Статистика організації Fluxo
Дата заснування
січень 18, 2021
Регіон
Веб-сайт
Мерч-магазин
new
Загальні призові
$225 391
Спонсори
Fluxo Статистика кіберспорту
2026
|
166 186
| |
2025
|
520 523
| |
2024
|
203 144
| |
2023
|
593 548
| |
2022
|
211 760
|
687
106th
2026
|
135
| |
2025
|
95
| |
2024
|
245
| |
2023
|
181
| |
2022
|
31
|
362
2026
|
43
| |
2025
|
113
| |
2024
|
124
| |
2023
|
71
| |
2022
|
21
| |
2021
|
3
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
Fluxo42/63 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Counter-Strike 41%
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 30%
League of Legends 21%
Free Fire 5%
Delta Force 2%
Valorant 1%
Fluxo Склад
| Name | ||
|---|---|---|
804 934
| $132 561
| |
775 141
| $687 173
| |
605 548
| -
| |
593 548
| $219 391
| |
471 483
| $550 233
| |
203 144
| $25 863
| |
198 619
| $10 430
| |
166 186
| $8 000
| |
123 655
| -
| |
82 888
| $208 292
| |
46 582
| $22 534
| |
41 785
| $5 119
| |
23 304
| $32 157
| |
19 147
| $61 084
| |
13 300
| $6 000
| |
-
| -
| |
-
| -
|
Fluxo Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
Gabzera
Gabriel Couto
| 63rd
|
$200
|
28.10.26
| -7% 9491 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії Fluxo? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
FxW7M
Fluxo W7M
| 3 |
$6 042
|
25.10.26
| -96% 6410 | |
|
FX
Fluxo W7M
| 11th
|
$5 000
|
19.10.26
| +13% 2981 | |
|
FxW7M
Fluxo W7M
| 1 |
$44 081
|
11.10.26
| -21% 1836 | |
|
FxW7M
Fluxo W7M
| 3 |
$19 000
|
11.10.26
| +94% 4484 | |
|
F.W7M
Fluxo W7M
| 7th
|
-
|
10.10.26
| -26% 3388 | |
|
FxW7M
Fluxo W7M
| 2 |
$6 834
|
27.09.26
| -94% 7375 | |
|
FxW7M
Fluxo W7M
| 3 |
$2 800
|
21.09.26
| +17% 5986 | |
|
Gabzera
Gabriel Couto
| 10th
|
$100
|
20.09.26
| +68% 2398 | |
|
FxW7M
Fluxo W7M
| 2 |
-
|
12.09.26
| +22% 8267 |
- 1
- ...
Fluxo Статистика віків Гравців
Fluxo Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
Six Invitational 2026
Six Invitational 2026
$3 000 000
| 02.02.26 - 15.02.26 |
Free Fire World Series 2021 Singapore
Free Fire World Series 2021 Singapore
$2 010 000
| 28.05.21 - 30.05.21 |
BLAST.tv Paris Major 2023
BLAST.tv Paris Major 2023
$1 250 000
| 08.05.23 - 21.05.23 |
BLAST.tv Austin Major 2025
BLAST.tv Austin Major 2025
$1 250 000
| 03.06.25 - 22.06.25 |
StarLadder Budapest Major 2025
StarLadder Budapest Major 2025
$1 250 000
| 24.11.25 - 14.12.25 |
Fluxo Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
Free Fire World Series 2021 Singapore
Free Fire World Series 2021 Singapore
PV: 5 415 990
| 28.05.21 - 30.05.21 |
BLAST.tv Austin Major 2025
BLAST.tv Austin Major 2025
PV: 1 789 038
| 03.06.25 - 22.06.25 |
StarLadder Budapest Major 2025
StarLadder Budapest Major 2025
PV: 1 587 304
| 24.11.25 - 14.12.25 |
BLAST.tv Paris Major 2023
BLAST.tv Paris Major 2023
PV: 1 528 724
| 08.05.23 - 21.05.23 |
Liga Brasileira de Free Fire 2021 Series A Stage 1
Liga Brasileira de Free Fire 2021 Series A Stage 1
PV: 827 769
| 23.01.21 - 20.03.21 |
Fluxo Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Fluxo ?
Fluxo взяла участь у 362 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Fluxo?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Fluxo - 593 548 Пік глядачів (BLAST.tv Paris Major 2023).
Скільки заробляє Fluxo?
Fluxo виграла $225 391 призових на кіберспортивних турнірах.
З якої країни Fluxo?
Fluxo знаходиться в Brazil
Скільки заробила Fluxo у 2026 році?
Fluxo заробила $448 012 у 2026 році на
1-й - Six Invitational 2026 (Tom Clancy’s Rainbow Six Siege)
2-й - Esports World Cup 2026 (Free Fire)
3-й - Delta Force Invitational Warfare 2026 (Delta Force)
4-й - VCT 2026: Americas Stage 2 (Valorant)
5-й - Delta Force RISE Series Americas Season 1 (Delta Force)
та інших турнірах з кіберспорту.
Де купити мерч Fluxo?
Офіційний мерч Fluxo, включаючи джерсі, футболки та інші товари, можна купити в офіційному магазині Fluxo.
Які найкращі турніри за участю Fluxo?
Топ-3 турніри за участю Fluxo:
Які найкращі ростери Fluxo?
Топ-3 Fluxo команд:
Яке місце займає Fluxo у світі?
Fluxo займає 399 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Fluxo?
Останній перехід у Fluxo був 04 жов 2026 Hybridy в Fluxo W7M FE
LIVE матчі
Fluxo Останні турніри
Fluxo Гравці за країнами
Fluxo
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
HoK
Fortnite
Valorant
DeltaForce