнірах.
Який глядацький рекорд bebidarosa CS2?
Рекорд по глядачах команди bebidarosa по Counter-Strike складає 25 пік глядачів (Gamers Club Liga Série A Relegation: July 2024).
Скільки заробила bebidarosa CS2?
Наразі у нас немає інформації про доходи bebidarosa.
Хто входить до складу CS2 команди bebidarosa?
Основний склад bebidarosa Counter-Strike:
- bks
- skl
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Хто є капітаном bebidarosa CS2?
На даний момент немає інформації про капітана bebidarosa Counter-Strike.
Які найближчі матчі у bebidarosa CS2?
На даний момент у bebidarosa Counter-Strike немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда bebidarosa по CS2?
Топ 3 турніри за участю bebidarosa Counter-Strike:
- 1-й - RedZone PRO League 2024 Season 3
- 2-й - Gamers Club Liga Série A: June 2024
- 3-й - Gamers Club Liga Série A: August 2024
Який середній вік гравців команди bebidarosa?
Середній вік гравців поточної команди складає 0
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Ми розраховуємо призовий фонд шляхом підсумовування виграшів.
Яке місце займає команда bebidarosa у глобальному рейтингу популярності?
Команда bebidarosa займає 24908 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Допоможіть нам заповнити прогалини!
Допоможіть нам заповнити інформацію про подію
Заповніть пропуски,
Нам не вистачає інформації.
BloodyCase Останні матчі
Стежте за командою bebidarosa
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
bebidarosa
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним