Converse University (LoL)
Статистика команди Converse University LoL
Гра
Організація
Регіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
Невідомо
Спонсори
Converse University (LoL) нові Статистика глядачів
5
5 845thOnline
0%
Offline
100%
Converse University (LoL) Статистика матчів
Відсоток перемог
Зіграні матчі N/A
- Перемоги 0
- Поразки 0
- Нічиї 0
Win
Рекордна серія
-
Lose
Рекордна серія
-
Найбільша кількість матчів проти
Найбільша кількість перемог проти
Converse University (LoL) Склад команди
Хронологія складу
Converse University (LoL) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 1 621
| 4 413
| 8 871
| 7 533
|
| 2 | Spanish | 5 344
| 2 087
| 2 232
| 3 452
|
| 3 | Others | 7 689
| 8 192
| 4 039
| 1 685
|
| 4 | Total | 6 960
| 2 225
| 7 432
| 6 989
|
Converse University (LoL) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 7 527
| 6 133
| 9 493
| 4 196
|
| 2 | Youtube | 2 884
| 3 993
| 8 108
| 7 926
|
| 3 | 8 467
| 1 991
| 2 314
| 9 771
| |
| 4 | Total | 2 105
| 2 005
| 8 857
| 9 335
|
Converse University (LoL) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
5th
|
-
|
22.09.24
| ||
17th
|
-
|
09.06.24
| -83% 9118 | |
17th
|
-
|
08.06.24
| +44% 2909 | |
5th
|
-
|
27.04.24
| -34% 6745 | |
13th
|
-
|
23.10.23
| -33% 1614 |
Converse University (LoL) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
CLOL 2024 Championship
CLOL 2024 Championship
$190 000
| 27.04.24 - 09.06.24 |
League of Legends College Championship 2024
League of Legends College Championship 2024
$190 000
| 27.04.24 - 08.06.24 |
Sixty Six Games Invitational 2023
Sixty Six Games Invitational 2023
$8 000
| 21.10.23 - 23.10.23 |
HUE Invitational 2024
HUE Invitational 2024
$5 000
| 20.09.24 - 22.09.24 |
NACE Starleague 2024 Spring
NACE Starleague 2024 Spring
$5 000
| 05.03.24 - 27.04.24 |
Converse University (LoL) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
League of Legends College Championship 2024
League of Legends College Championship 2024
511
| 27.04.24 - 08.06.24 |
CLOL 2024 Championship
CLOL 2024 Championship
501
| 27.04.24 - 09.06.24 |
NACE Starleague 2024 Spring
NACE Starleague 2024 Spring
202
| 05.03.24 - 27.04.24 |
Sixty Six Games Invitational 2023
Sixty Six Games Invitational 2023
179
| 21.10.23 - 23.10.23 |
HUE Invitational 2024
HUE Invitational 2024
138
| 20.09.24 - 22.09.24 |
Converse University (LoL) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда Converse University LoL?
Команда Converse University по League of Legends брала участь у 5 турнірах.
Хто входить до складу LoL команди Converse University?
Основний склад Converse University League of Legends:
- PhantomStar
- Ego (William Cronin)
- Painshell (Kieron Cronin)
- Devin (Devin Yates)
- Wartrim
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Які найближчі матчі у Converse University LoL?
На даний момент у Converse University League of Legends немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда Converse University по LoL?
Топ 3 турніри за участю Converse University League of Legends:
- 1-й - CLOL 2024 Championship
- 2-й - League of Legends College Championship 2024
- 3-й - Sixty Six Games Invitational 2023
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Кіберспортивні команди заробляють на спонсорстві, призових турнірів, стримінгу й контенті, мерчі та частці доходу від видавців ігор. Esports Charts відстежує призові: заробіток команди тут — це сума її виграшів на турнірах.
Яке місце займає команда Converse University у глобальному рейтингу популярності?
Команда Converse University займає 26407 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Допоможіть нам заповнити прогалини!
Допоможіть нам заповнити інформацію про подію
Заповніть пропуски,
Нам не вистачає інформації.
Стежте за командою Converse University
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
Converse University
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним