HEROIC Valkyries (Valorant)
HEROIC Valkyries (Valorant) нові Статистика глядачів
36
6
5 115thOnline
83%
Offline
17%
HEROIC Valkyries (Valorant) Статистика матчів
Відсоток перемог
Зіграні матчі 21
- Перемоги 8
- Поразки 13
- Нічиї 0
HEROIC Valkyries (Valorant) Склад команди
Хронологія складу
HEROIC Valkyries (Valorant) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 3 223
| 2 467
| 4 525
| 4 451
|
| 2 | Spanish | 8 074
| 9 639
| 5 286
| 4 674
|
| 3 | Others | 3 428
| 3 239
| 3 812
| 7 811
|
| 4 | Total | 5 257
| 3 491
| 1 346
| 9 509
|
HEROIC Valkyries (Valorant) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 5 523
| 5 623
| 2 688
| 2 321
|
| 2 | Youtube | 5 137
| 3 631
| 1 642
| 8 833
|
| 3 | 1 060
| 2 486
| 6 030
| 6 846
| |
| 4 | Total | 2 419
| 5 411
| 7 301
| 6 190
|
HEROIC Valkyries (Valorant) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
9th
|
-
|
19.06.25
| -12% 4374 Шукаєте дані про перегляди для HEROIC Valkyries? Отримайте детальну статистику на Дашборд Esports Charts | |
5th
|
$1 640
|
19.03.25
| -65% 8032 | |
1 |
-
|
02.02.25
| -89% 9465 | |
5th
|
-
|
15.12.24
| +35% 5429 | |
5th
|
$1 647
|
06.10.24
| -39% 8499 | |
7th
|
$1 070
|
17.06.24
| -43% 3101 |
HEROIC Valkyries (Valorant) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
VCT 2025: Game Changers EMEA Stage 2
VCT 2025: Game Changers EMEA Stage 2
$38 000
| 26.05.25 - 19.06.25 |
VCT 2025: Game Changers EMEA Stage 1
VCT 2025: Game Changers EMEA Stage 1
$36 000
| 15.02.25 - 19.03.25 |
VCT 2024: Game Changers EMEA Stage 3
VCT 2024: Game Changers EMEA Stage 3
$35 500
| 06.09.24 - 06.10.24 |
VCT 2024: Game Changers EMEA Stage 2
VCT 2024: Game Changers EMEA Stage 2
$34 000
| 24.05.24 - 17.06.24 |
Wingwoman Series 2024
Wingwoman Series 2024
$10 505
| 06.12.24 - 15.12.24 |
HEROIC Valkyries (Valorant) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
VCT 2025: Game Changers EMEA Stage 1
VCT 2025: Game Changers EMEA Stage 1
36 527
| 15.02.25 - 19.03.25 |
VCT 2025: Game Changers EMEA Stage 2
VCT 2025: Game Changers EMEA Stage 2
24 316
| 26.05.25 - 19.06.25 |
VCT 2024: Game Changers EMEA Stage 2
VCT 2024: Game Changers EMEA Stage 2
21 967
| 24.05.24 - 17.06.24 |
VCT 2024: Game Changers EMEA Stage 3
VCT 2024: Game Changers EMEA Stage 3
15 886
| 06.09.24 - 06.10.24 |
VCT 2025: Game Changers EMEA Kickoff
VCT 2025: Game Changers EMEA Kickoff
11 477
| 31.01.25 - 02.02.25 |
HEROIC Valkyries (Valorant) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда HEROIC Valkyries Valorant?
Команда HEROIC Valkyries по Valorant брала участь у 6 турнірах.
Який глядацький рекорд HEROIC Valkyries Valorant?
Рекорд по глядачах команди HEROIC Valkyries по Valorant складає 14 164 пік глядачів (VCT 2025: Game Changers EMEA Stage 1).
Скільки заробила HEROIC Valkyries Valorant?
Команда HEROIC Valkyries Valorant заробила загалом $4 357 призових з турнірів по Valorant.
Хто входить до складу Valorant команди HEROIC Valkyries?
Основний склад HEROIC Valkyries Valorant:
- fluxxy (fluxxy)
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Які найближчі матчі у HEROIC Valkyries Valorant?
На даний момент у HEROIC Valkyries Valorant немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда HEROIC Valkyries по Valorant?
Топ 3 турніри за участю HEROIC Valkyries Valorant:
- 1-й - VCT 2025: Game Changers EMEA Stage 2
- 2-й - VCT 2025: Game Changers EMEA Stage 1
- 3-й - VCT 2024: Game Changers EMEA Stage 3
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Кіберспортивні команди заробляють на спонсорстві, призових турнірів, стримінгу й контенті, мерчі та частці доходу від видавців ігор. Esports Charts відстежує призові: заробіток команди тут — це сума її виграшів на турнірах.
Яке місце займає команда HEROIC Valkyries у глобальному рейтингу популярності?
Команда HEROIC Valkyries займає 11151 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Останні матчі
HEROIC.V
G2G
HEROIC.V
BLVKHVND
HEROIC.V
DVM.M
HEROIC.V
AQC
HEROIC.V
GX.GC Стежте за командою HEROIC Valkyries
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
HEROIC Valkyries
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
CS2
Dota 2
Valorant
HEROIC
HEROIC