Organizasyonlar /

FOKUS FOKUS

fokusclangg twitter FOKUSCLANGG facebook fokusclangg instagram

FOKUS Organizasyon İstatistikleri

Kurulan

Ocak 8, 2018

Bölge

de
Germany

İnternet sitesi

fokusclan.gg

Merch mağazası

new

Mağazayı ziyaret et

Toplam Para Ödülü

$144 947

Sponsorlar

JBL , Würth , funny-frisch
+ 3

FOKUS Espor istatistikleri

Tüm Zamanların En Yüksek İzleyici Sayısı

154 382

BLAST Bounty Summer 2026: Closed Qualifier
2026
154 382
2025
50 327
2024
115 296
2023
108 593
2022
113 245
2020
14 609
2019
58 228
2018
118 623
Toplam Maç

242

345th
45% in 2026 (110)
2026
110
2025
22
2024
43
2023
52
2022
15
Turnuvalar

134

28% in 2026 (37)
2026
37
2025
8
2024
14
2023
15
2022
4
İzlenme Verileri:
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019

Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.

Erişim için abone olun

FOKUS
22/34 oyuncular
Aktif kadroların yaş ısı haritası

10
11
12
13
14
15
16
1
17
18
19
3
20
2
21
4
22
2
23
2
24
3
25
26
1
27
1
28
1
29
1
30
31
32
33
1
34
35
36+

Şunlar için eşleşme sayısı 2026

Total matches:
110
71 Matches
Counter-Strike Counter-Strike 65%
39
Valorant Valorant 35%
Counter-Strike
Counter-Strike
71
Valorant
Valorant
39

FOKUS Takım sonuçları

İsim Takım / Oyuncu Yer Kazançlar
Etkinlik Bitişi
Takımın İzlenen Saati
FOKUS
FOKUS Clan
3
$3 000
28.09.26
+63% 5754

FOKUS İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz?

Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir!

FOKUS
FOKUS Clan
9th
$1 000
26.09.26
+65% 5422
Fastroki
55th
-
21.09.26
-96% 9496
Robin
8th
$250
20.09.26
+73% 7400
FOKUS
FOKUS Clan
5th
$1 250
14.09.26
+86% 9402
FOKUS
FOKUS Clan
5th
-
13.09.26
-97% 2355
Juu
Julian Reckord
35th
$100
13.09.26
-54% 9672
FOKUS
FOKUS Clan
3
-
06.09.26
-29% 2391
FOKUS.S
FOKUS Sakura
4th
$3 475
30.08.26
-21% 1486
FOKUS
FOKUS Clan
9th
-
30.08.26
+73% 9832
Girişleri göster:

Esports Charts ESCharts Pro

Esports Charts PRO ile özelliklerin kilidini açın:
  • Günlük sınırsız sayfa
  • Peak Viewers'a göre diller ve platformlar istatistikleri
  • Dillere ve platformlara göre etkinliğin TOP-5 maçları
  • İzlenen Saatler ve Ortalama İzleyiciler bazında EN İYİ 5 etkinlik takımı
  • Turnuva karşılaştırması
  • Etkinlik için ek Twitch ve YouTube istatistikleri
  • Özel haberler

FOKUS Oyuncular Yaş İstatistikleri

Birleştirildiğinde
Ortalama oyuncu yaşı
21 yıllar
Güncel kadrolar
Ortalama oyuncu yaşı
22 yıllar
Sola döndüğünde
Ortalama oyuncu yaşı
22 yıllar
Oynanan ortalama gün sayısı
401 günler
Minimum
8 günler
Neli
Maksimum
3186 günler
STYLO
Antrenör sayısı
21
Kaptan sayısı
0
Yedeklerin Sayısı
9
Bir koçun tutulduğu ortalama gün sayısı
186.67 günler
Bir kaptanın tutulduğu ortalama gün sayısı
0 günler
Bir Stand-in'in tutulduğu ortalama gün sayısı
417.56 günler

FOKUS Organizasyon SSS

  • Kaç turnuva oynadı FOKUS takımları?

    FOKUS, çeşitli espor disiplinlerinde 134 turnuvalarına katılmıştır.

  • Nedir FOKUS izleyicileri kaydı?

    Tüm zamanların FOKUS görüntüleme rekoru 154 382 Peak Viewers (BLAST Bounty Summer 2026: Closed Qualifier).

  • FOKUS ne kadar kazanıyor?

    FOKUS net değeri $144 947 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.

  • FOKUS hangi ülkeden?

    FOKUS Germany'da bulunuyor

  • FOKUS 2026'da ne kadar kazandı?

  • FOKUS merchi nereden satın alınır?

    Resmi FOKUS ürünlerini, formalar, tişörtler ve diğer ürünler dahil olmak üzere, resmi FOKUS mağazasından satın alabilirsiniz.

FOKUS

FOKUS

Takım İçgörüleri ve Analitiği

  • Her maç için izlenme verisi
  • Dil ve platform dağılımı
  • Rakip karşılaştırması
  • Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
  • Organizasyonun aylık sonuçları

Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?

Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun

Bilgi gönder

Bu özelliği kullanmak için lütfen giriş yapın

Kayıt olmak

Bu özelliği kullanmak için oturum açın

Kayıt olmak