Статистика організації Ambush Esport
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Невідомо
Загальні призові
$14 591
Спонсори
Ambush Esport Статистика кіберспорту
2023
|
4 293
| |
2022
|
3 647
| |
2021
|
6 293
| |
2020
|
11 558
| |
2019
|
9 338
|
136
523rd
2023
|
2
| |
2022
|
31
| |
2021
|
34
| |
2020
|
30
| |
2019
|
39
|
47
2023
|
3
| |
2022
|
10
| |
2021
|
8
| |
2020
|
9
| |
2019
|
14
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
Ambush Esport4/5 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Ambush Esport Склад
Ambush Esport Стримери
| Name |
Followers
| |
|---|---|---|
|
mvnne
Twitch
· Danish
|
9K
| |
|
ambushbypreasy
Twitch
· Danish
|
2K
| |
Ambush Esport Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
Ambush
Ambush Esport
|
13th
|
-
|
27.07.23
| +24% 7075 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії Ambush Esport? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
Ambush
Ambush Esport
|
17th
|
-
|
12.07.23
| -5% 4342 | |
|
Ambush
Ambush Esport
|
9th
|
-
|
28.05.23
| -35% 7269 | |
|
Ambush
Ambush Esport
|
7th
|
-
|
06.11.22
| -39% 8818 | |
|
Ambush
Ambush Esport
|
5th
|
-
|
30.10.22
| -50% 6127 | |
|
Ambush
Ambush Esport
|
46th
|
-
|
09.10.22
| -95% 2719 | |
|
Ambush
Ambush Esport
|
6th
|
$1 453
|
25.09.22
| +54% 1063 | |
|
Ambush
Ambush Esport
|
33rd
|
-
|
22.08.22
| +95% 1492 | |
|
Ambush
Ambush Esport
|
17th
|
-
|
17.08.22
| -29% 8082 | |
|
Ambush
Ambush Esport
|
9th
|
-
|
10.07.22
| +8% 4547 |
- 1
Ambush Esport Статистика віків Гравців
Ambush Esport Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
ECS Season 8 Europe
ECS Season 8 Europe
$125 000
| 16.09.19 - 31.10.19 |
Snow Sweet Snow #2
Snow Sweet Snow #2
$100 000
| 15.02.21 - 10.03.21 |
Pinnacle Cup
Pinnacle Cup
$100 000
| 03.03.21 - 04.04.21 |
Copenhagen Games 2019
Copenhagen Games 2019
$97 940
| 18.04.19 - 20.04.19 |
#HomeSweetHome: Week 6
#HomeSweetHome: Week 6
$40 000
| 26.05.20 - 31.05.20 |
Ambush Esport Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
Snow Sweet Snow #2
Snow Sweet Snow #2
PV: 80 350
| 15.02.21 - 10.03.21 |
Pinnacle Cup
Pinnacle Cup
PV: 74 062
| 03.03.21 - 04.04.21 |
ECS Season 8 Europe
ECS Season 8 Europe
PV: 64 984
| 16.09.19 - 31.10.19 |
Gamers8 2023: Last Chance Qualifier
Gamers8 2023: Last Chance Qualifier
PV: 38 792
| 11.07.23 - 12.07.23 |
IEM Road to Rio 2022: European RMR - Open Qualifier #2
IEM Road to Rio 2022: European RMR - Open Qualifier #2
PV: 37 245
| 20.08.22 - 22.08.22 |
Ambush Esport Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Ambush Esport ?
Ambush Esport взяла участь у 47 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Ambush Esport?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Ambush Esport - 11 558 Пік глядачів (GG.Bet Winter Cup).
Скільки заробляє Ambush Esport?
Чистий капітал Ambush Esport - це $14 591 призових грошей з турнірів.
З якої країни Ambush Esport?
Ambush Esport знаходиться в Denmark
Скільки заробила Ambush Esport у 2026 році?
На жаль, у нас немає інформації про доходи Ambush Esport.
Які найкращі турніри за участю Ambush Esport?
Топ-3 турніри за участю Ambush Esport:
Які найкращі ростери Ambush Esport?
Топ-3 Ambush Esport команд:
Які найпопулярніші стримери Ambush Esport?
Топ-3 Ambush Esport стримерів:
1-й - MVNNE
2-й - AMBUSHbypreasy
Яке місце займає Ambush Esport у світі?
Ambush Esport займає 891 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Ambush Esport?
Останній перехід у Ambush Esport був 20 лип 2023 NaToSaphiX в Вільний агент
LIVE матчі
Ambush Esport Останні турніри
Ambush Esport
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
Rainbow 6
CS2