Статистика організації FOKUS
Дата заснування
січень 8, 2018
Регіон
Веб-сайт
Мерч-магазин
new
Загальні призові
$144 947
Спонсори
FOKUS Статистика кіберспорту
2026
|
154 382
| |
2025
|
50 327
| |
2024
|
115 296
| |
2023
|
108 593
| |
2022
|
113 245
| |
2020
|
14 609
| |
2019
|
58 228
| |
2018
|
118 623
|
242
345th
2026
|
110
| |
2025
|
22
| |
2024
|
43
| |
2023
|
52
| |
2022
|
15
|
134
2026
|
37
| |
2025
|
8
| |
2024
|
14
| |
2023
|
15
| |
2022
|
4
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
| ||
2020
| ||
2019
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
FOKUS22/34 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Counter-Strike 65%
Valorant 35%
FOKUS Склад
| Name | ||
|---|---|---|
790 899
|
-
| |
308 294
|
-
| |
154 382
|
$95 125
| |
118 623
|
$15 000
| |
115 296
|
$48 284
| |
40 624
|
$16 534
|
FOKUS Стримери
| Name |
Followers
| |
|---|---|---|
|
eliasn97
Twitch
· German
|
2.46M
| |
|
sidneyeweka
Twitch
· German
|
1.23M
| |
|
vadeal
Twitch
· German
|
1.12M
| |
|
chefstrobel
Twitch
· German
|
730K
| |
|
sophia_xs
Twitch
· German
|
85K
| |
|
unfair
Twitch
· German
|
64K
| |
|
jessydelua
Twitch
· German
|
49K
| |
|
eintori
Twitch
· German
|
11K
| |
|
karinawurm
Twitch
· German
|
8K
| |
|
robinwsl
Twitch
· German
|
8K
| |
|
kkkeila
Twitch
· Russian
|
7K
| |
|
leenikaisla
Twitch
· Finnish
|
865
| |
FOKUS Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
FOKUS
FOKUS Clan
| 3 |
$3 000
|
28.09.26
| +50% 2459 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії FOKUS? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
FOKUS
FOKUS Clan
|
9th
|
$1 000
|
26.09.26
| +73% 5019 | |
|
Fastroki
|
55th
|
-
|
21.09.26
| +77% 4452 | |
|
Robin
|
8th
|
$250
|
20.09.26
| -94% 3590 | |
|
FOKUS
FOKUS Clan
|
5th
|
$1 250
|
14.09.26
| +63% 7831 | |
|
FOKUS
FOKUS Clan
|
5th
|
-
|
13.09.26
| +63% 4272 | |
|
Juu
Julian Reckord
|
35th
|
$100
|
13.09.26
| -100% 7942 | |
|
FOKUS
FOKUS Clan
| 3 |
-
|
06.09.26
| -30% 1739 | |
|
FOKUS.S
FOKUS Sakura
|
4th
|
$3 475
|
30.08.26
| +43% 1827 | |
|
FOKUS
FOKUS Clan
|
9th
|
-
|
30.08.26
| -35% 1516 |
- 1
- ...
FOKUS Статистика віків Гравців
FOKUS Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
PGL Bucharest 2026
PGL Bucharest 2026
$625 000
| 04.04.26 - 11.04.26 |
BLAST Bounty Summer 2026: Closed Qualifier
BLAST Bounty Summer 2026: Closed Qualifier
$410 000
| 21.07.26 - 26.07.26 |
EA Sports Cup
EA Sports Cup
$250 000
| 17.10.22 - 18.01.23 |
VCT 2022: EMEA Stage 2 Challengers
VCT 2022: EMEA Stage 2 Challengers
$210 000
| 13.05.22 - 26.06.22 |
VCT Ascension EMEA 2025
VCT Ascension EMEA 2025
$116 620
| 18.10.25 - 26.10.25 |
FOKUS Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
Esports World Cup 2026: Last Chance Qualifier
Esports World Cup 2026: Last Chance Qualifier
PV: 337 421
| 07.08.26 - 09.08.26 |
BLAST Bounty Summer 2026: Closed Qualifier
BLAST Bounty Summer 2026: Closed Qualifier
PV: 325 736
| 21.07.26 - 26.07.26 |
PGL Bucharest 2026
PGL Bucharest 2026
PV: 320 718
| 04.04.26 - 11.04.26 |
VALORANT Challengers Ascension 2023: EMEA
VALORANT Challengers Ascension 2023: EMEA
PV: 227 232
| 30.06.23 - 16.07.23 |
Red Bull Home Ground #5
Red Bull Home Ground #5
PV: 166 480
| 20.11.24 - 23.11.24 |
FOKUS Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами FOKUS ?
FOKUS взяла участь у 134 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів FOKUS?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування FOKUS - 154 382 Пік глядачів (BLAST Bounty Summer 2026: Closed Qualifier).
Скільки заробляє FOKUS?
Чистий капітал FOKUS - це $144 947 призових грошей з турнірів.
З якої країни FOKUS?
FOKUS знаходиться в Germany
Скільки заробила FOKUS у 2026 році?
FOKUS заробила $99 757 у 2026 році на
1-й - PGL Bucharest 2026
2-й - BLAST Bounty Summer 2026: Closed Qualifier
3-й - Esports World Cup 2026: Last Chance Qualifier
4-й - Super DraculaN Season 1
5-й - Stake Pulse Beat II
та інших турнірах з кіберспорту.
Де купити мерч FOKUS?
Офіційний мерч FOKUS, включаючи джерсі, футболки та інші товари, можна купити в офіційному магазині FOKUS.
Які найкращі турніри за участю FOKUS?
Топ-3 турніри за участю FOKUS:
Які найкращі ростери FOKUS?
Топ-3 FOKUS команд:
Які найпопулярніші стримери FOKUS?
Топ-3 FOKUS стримерів:
Де купити джерсі або футболку FOKUS?
Офіційні джерсі та футболки FOKUS доступні в офіційному мерч-магазині FOKUS.
Яке місце займає FOKUS у світі?
FOKUS займає 474 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у FOKUS?
Останній перехід у FOKUS був 24 вер 2026 JTR з Вільний агент
FOKUS Поточні турніри
LIVE матчі
FOKUS Останні турніри
FOKUS
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
FC
CS2