Békéscsabai E-Sport (CS2)
Статистика команди Békéscsabai E-Sport CS2
Гра
Організація
Békéscsabai E-SportРегіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
$7 411
Спонсори
Békéscsabai E-Sport (CS2) нові Статистика глядачів
26
14
2 214thOnline
71%
Offline
29%
Békéscsabai E-Sport (CS2) Статистика матчів
Відсоток перемог
Зіграні матчі N/A
- Перемоги 0
- Поразки 0
- Нічиї 0
Win
Рекордна серія
-
Lose
Рекордна серія
-
Найбільша кількість матчів проти
Найбільша кількість перемог проти
Békéscsabai E-Sport (CS2) Склад команди
Békéscsabai E-Sport (CS2) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 3 237
| 5 763
| 6 558
| 8 164
|
| 2 | Spanish | 9 203
| 6 340
| 3 344
| 4 840
|
| 3 | Others | 7 257
| 8 659
| 2 104
| 5 317
|
| 4 | Total | 5 743
| 9 913
| 9 846
| 9 577
|
Békéscsabai E-Sport (CS2) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 8 341
| 1 676
| 8 131
| 3 329
|
| 2 | Youtube | 7 646
| 4 698
| 3 317
| 4 038
|
| 3 | 1 325
| 5 878
| 4 467
| 8 254
| |
| 4 | Total | 8 133
| 1 244
| 3 621
| 5 416
|
Békéscsabai E-Sport (CS2) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
24th
|
-
|
30.08.26
| ||
9th
|
-
|
05.04.26
| -2% 2813 | |
2 |
$3 156
|
26.06.22
| +52% 4698 | |
3 |
$3 400
|
25.06.21
| -33% 4816 |
Békéscsabai E-Sport (CS2) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
HLC Belgrade PRO
HLC Belgrade PRO
$30 000
| 03.04.26 - 05.04.26 |
TippmixPro Masters
TippmixPro Masters
$20 238
| 03.05.21 - 04.07.21 |
Magyar Esport Bajnokság Spring 2021
Magyar Esport Bajnokság Spring 2021
$17 000
| 04.06.21 - 25.06.21 |
TippmixPro Masters 2022
TippmixPro Masters 2022
$12 624
| 09.05.22 - 26.06.22 |
Exort Series #31
Exort Series #31
$10 000
| 10.08.26 - 30.08.26 |
Békéscsabai E-Sport (CS2) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
HLC Belgrade PRO
HLC Belgrade PRO
118 466
| 03.04.26 - 05.04.26 |
European Development Championship Season 3 Closed Qualifier
European Development Championship Season 3 Closed Qualifier
8 066
| 25.03.21 - 28.03.21 |
European Development Championship Season 4 Closed Qualifier
European Development Championship Season 4 Closed Qualifier
4 874
| 27.05.21 - 30.05.21 |
TippmixPro Masters
TippmixPro Masters
1 309
| 03.05.21 - 04.07.21 |
Digital Warriors Season 1
Digital Warriors Season 1
1 262
| 17.04.21 - 18.04.21 |
Békéscsabai E-Sport (CS2) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда Békéscsabai E-Sport CS2?
Команда Békéscsabai E-Sport по Counter-Strike брала участь у 14 турнірах.
Який глядацький рекорд Békéscsabai E-Sport CS2?
Рекорд по глядачах команди Békéscsabai E-Sport по Counter-Strike складає 15 763 пік глядачів (HLC Belgrade PRO).
Скільки заробила Békéscsabai E-Sport CS2?
Команда Békéscsabai E-Sport Counter-Strike заробила загалом $7 411 призових з турнірів по CS2.
Хто входить до складу CS2 команди Békéscsabai E-Sport?
Основний склад Békéscsabai E-Sport Counter-Strike:
- darkstarrr
- vamosramos
- baiano
- kr1stilio
- Kozmo
- Gyhufaaa
- marcipán
- daneelo
- RIP
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Які найближчі матчі у Békéscsabai E-Sport CS2?
На даний момент у Békéscsabai E-Sport Counter-Strike немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда Békéscsabai E-Sport по CS2?
Топ 3 турніри за участю Békéscsabai E-Sport Counter-Strike:
- 1-й - HLC Belgrade PRO
- 2-й - TippmixPro Masters
- 3-й - Magyar Esport Bajnokság Spring 2021
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Кіберспортивні команди заробляють на спонсорстві, призових турнірів, стримінгу й контенті, мерчі та частці доходу від видавців ігор. Esports Charts відстежує призові: заробіток команди тут — це сума її виграшів на турнірах.
Яке місце займає команда Békéscsabai E-Sport у глобальному рейтингу популярності?
Команда Békéscsabai E-Sport займає 10683 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Останні матчі
BEE
FaZe
BEE
Drama
BEE
DomiNation
BEE
Honved
BEE
DomiNation Békéscsabai E-Sport (CS2) Команди інших організацій
Стежте за командою Békéscsabai E-Sport
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
Békéscsabai E-Sport
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
CS2
RL
Rainbow 6
Békéscsabai E-sport Egyesület
Békéscsabai E-Sport Egyesület
Békéscsabai E-sport Egyesület