Статистика команди Team 7AM CS2
Гра
Організація
Регіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
$642
Спонсори
Team 7AM (CS2) нові Статистика глядачів
21
13
2 351stOnline
85%
Offline
15%
Team 7AM (CS2) Статистика матчів
Відсоток перемог
Зіграні матчі 10
- Перемоги 6
- Поразки 4
- Нічиї 0
Win
Рекордна серія
4
(січ - січ 2024)
Lose
Рекордна серія
2
(лис - лис 2023)
Найбільша кількість матчів проти
Найбільша кількість перемог проти
Team 7AM (CS2) Склад команди
Хронологія складу
Team 7AM (CS2) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 7 767
| 6 255
| 5 947
| 4 206
|
| 2 | Spanish | 9 100
| 6 029
| 5 945
| 9 215
|
| 3 | Others | 7 178
| 1 878
| 3 949
| 6 183
|
| 4 | Total | 7 318
| 2 483
| 5 567
| 7 521
|
Team 7AM (CS2) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 9 123
| 7 457
| 1 080
| 5 679
|
| 2 | Youtube | 1 848
| 9 791
| 2 095
| 6 082
|
| 3 | 3 123
| 9 972
| 5 492
| 7 095
| |
| 4 | Total | 9 322
| 7 943
| 2 632
| 5 094
|
Team 7AM (CS2) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
9th
|
-
|
08.12.23
| -51% 4057 Шукаєте дані про перегляди для Team 7AM? Отримайте детальну статистику на Дашборд Esports Charts | |
25th
|
-
|
26.08.23
| +12% 3894 | |
5th
|
-
|
20.08.23
| -57% 6939 | |
9th
|
-
|
27.07.23
| -95% 8546 | |
7th
|
$642
|
04.06.23
| +99% 9466 | |
7th
|
-
|
02.04.23
| +80% 1875 | |
5th
|
-
|
04.09.22
| -23% 6771 |
Team 7AM (CS2) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
Pinnacle Cup V
Pinnacle Cup V
$50 000
| 01.08.23 - 26.08.23 |
ESEA Season 48: Advanced Division - Europe
ESEA Season 48: Advanced Division - Europe
$20 300
| 18.01.24 - 25.03.24 |
European Pro League Season 9
European Pro League Season 9
$20 000
| 10.07.23 - 27.07.23 |
ESL Premiership Spring 2023
ESL Premiership Spring 2023
$16 050
| 01.05.23 - 04.06.23 |
EPIC.LAN 39
EPIC.LAN 39
$3 855
| 28.07.23 - 30.07.23 |
Team 7AM (CS2) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
Pinnacle Cup V
Pinnacle Cup V
168 806
| 01.08.23 - 26.08.23 |
ESEA Season 48: Advanced Division - Europe
ESEA Season 48: Advanced Division - Europe
36 776
| 18.01.24 - 25.03.24 |
European Pro League Season 9
European Pro League Season 9
5 304
| 10.07.23 - 27.07.23 |
ESL Premiership Spring 2023
ESL Premiership Spring 2023
5 007
| 01.05.23 - 04.06.23 |
United21 Season 10: Division 2
United21 Season 10: Division 2
1 977
| 16.01.24 - 02.02.24 |
Team 7AM (CS2) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда Team 7AM CS2?
Команда Team 7AM по Counter-Strike брала участь у 13 турнірах.
Який глядацький рекорд Team 7AM CS2?
Рекорд по глядачах команди Team 7AM по Counter-Strike складає 3 015 пік глядачів (European Pro League Season 9).
Скільки заробила Team 7AM CS2?
Команда Team 7AM Counter-Strike заробила загалом $642 призових з турнірів по CS2.
Хто входить до складу CS2 команди Team 7AM?
Основний склад Team 7AM Counter-Strike:
- zyyx
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Які найближчі матчі у Team 7AM CS2?
На даний момент у Team 7AM Counter-Strike немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда Team 7AM по CS2?
Топ 3 турніри за участю Team 7AM Counter-Strike:
- 1-й - Pinnacle Cup V
- 2-й - ESEA Season 48: Advanced Division - Europe
- 3-й - European Pro League Season 9
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Кіберспортивні команди заробляють на спонсорстві, призових турнірів, стримінгу й контенті, мерчі та частці доходу від видавців ігор. Esports Charts відстежує призові: заробіток команди тут — це сума її виграшів на турнірах.
Яке місце займає команда Team 7AM у глобальному рейтингу популярності?
Команда Team 7AM займає 17517 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Останні матчі
T7
Preasy.R
T7
Illusion
T7
KRC
T7
BLUEJAYS.L
T7
Illusion Стежте за командою Team 7AM
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
Team 7AM
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним