Статистика команди The Dice CS2
Гра
Організація
Регіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
$2 702
Спонсори
The Dice (CS2) нові Статистика глядачів
28
20
1 436thOnline
75%
Offline
25%
The Dice (CS2) Статистика матчів
Відсоток перемог
Зіграні матчі N/A
- Перемоги 0
- Поразки 0
- Нічиї 0
Win
Рекордна серія
-
Lose
Рекордна серія
-
Найбільша кількість матчів проти
Найбільша кількість перемог проти
The Dice (CS2) Склад команди
Хронологія складу
The Dice (CS2) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 1 538
| 6 196
| 8 724
| 5 992
|
| 2 | Spanish | 2 443
| 8 352
| 3 865
| 6 816
|
| 3 | Others | 8 546
| 9 775
| 5 751
| 3 492
|
| 4 | Total | 7 761
| 2 869
| 7 031
| 7 982
|
The Dice (CS2) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 9 989
| 6 777
| 6 843
| 5 352
|
| 2 | Youtube | 1 571
| 2 068
| 4 754
| 1 455
|
| 3 | 3 999
| 5 215
| 5 492
| 4 227
| |
| 4 | Total | 4 434
| 9 106
| 4 739
| 3 970
|
The Dice (CS2) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
9th
|
-
|
02.11.23
| -40% 2761 Шукаєте дані про перегляди для The Dice? Отримайте детальну статистику на Дашборд Esports Charts | |
1 |
$200
|
21.10.23
| +85% 4190 | |
9th
|
-
|
28.08.23
| +92% 9531 | |
5th
|
-
|
07.06.23
| -88% 6487 | |
7th
|
-
|
06.11.22
| -85% 2449 | |
5th
|
-
|
30.10.22
| +100% 9016 | |
2 |
$1 502
|
18.09.22
| +92% 9584 | |
17th
|
-
|
10.07.22
| -28% 8377 |
The Dice (CS2) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
Snow Sweet Snow #1
Snow Sweet Snow #1
$100 000
| 18.01.21 - 10.02.21 |
Nine to Five #7
Nine to Five #7
$50 000
| 30.11.20 - 16.12.20 |
NumberOne Season 1
NumberOne Season 1
$24 451
| 08.01.21 - 10.01.21 |
ESL Championnat National Summer 2019
ESL Championnat National Summer 2019
$17 040
| 08.04.19 - 23.06.19 |
ESL Championnat National Summer 2019 Finals
ESL Championnat National Summer 2019 Finals
$12 532
| 05.05.19 - 23.06.19 |
The Dice (CS2) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
Snow Sweet Snow #1
Snow Sweet Snow #1
93 364
| 18.01.21 - 10.02.21 |
Nine to Five #7
Nine to Five #7
19 248
| 30.11.20 - 16.12.20 |
ESL Championnat National Summer 2019 Finals
ESL Championnat National Summer 2019 Finals
16 032
| 05.05.19 - 23.06.19 |
ESL Championnat National Autumn 2022
ESL Championnat National Autumn 2022
9 890
| 29.08.22 - 30.10.22 |
WESG 2019 West Europe Qualifiers
WESG 2019 West Europe Qualifiers
8 100
| 09.12.19 - 20.12.19 |
The Dice (CS2) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда The Dice CS2?
Команда The Dice по Counter-Strike брала участь у 20 турнірах.
Який глядацький рекорд The Dice CS2?
Рекорд по глядачах команди The Dice по Counter-Strike складає 16 032 пік глядачів (ESL Championnat National Summer 2019 Finals).
Скільки заробила The Dice CS2?
Команда The Dice Counter-Strike заробила загалом $2 702 призових з турнірів по CS2.
Хто входить до складу CS2 команди The Dice?
Основний склад The Dice Counter-Strike:
- AlexTopGoal (Alexandre Lorentziadis)
- MiniKlar
- Chuckyy
- maeowo
- maxxprod
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Які найближчі матчі у The Dice CS2?
На даний момент у The Dice Counter-Strike немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда The Dice по CS2?
Топ 3 турніри за участю The Dice Counter-Strike:
- 1-й - Snow Sweet Snow #1
- 2-й - Nine to Five #7
- 3-й - NumberOne Season 1
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Кіберспортивні команди заробляють на спонсорстві, призових турнірів, стримінгу й контенті, мерчі та частці доходу від видавців ігор. Esports Charts відстежує призові: заробіток команди тут — це сума її виграшів на турнірах.
Яке місце займає команда The Dice у глобальному рейтингу популярності?
Команда The Dice займає 10645 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Останні матчі
Dice
Insilio
Dice
GO
Dice
Dice
HEET
Dice
HEET Стежте за командою The Dice
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
The Dice
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним