Fluxo Organizasyon İstatistikleri
Kurulan
Ocak 18, 2021
Bölge
İnternet sitesi
Merch mağazası
new
Toplam Para Ödülü
$225 391
Sponsorlar
Fluxo Espor istatistikleri
2026
|
166 186
| |
2025
|
520 523
| |
2024
|
203 144
| |
2023
|
593 548
| |
2022
|
211 760
|
687
106th
2026
|
135
| |
2025
|
95
| |
2024
|
245
| |
2023
|
181
| |
2022
|
31
|
363
2026
|
44
| |
2025
|
113
| |
2024
|
124
| |
2023
|
71
| |
2022
|
21
| |
2021
|
3
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
Fluxo42/63 oyuncular Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Counter-Strike 41%
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 30%
League of Legends 21%
Free Fire 5%
Delta Force 2%
Valorant 1%
Fluxo Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
804 934
| $132 803
| |
775 141
| $687 173
| |
605 548
| -
| |
593 548
| $219 391
| |
471 483
| $550 233
| |
203 144
| $25 863
| |
198 619
| $10 430
| |
166 186
| $8 000
| |
123 655
| -
| |
82 888
| $208 292
| |
46 582
| $22 534
| |
41 785
| $5 119
| |
23 304
| $32 157
| |
19 147
| $61 084
| |
13 300
| $6 000
| |
-
| -
| |
-
| -
|
Fluxo Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
Gabzera
Gabriel Couto
| 63rd
|
$200
|
28.10.26
| +74% 4361 Fluxo İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! | |
|
FxW7M
Fluxo W7M
| 3 |
$6 042
|
25.10.26
| -85% 7135 | |
|
FX
Fluxo W7M
| 11th
|
$5 000
|
19.10.26
| +24% 3743 | |
|
FxW7M
Fluxo W7M
| 1 |
$44 081
|
11.10.26
| -89% 3975 | |
|
FxW7M
Fluxo W7M
| 3 |
$19 000
|
11.10.26
| -77% 5802 | |
|
F.W7M
Fluxo W7M
| 7th
|
-
|
10.10.26
| +41% 2209 | |
|
FxW7M
Fluxo W7M
| 2 |
$6 834
|
27.09.26
| +14% 6230 | |
|
FxW7M
Fluxo W7M
| 3 |
$2 800
|
21.09.26
| -59% 5076 | |
|
Gabzera
Gabriel Couto
| 10th
|
$100
|
20.09.26
| +6% 9360 | |
|
FxW7M
Fluxo W7M
| 2 |
-
|
12.09.26
| -38% 9226 |
- 1
- ...
Fluxo Oyuncular Yaş İstatistikleri
Fluxo Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
Six Invitational 2026
Six Invitational 2026
$3 000 000
| 02.02.26 - 15.02.26 |
Free Fire World Series 2021 Singapore
Free Fire World Series 2021 Singapore
$2 010 000
| 28.05.21 - 30.05.21 |
BLAST.tv Paris Major 2023
BLAST.tv Paris Major 2023
$1 250 000
| 08.05.23 - 21.05.23 |
BLAST.tv Austin Major 2025
BLAST.tv Austin Major 2025
$1 250 000
| 03.06.25 - 22.06.25 |
StarLadder Budapest Major 2025
StarLadder Budapest Major 2025
$1 250 000
| 24.11.25 - 14.12.25 |
Fluxo Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
Free Fire World Series 2021 Singapore
Free Fire World Series 2021 Singapore
PV: 5 415 990
| 28.05.21 - 30.05.21 |
BLAST.tv Austin Major 2025
BLAST.tv Austin Major 2025
PV: 1 789 038
| 03.06.25 - 22.06.25 |
StarLadder Budapest Major 2025
StarLadder Budapest Major 2025
PV: 1 587 304
| 24.11.25 - 14.12.25 |
BLAST.tv Paris Major 2023
BLAST.tv Paris Major 2023
PV: 1 528 724
| 08.05.23 - 21.05.23 |
Liga Brasileira de Free Fire 2021 Series A Stage 1
Liga Brasileira de Free Fire 2021 Series A Stage 1
PV: 827 769
| 23.01.21 - 20.03.21 |
Fluxo Organizasyon SSS
Kaç turnuva oynadı Fluxo takımları?
Fluxo, çeşitli espor disiplinlerinde 363 turnuvalarına katılmıştır.
Nedir Fluxo izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların Fluxo görüntüleme rekoru 593 548 Peak Viewers (BLAST.tv Paris Major 2023).
Fluxo ne kadar kazanıyor?
Fluxo espor turnuvalarından $225 391 para ödülü kazandı.
Fluxo hangi ülkeden?
Fluxo Brazil'da bulunuyor
Fluxo 2026'da ne kadar kazandı?
Fluxo 2026'da $448 012 kazandı
1. - Six Invitational 2026 (Tom Clancy’s Rainbow Six Siege)
2. - Esports World Cup 2026 (Free Fire)
3. - Delta Force Invitational Warfare 2026 (Delta Force)
4. - VCT 2026: Americas Stage 2 (Valorant)
5. - Delta Force RISE Series Americas Season 1 (Delta Force)
ve diğer espor turnuvalarından.
Fluxo merchi nereden satın alınır?
Resmi Fluxo ürünlerini, formalar, tişörtler ve diğer ürünler dahil olmak üzere, resmi Fluxo mağazasından satın alabilirsiniz.
Fluxo ile en iyi turnuvalar hangileridir?
Fluxo ile en iyi 3 turnuva:
En iyiler hangileridir Fluxo kavurma makineleri?
İlk 3 Fluxo ekipleri:
Fluxo dünya sıralamasında kaçıncı?
Fluxo, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 399 sırada yer alıyor
Fluxo'daki en son transfer nedir?
Fluxo'daki en son transfer 04 Eki 2026 Rayy'ın Fluxo W7M FE'a gitmesiydi
CANLI maçlar
Fluxo Son turnuvalar
Fluxo Ülkelere göre oyuncular
Fluxo
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun
Organization
HoK
Fortnite
Valorant
DeltaForce