Статистика організації Fancy United Esports
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Невідомо
Загальні призові
$86 216
Спонсори
Fancy United Esports Статистика кіберспорту
2026
|
12 397
| |
2025
|
12 521
| |
2024
|
14 881
| |
2023
|
99 346
| |
2022
|
55 418
| |
2021
|
3 464
|
120
560th
2026
|
8
| |
2025
|
16
| |
2024
|
20
| |
2023
|
33
| |
2022
|
31
| |
2021
|
12
|
15
2026
|
2
| |
2025
|
7
| |
2024
|
5
| |
2023
|
7
| |
2022
|
10
| |
2021
|
4
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
Fancy United Esports5/8 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Valorant 100%
Fancy United Esports Склад
| Name | ||
|---|---|---|
99 346
| $86 216
|
Fancy United Esports Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
FCY
Fancy United Esports
| 4th
|
$5 000
|
29.03.26
| -75% 1502 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії Fancy United Esports? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
FCY
Fancy United Esports
| 1 |
$65 000
|
10.01.26
| -4% 6775 | |
|
FCY
Fancy United Esports
| 4th
|
-
|
17.11.25
| +78% 8043 | |
|
FCY
Fancy United Esports
| 1 |
-
|
13.07.25
| +53% 9033 | |
|
FCY
Fancy United Esports
| 9th
|
-
|
21.03.25
| -80% 7562 | |
|
FCY
Fancy United Esports
| 1 |
$1 959
|
15.03.25
| -50% 1454 | |
|
FCY
Fancy United Esports
| 5th
|
-
|
14.01.25
| -70% 9757 | |
|
FCY
Fancy United Esports
| 5th
|
-
|
04.12.24
| -80% 6951 | |
|
FCY
Fancy United Esports
| 9th
|
-
|
24.11.24
| -66% 4367 | |
|
FCY
Fancy United Esports
| 2 |
$985
|
27.10.24
| -22% 5795 |
- 1
Fancy United Esports Статистика віків Гравців
Fancy United Esports Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
VCT 2022: APAC Stage 2 Challengers
VCT 2022: APAC Stage 2 Challengers
$150 000
| 09.06.22 - 26.06.22 |
VCT 2022 APAC Stage 1 Challengers
VCT 2022 APAC Stage 1 Challengers
$150 000
| 10.03.22 - 28.03.22 |
APAC Predator League 2026
APAC Predator League 2026
$120 000
| 08.01.26 - 10.01.26 |
VALORANT Challengers Ascension 2023: Pacific
VALORANT Challengers Ascension 2023: Pacific
$100 000
| 28.06.23 - 09.07.23 |
AfreecaTV VALORANT LEAGUE
AfreecaTV VALORANT LEAGUE
$80 000
| 05.12.23 - 10.12.23 |
Fancy United Esports Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
VALORANT Challengers Ascension 2023: Pacific
VALORANT Challengers Ascension 2023: Pacific
PV: 186 105
| 28.06.23 - 09.07.23 |
AfreecaTV VALORANT LEAGUE
AfreecaTV VALORANT LEAGUE
PV: 114 885
| 05.12.23 - 10.12.23 |
VCT 2022: APAC Stage 2 Challengers
VCT 2022: APAC Stage 2 Challengers
PV: 107 100
| 09.06.22 - 26.06.22 |
VCT 2022 APAC Stage 1 Challengers
VCT 2022 APAC Stage 1 Challengers
PV: 100 003
| 10.03.22 - 28.03.22 |
VCT 2022: APAC Last Chance Qualifier
VCT 2022: APAC Last Chance Qualifier
PV: 85 307
| 01.08.22 - 07.08.22 |
Fancy United Esports Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Fancy United Esports ?
Fancy United Esports взяла участь у 15 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Fancy United Esports?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Fancy United Esports - 99 346 Пік глядачів (VALORANT Challengers Ascension 2023: Pacific).
Скільки заробляє Fancy United Esports?
Fancy United Esports виграла $86 216 призових на кіберспортивних турнірах.
З якої країни Fancy United Esports?
Fancy United Esports знаходиться в Vietnam
Скільки заробила Fancy United Esports у 2026 році?
Fancy United Esports заробила $70 000 у 2026 році на
1-й - APAC Predator League 2026 (Valorant)
2-й - VALORANT Challengers 2026 Southeast Asia: Split 1 (Valorant)
та інших турнірах з кіберспорту.
Які найкращі турніри за участю Fancy United Esports?
Топ-3 турніри за участю Fancy United Esports:
Які найкращі ростери Fancy United Esports?
Топ-3 Fancy United Esports команд:
Яке місце займає Fancy United Esports у світі?
Fancy United Esports займає 575 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Fancy United Esports?
Останній перехід у Fancy United Esports був 27 жов 2026 bucute в Вільний агент
LIVE матчі
Fancy United Esports Останні турніри
Fancy United Esports Гравці за країнами
Fancy United Esports
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
Valorant