Статистика команди SNOOZE Esports LoL
Гра
Організація
Регіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
$7 590
Спонсори
SNOOZE Esports (LoL) нові Статистика глядачів
30
9
3 479thOnline
89%
Offline
11%
SNOOZE Esports (LoL) Статистика матчів
Відсоток перемог
Зіграні матчі 16
- Перемоги 9
- Поразки 7
- Нічиї 0
SNOOZE Esports (LoL) Склад команди
Хронологія складу
SNOOZE Esports (LoL) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 5 651
| 3 772
| 3 169
| 6 832
|
| 2 | Spanish | 8 883
| 3 602
| 7 337
| 7 630
|
| 3 | Others | 9 750
| 2 397
| 1 574
| 6 492
|
| 4 | Total | 3 489
| 5 855
| 6 875
| 6 622
|
SNOOZE Esports (LoL) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 1 610
| 5 159
| 6 686
| 4 268
|
| 2 | Youtube | 3 609
| 1 504
| 9 778
| 7 692
|
| 3 | 8 824
| 6 377
| 9 980
| 9 869
| |
| 4 | Total | 8 704
| 9 314
| 5 944
| 4 169
|
SNOOZE Esports (LoL) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
1 |
-
|
04.02.26
| +66% 9778 Шукаєте дані про перегляди для SNOOZE Esports? Отримайте детальну статистику на Дашборд Esports Charts | |
1 |
$3 216
|
10.11.24
| +8% 6080 | |
45th
|
-
|
30.08.24
| -57% 4172 | |
4th
|
$1 079
|
01.08.24
| +45% 6166 | |
6th
|
-
|
30.03.24
| +97% 6034 | |
9th
|
-
|
12.11.23
| -15% 2726 | |
1 |
$2 480
|
04.08.23
| -8% 7022 | |
3 |
$815
|
12.03.23
| +99% 2570 | |
9th
|
-
|
01.10.22
| -77% 7046 |
SNOOZE Esports (LoL) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
EMEA Masters Summer 2024
EMEA Masters Summer 2024
$162 000
| 31.07.24 - 30.08.24 |
Elite Series Spring 2024
Elite Series Spring 2024
$10 930
| 23.01.24 - 30.03.24 |
Elite Series Summer 2024
Elite Series Summer 2024
$10 860
| 04.06.24 - 01.08.24 |
Elite Series Benelux Masters 2023
Elite Series Benelux Masters 2023
$8 570
| 10.10.23 - 12.11.23 |
Elite Series Benelux Masters 2024
Elite Series Benelux Masters 2024
$8 500
| 08.10.24 - 10.11.24 |
SNOOZE Esports (LoL) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
EMEA Masters Summer 2024
EMEA Masters Summer 2024
131 326
| 31.07.24 - 30.08.24 |
Elite Series Summer 2024
Elite Series Summer 2024
3 803
| 04.06.24 - 01.08.24 |
Elite Series Spring 2024
Elite Series Spring 2024
3 058
| 23.01.24 - 30.03.24 |
Elite Series Benelux Masters 2023
Elite Series Benelux Masters 2023
840
| 10.10.23 - 12.11.23 |
Elite Series Benelux Masters 2024
Elite Series Benelux Masters 2024
669
| 08.10.24 - 10.11.24 |
SNOOZE Esports (LoL) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда SNOOZE Esports LoL?
Команда SNOOZE Esports по League of Legends брала участь у 9 турнірах.
Який глядацький рекорд SNOOZE Esports LoL?
Рекорд по глядачах команди SNOOZE Esports по League of Legends складає 2 247 пік глядачів (Elite Series Spring 2024).
Скільки заробила SNOOZE Esports LoL?
Команда SNOOZE Esports League of Legends заробила загалом $7 590 призових з турнірів по LoL.
Хто входить до складу LoL команди SNOOZE Esports?
Основний склад SNOOZE Esports League of Legends:
- Ego
- Bin Falafil
- D0kai
- Guppy
- Lebronzey
- Hatsu
- Gremy
- Halbob
- Alléz
- Leao1
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Які найближчі матчі у SNOOZE Esports LoL?
На даний момент у SNOOZE Esports League of Legends немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда SNOOZE Esports по LoL?
Топ 3 турніри за участю SNOOZE Esports League of Legends:
- 1-й - EMEA Masters Summer 2024
- 2-й - Elite Series Spring 2024
- 3-й - Elite Series Summer 2024
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Кіберспортивні команди заробляють на спонсорстві, призових турнірів, стримінгу й контенті, мерчі та частці доходу від видавців ігор. Esports Charts відстежує призові: заробіток команди тут — це сума її виграшів на турнірах.
Яке місце займає команда SNOOZE Esports у глобальному рейтингу популярності?
Команда SNOOZE Esports займає 18664 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Останні матчі
SNZ
ZNT
SNZ
ZNT
SNZ
MCN
SNZ
DYN
SNZ
OUAT Стежте за командою SNOOZE Esports
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
SNOOZE Esports
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним