Sashi Esport
Статистика організації Sashi Esport
Дата заснування
квітень 17, 2022
Регіон
Веб-сайт
Невідомо
Загальні призові
$132 119
Спонсори
Sashi Esport Статистика кіберспорту
2026
|
32 581
| |
2025
|
29 210
| |
2024
|
210 806
| |
2023
|
7 438
| |
2022
|
7 551
|
472
183rd
2026
|
107
| |
2025
|
141
| |
2024
|
138
| |
2023
|
72
| |
2022
|
13
|
112
2026
|
36
| |
2025
|
51
| |
2024
|
49
| |
2023
|
28
| |
2022
|
7
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
Sashi Esport5/18 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Counter-Strike 100%
Sashi Esport Склад
| Name | ||
|---|---|---|
210 806
|
$132 119
| |
2 225
|
$1 672
|
Sashi Esport Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
Sashi
Sashi Esport
|
5th
|
-
|
27.09.26
| -97% 7363 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії Sashi Esport? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
Sashi
Sashi Esport
|
13th
|
-
|
26.09.26
| -88% 1802 | |
|
Sashi
Sashi Esport
| 3 |
$2 500
|
14.09.26
| +78% 8063 | |
|
Sashi
Sashi Esport
|
5th
|
-
|
05.09.26
| -3% 1726 | |
|
Sashi
Sashi Esport
|
9th
|
-
|
30.08.26
| -31% 1556 | |
|
Sashi
Sashi Esport
|
5th
|
$750
|
30.08.26
| +93% 4039 | |
|
Sashi
Sashi Esport
|
5th
|
$9 500
|
09.08.26
| +72% 2835 | |
|
Sashi
Sashi Esport
| 3 |
$5 000
|
06.08.26
| -27% 1265 | |
|
Sashi
Sashi Esport
| 1 |
$10 000
|
02.08.26
| +71% 9399 | |
|
Sashi
Sashi Esport
|
7th
|
$1 750
|
28.06.26
| -82% 4721 |
- 1
- ...
Sashi Esport Статистика віків Гравців
Sashi Esport Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
Esports World Cup 2024
Esports World Cup 2024
$1 000 000
| 17.07.24 - 21.07.24 |
YaLLa Compass 2024
YaLLa Compass 2024
$400 000
| 05.06.24 - 09.06.24 |
RES European Series #4
RES European Series #4
$100 000
| 15.05.24 - 22.05.24 |
ESL Challenger League Season 48: Europe
ESL Challenger League Season 48: Europe
$100 000
| 15.07.24 - 20.10.24 |
ESL Challenger League Season 49: Europe
ESL Challenger League Season 49: Europe
$100 000
| 21.01.25 - 11.05.25 |
Sashi Esport Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
Sashi Esport Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Sashi Esport ?
Sashi Esport взяла участь у 112 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Sashi Esport?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Sashi Esport - 210 806 Пік глядачів (Perfect World Shanghai Major 2024: European RMR B).
Скільки заробляє Sashi Esport?
Чистий капітал Sashi Esport - це $132 119 призових грошей з турнірів.
З якої країни Sashi Esport?
Sashi Esport знаходиться в Denmark
Скільки заробила Sashi Esport у 2026 році?
Sashi Esport заробила $36 623 у 2026 році на
1-й - Esports World Cup 2026: Last Chance Qualifier
2-й - Stake Pulse Beat III
3-й - Super DraculaN Season 1
4-й - Stake Pulse Beat II
5-й - NODWIN Clutch Series #4
та інших турнірах з кіберспорту.
Які найкращі турніри за участю Sashi Esport?
Топ-3 турніри за участю Sashi Esport:
Які найкращі ростери Sashi Esport?
Топ-3 Sashi Esport команд:
Яке місце займає Sashi Esport у світі?
Sashi Esport займає 490 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Sashi Esport?
Останній перехід у Sashi Esport був 08 жов 2026 AcoR в Вільний агент
Sashi Esport Поточні турніри
LIVE матчі
Sashi Esport Останні турніри
Sashi Esport Гравці за країнами
Sashi Esport
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization