Converse University (LoL)
Converse University LoL Takım İstatistikleri
Disiplin
Organizasyon
Bölge
Kurulan
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
Bilinmeyen
Sponsorlar
Converse University (LoL) yeni İzleyici İstatistikleri
5
6 042ndOnline
0%
Offline
100%
Converse University (LoL) Maç istatistikleri
Kazanma Oranı
Oynanan maçlar N/A
- Kazanılan Maçlar 0
- Kaybedilen Maçlar 0
- Beraberlikler 0
Win
Rekor galibiyet serisi
-
Lose
Rekor galibiyet serisi
-
Karşı en çok oynanan rakip
Karşı en çok kazanılan rakip
Converse University (LoL) Kadro
Kadro zaman çizelgesi
Converse University (LoL) new Diller
| Dilim |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English |
2 534
|
8 595
|
9 699
|
7 840
|
| 2 | Spanish |
5 430
|
7 256
|
2 551
|
9 483
|
| 3 | Others |
1 380
|
6 443
|
4 079
|
3 718
|
| 4 | Total |
2 498
|
5 321
|
9 471
|
6 071
|
Converse University (LoL) new Platformlar
| Platformu |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch |
7 377
|
9 484
|
8 108
|
9 507
|
| 2 | Youtube |
8 375
|
9 318
|
5 021
|
1 767
|
| 3 |
1 587
|
3 680
|
4 444
|
6 770
| |
| 4 | Total |
6 937
|
2 947
|
1 088
|
6 940
|
Converse University (LoL) Takım sonuçları
| İsim | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|
5th
|
-
|
22.09.24
| ||
17th
|
-
|
09.06.24
| -92% 3527 | |
17th
|
-
|
08.06.24
| -76% 1593 | |
5th
|
-
|
27.04.24
| +9% 1756 | |
13th
|
-
|
23.10.23
| +93% 6283 |
Converse University (LoL) Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
CLOL 2024 Championship
CLOL 2024 Championship
$190 000
| 27.04.24 - 09.06.24 |
League of Legends College Championship 2024
League of Legends College Championship 2024
$190 000
| 27.04.24 - 08.06.24 |
Sixty Six Games Invitational 2023
Sixty Six Games Invitational 2023
$8 000
| 21.10.23 - 23.10.23 |
HUE Invitational 2024
HUE Invitational 2024
$5 000
| 20.09.24 - 22.09.24 |
NACE Starleague 2024 Spring
NACE Starleague 2024 Spring
$5 000
| 05.03.24 - 27.04.24 |
Converse University (LoL) Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
League of Legends College Championship 2024
League of Legends College Championship 2024
511
| 27.04.24 - 08.06.24 |
CLOL 2024 Championship
CLOL 2024 Championship
501
| 27.04.24 - 09.06.24 |
NACE Starleague 2024 Spring
NACE Starleague 2024 Spring
202
| 05.03.24 - 27.04.24 |
Sixty Six Games Invitational 2023
Sixty Six Games Invitational 2023
179
| 21.10.23 - 23.10.23 |
HUE Invitational 2024
HUE Invitational 2024
138
| 20.09.24 - 22.09.24 |
Converse University (LoL) Takım SSS
Converse University LoL takımının kaç turnuvada oynadı?
Converse University League of Legends takımının 5 turnuvaya katıldı.
Converse University LoL takımının izleyici rekoru nedir?
Converse University League of Legends takımının tüm zamanlardaki izlenme rekoru Peak Viewers ().
Converse University LoL takımının kazancı ne kadar?
Şu anda Converse University kazançları hakkında bilgi sahibi değiliz
Converse University'in LoL kadrosu nedir?
Converse University League of Legends takımının ana kadrosu şöyledir:
- PhantomStar
- Ego (William Cronin)
- Painshell (Kieron Cronin)
- Devin (Devin Yates)
- Wartrim
Bir e-spor takımına nasıl katılırım?
Bir e-spor takımına katılmak için, belirli bir oyundaki becerilerinizi geliştirmeye odaklanın ve deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi sergilemek için çevrimiçi turnuvalara katılın. Çevrimiçi bir varlık oluşturun, oyuncular ve etkileyicilerle ağ kurun ve takım yöneticileri veya keşifçiler tarafından fark edilme şansınızı artırmak için yerel etkinliklere katılın. Esports Charts, en iyi turnuvaların konum, ödül havuzu ve diğer istatistikler hakkında bilgi içir bir listesini sunar.
Converse University LoL takımı oyun içi lideri kimdir?
Şu anda Converse University League of Legends takımının oyun içi lideri hakkında bilgimiz yok.
Converse University LoL takımı için yaklaşan maçlar hangileri?
Şu anda Converse University League of Legends team programında yaklaşan bir maç yok.
Converse University LoL takımının katıldığı en iyi turnuvalar hangileri?
Converse University League of Legends takımının katıldığı en iyi 3 turnuva:
- 1. - CLOL 2024 Championship
- 2. - League of Legends College Championship 2024
- 3. - Sixty Six Games Invitational 2023
e-spor takımları nasıl para kazanır?
Kazançların toplamıyla ödül havuzunu hesaplıyoruz.
Converse University takımının küresel popülerlik sıralamasında yeri nedir?
Converse University takımı, Tüm Zamanların En Yüksek Eş Zamanlı İzleyicilerine göre Küresel sıralamada 32983. sıradadır.
Boşlukları doldurmamıza yardımcı olun!
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.
Converse University Takibini Başlat
Gerçek zamanlı maç uyarıları, kadro haberleri ve önemli istatistiklerle önde olun.
Converse University
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun