Neyox in Pyjamas (Rainbow 6)
Статистика команди Neyox in Pyjamas Rainbow 6
Гра
Організація
Регіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
$4 952
Спонсори
Neyox in Pyjamas (Rainbow 6) нові Статистика глядачів
2
5
5 849thOnline
40%
Offline
60%
Neyox in Pyjamas (Rainbow 6) Склад команди
Дані про склад поки що недоступні.
Хочете допомогти нам оновити інформацію швидше?
Додайте відсутні дані про склад, використовуючи кнопку нижче!
Neyox in Pyjamas (Rainbow 6) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English |
5 433
|
6 092
|
3 925
|
7 574
|
| 2 | Spanish |
5 190
|
3 168
|
9 093
|
7 409
|
| 3 | Others |
4 965
|
4 133
|
2 072
|
7 480
|
| 4 | Total |
5 895
|
7 751
|
4 794
|
8 079
|
Neyox in Pyjamas (Rainbow 6) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch |
8 277
|
7 459
|
9 759
|
6 649
|
| 2 | Youtube |
2 454
|
2 263
|
5 280
|
3 457
|
| 3 |
5 957
|
6 345
|
5 663
|
5 999
| |
| 4 | Total |
2 410
|
5 319
|
3 185
|
6 690
|
Neyox in Pyjamas (Rainbow 6) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
13th
|
-
|
25.07.26
| ||
9th
|
-
|
07.06.26
| -13% 5603 | |
5th
|
-
|
04.06.26
| -47% 1153 | |
1 |
$3 110
|
05.04.26
| -28% 1716 | |
2 |
$1 842
|
20.04.25
| -25% 5391 |
Neyox in Pyjamas (Rainbow 6) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
R6 Central Combine 2026
R6 Central Combine 2026
$23 092
| 20.06.26 - 25.07.26 |
Gamers Assembly 2026 Festival Edition
Gamers Assembly 2026 Festival Edition
$6 220
| 04.04.26 - 05.04.26 |
Gamers Assembly 2025
Gamers Assembly 2025
$6 141
| 19.04.25 - 20.04.25 |
R6 Central Combine 2026 - Qualifier 2
R6 Central Combine 2026 - Qualifier 2
| 06.06.26 - 07.06.26 |
R6 Central Combine 2026 - Qualifier 1
R6 Central Combine 2026 - Qualifier 1
| 03.06.26 - 04.06.26 |
Neyox in Pyjamas (Rainbow 6) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
R6 Central Combine 2026
R6 Central Combine 2026
5 469
| 20.06.26 - 25.07.26 |
Gamers Assembly 2025
Gamers Assembly 2025
3 136
| 19.04.25 - 20.04.25 |
Gamers Assembly 2026 Festival Edition
Gamers Assembly 2026 Festival Edition
2 802
| 04.04.26 - 05.04.26 |
R6 Central Combine 2026 - Qualifier 2
R6 Central Combine 2026 - Qualifier 2
599
| 06.06.26 - 07.06.26 |
R6 Central Combine 2026 - Qualifier 1
R6 Central Combine 2026 - Qualifier 1
597
| 03.06.26 - 04.06.26 |
Neyox in Pyjamas (Rainbow 6) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда Neyox in Pyjamas Rainbow 6?
Команда Neyox in Pyjamas по Tom Clancy’s Rainbow Six Siege брала участь у 5 турнірах.
Який глядацький рекорд Neyox in Pyjamas Rainbow 6?
Рекорд по глядачах команди Neyox in Pyjamas по Tom Clancy’s Rainbow Six Siege складає 2 802 пік глядачів (Gamers Assembly 2026 Festival Edition).
Скільки заробила Neyox in Pyjamas Rainbow 6?
Команда Neyox in Pyjamas Tom Clancy’s Rainbow Six Siege заробила загалом $4 952 призових з турнірів по Rainbow 6.
Хто входить до складу Rainbow 6 команди Neyox in Pyjamas?
На даний момент немає інформації про гравців Neyox in Pyjamas Tom Clancy’s Rainbow Six Siege.
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Хто є капітаном Neyox in Pyjamas Rainbow 6?
На даний момент немає інформації про капітана Neyox in Pyjamas Tom Clancy’s Rainbow Six Siege.
Які найближчі матчі у Neyox in Pyjamas Rainbow 6?
На даний момент у Neyox in Pyjamas Tom Clancy’s Rainbow Six Siege немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда Neyox in Pyjamas по Rainbow 6?
Топ 3 турніри за участю Neyox in Pyjamas Tom Clancy’s Rainbow Six Siege:
- 1-й - R6 Central Combine 2026
- 2-й - Gamers Assembly 2026 Festival Edition
- 3-й - Gamers Assembly 2025
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Ми розраховуємо призовий фонд шляхом підсумовування виграшів.
Яке місце займає команда Neyox in Pyjamas у глобальному рейтингу популярності?
Команда Neyox in Pyjamas займає 17707 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Допоможіть нам заповнити прогалини!
Допоможіть нам заповнити інформацію про подію
Заповніть пропуски,
Нам не вистачає інформації.
Останні матчі
Стежте за командою Neyox in Pyjamas
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
Neyox in Pyjamas
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним