CFU Gaming (MLBB)
Статистика команди CFU Gaming MLBB
Гра
Організація
CFU GamingРегіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
$184 800
Спонсори
CFU Gaming (MLBB) нові Статистика глядачів
102
17
1 845thOnline
24%
Offline
76%
CFU Gaming (MLBB) Статистика матчів
Відсоток перемог
Зіграні матчі 78
- Перемоги 51
- Поразки 27
- Нічиї 0
CFU Gaming (MLBB) Склад команди
Хронологія складу
CFU Gaming (MLBB) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 2 610
| 9 648
| 7 305
| 2 640
|
| 2 | Spanish | 7 465
| 2 180
| 3 639
| 5 243
|
| 3 | Others | 3 589
| 5 543
| 4 592
| 8 413
|
| 4 | Total | 6 158
| 1 321
| 5 330
| 4 750
|
CFU Gaming (MLBB) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 6 020
| 3 838
| 8 762
| 9 990
|
| 2 | Youtube | 8 557
| 3 402
| 1 397
| 4 713
|
| 3 | 2 036
| 4 219
| 8 681
| 6 948
| |
| 4 | Total | 9 383
| 7 541
| 7 516
| 6 122
|
CFU Gaming (MLBB) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
3 |
-
|
17.05.26
| +57% 4712 Шукаєте дані про перегляди для CFU Gaming? Отримайте детальну статистику на Дашборд Esports Charts | |
9th
|
$20 000
|
25.01.26
| +90% 3737 | |
1 |
$16 000
|
16.11.25
| -44% 4757 | |
9th
|
$66 000
|
02.08.25
| +20% 1243 | |
1 |
$6 000
|
06.07.25
| +62% 1488 | |
1 |
$16 000
|
11.05.25
| +41% 6733 | |
9th
|
$20 000
|
15.12.24
| +66% 6467 | |
17th
|
-
|
10.11.24
| -93% 2690 | |
1 |
$16 000
|
20.10.24
| -29% 5190 | |
1 |
$4 000
|
18.08.24
| +11% 6766 |
- 1
CFU Gaming (MLBB) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
MLBB Mid Season Cup 2025
MLBB Mid Season Cup 2025
$3 010 000
| 10.07.25 - 02.08.25 |
M6 World Championship
M6 World Championship
$1 000 000
| 21.11.24 - 15.12.24 |
M7 World Championship
M7 World Championship
$1 000 000
| 03.01.26 - 25.01.26 |
MPL Cambodia Season 10
MPL Cambodia Season 10
$50 000
| 03.04.26 - 17.05.26 |
MPL Cambodia Spring 2023
MPL Cambodia Spring 2023
$40 000
| 04.03.23 - 23.04.23 |
CFU Gaming (MLBB) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
M7 World Championship
M7 World Championship
5 680 304
| 03.01.26 - 25.01.26 |
M6 World Championship
M6 World Championship
4 129 026
| 21.11.24 - 15.12.24 |
MLBB Mid Season Cup 2025
MLBB Mid Season Cup 2025
3 069 302
| 10.07.25 - 02.08.25 |
Snapdragon Pro Series Season 6 APAC - Open Finals
Snapdragon Pro Series Season 6 APAC - Open Finals
886 224
| 04.11.24 - 10.11.24 |
Snapdragon Pro Series Season 3 SEA - Challenge Season
Snapdragon Pro Series Season 3 SEA - Challenge Season
673 492
| 24.06.23 - 02.07.23 |
CFU Gaming (MLBB) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда CFU Gaming MLBB?
Команда CFU Gaming по Mobile Legends: Bang Bang брала участь у 17 турнірах.
Який глядацький рекорд CFU Gaming MLBB?
Рекорд по глядачах команди CFU Gaming по Mobile Legends: Bang Bang складає 1 474 884 пік глядачів (M6 World Championship).
Скільки заробила CFU Gaming MLBB?
Команда CFU Gaming Mobile Legends: Bang Bang заробила загалом $184 800 призових з турнірів по MLBB.
Хто входить до складу MLBB команди CFU Gaming?
Основний склад CFU Gaming Mobile Legends: Bang Bang:
- Flamezy (Lem Sochetra)
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Хто є капітаном CFU Gaming MLBB?
На даний момент немає інформації про капітана CFU Gaming Mobile Legends: Bang Bang.
Які найближчі матчі у CFU Gaming MLBB?
На даний момент у CFU Gaming Mobile Legends: Bang Bang немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда CFU Gaming по MLBB?
Топ 3 турніри за участю CFU Gaming Mobile Legends: Bang Bang:
- 1-й - MLBB Mid Season Cup 2025
- 2-й - M6 World Championship
- 3-й - M7 World Championship
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Ми розраховуємо призовий фонд шляхом підсумовування виграшів.
Яке місце займає команда CFU Gaming у глобальному рейтингу популярності?
Команда CFU Gaming займає 155 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
CFU Gaming (MLBB) Досягнення
1,000,000 Peak Viewers
(29.11.24)
Останні матчі
CFU
PRO
CFU
VA
CFU
GL
CFU
CFU
GP CFU Gaming (MLBB) Команди інших організацій
Стежте за командою CFU Gaming
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
CFU Gaming
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
PUBG Mobile
CFU Gaming