Sashi Esport
Sashi Esport Organizasyon İstatistikleri
Kurulan
Nisan 17, 2022
Bölge
İnternet sitesi
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$132 119
Sponsorlar
Sashi Esport Espor istatistikleri
2026
|
32 581
| |
2025
|
29 210
| |
2024
|
210 806
| |
2023
|
7 438
| |
2022
|
7 551
|
475
182nd
2026
|
111
| |
2025
|
141
| |
2024
|
138
| |
2023
|
72
| |
2022
|
13
|
113
2026
|
37
| |
2025
|
51
| |
2024
|
49
| |
2023
|
28
| |
2022
|
7
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
Sashi Esport3/16 oyuncular Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Counter-Strike 100%
Sashi Esport Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
210 806
| $132 119
| |
2 225
| $1 672
|
Sashi Esport Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
Sashi
Sashi Esport
| 17th
|
-
|
23.10.26
| -44% 8570 Sashi Esport İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! | |
|
Sashi
Sashi Esport
| 13th
|
-
|
17.10.26
| -77% 7638 | |
|
Sashi
Sashi Esport
| 5th
|
-
|
27.09.26
| -56% 7639 | |
|
Sashi
Sashi Esport
| 13th
|
-
|
26.09.26
| -33% 6819 | |
|
Sashi
Sashi Esport
| 3 |
$2 500
|
14.09.26
| +60% 3086 | |
|
Sashi
Sashi Esport
| 5th
|
-
|
05.09.26
| +72% 3809 | |
|
Sashi
Sashi Esport
| 9th
|
-
|
30.08.26
| +77% 2364 | |
|
Sashi
Sashi Esport
| 5th
|
$750
|
30.08.26
| -1% 7176 | |
|
Sashi
Sashi Esport
| 5th
|
$9 500
|
09.08.26
| +78% 3560 | |
|
Sashi
Sashi Esport
| 3 |
$5 000
|
06.08.26
| +71% 9285 |
- 1
- ...
Sashi Esport Oyuncular Yaş İstatistikleri
Sashi Esport Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
Esports World Cup 2024
Esports World Cup 2024
$1 000 000
| 17.07.24 - 21.07.24 |
YaLLa Compass 2024
YaLLa Compass 2024
$400 000
| 05.06.24 - 09.06.24 |
RES European Series #4
RES European Series #4
$100 000
| 15.05.24 - 22.05.24 |
ESL Challenger League Season 48: Europe
ESL Challenger League Season 48: Europe
$100 000
| 15.07.24 - 20.10.24 |
ESL Challenger League Season 49: Europe
ESL Challenger League Season 49: Europe
$100 000
| 21.01.25 - 11.05.25 |
Sashi Esport Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
Esports World Cup 2024
Esports World Cup 2024
PV: 756 563
| 17.07.24 - 21.07.24 |
Perfect World Shanghai Major 2024: European RMR B
Perfect World Shanghai Major 2024: European RMR B
PV: 531 912
| 21.11.24 - 24.11.24 |
Esports World Cup 2026: Last Chance Qualifier
Esports World Cup 2026: Last Chance Qualifier
PV: 337 421
| 07.08.26 - 09.08.26 |
DraculaN Season 7
DraculaN Season 7
PV: 172 401
| 19.10.26 - 23.10.26 |
YaLLa Compass 2024
YaLLa Compass 2024
PV: 163 139
| 05.06.24 - 09.06.24 |
Sashi Esport Organizasyon SSS
Kaç turnuva oynadı Sashi Esport takımları?
Sashi Esport, çeşitli espor disiplinlerinde 113 turnuvalarına katılmıştır.
Nedir Sashi Esport izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların Sashi Esport görüntüleme rekoru 210 806 Peak Viewers (Perfect World Shanghai Major 2024: European RMR B).
Sashi Esport ne kadar kazanıyor?
Sashi Esport net değeri $132 119 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
Sashi Esport hangi ülkeden?
Sashi Esport Denmark'da bulunuyor
Sashi Esport 2026'da ne kadar kazandı?
Sashi Esport 2026'da $36 623 kazandı
1. - Esports World Cup 2026: Last Chance Qualifier
2. - Stake Pulse Beat III
4. - Stake Pulse Beat II
ve diğer espor turnuvalarından.
Sashi Esport ile en iyi turnuvalar hangileridir?
Sashi Esport ile en iyi 3 turnuva:
En iyiler hangileridir Sashi Esport kavurma makineleri?
İlk 3 Sashi Esport ekipleri:
Sashi Esport dünya sıralamasında kaçıncı?
Sashi Esport, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 492 sırada yer alıyor
Sashi Esport'daki en son transfer nedir?
Sashi Esport'daki en son transfer 23 Eki 2026 TjP'ın Serbest oyuncu'a gitmesiydi
Sashi Esport Son turnuvalar
Sashi Esport Ülkelere göre oyuncular
Sashi Esport
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun
Organization