Статистика організації Varrel
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Мерч-магазин
new
Загальні призові
$133 747
Спонсори
Varrel Статистика кіберспорту
2026
|
282 960
| |
2025
|
253 280
| |
2024
|
170 531
| |
2023
|
59 391
| |
2022
|
54 261
| |
2021
|
4 809
| |
2020
|
12 667
| |
2019
|
207 157
| |
2018
|
29 296
| |
2017
|
52 605
|
360
257th
2026
|
51
| |
2025
|
54
| |
2024
|
57
| |
2023
|
40
| |
2022
|
25
| |
2021
|
8
| |
2020
|
16
| |
2019
|
57
| |
2018
|
25
| |
2017
|
27
|
135
2026
|
10
| |
2025
|
11
| |
2024
|
7
| |
2023
|
24
| |
2022
|
17
| |
2021
|
11
| |
2020
|
5
| |
2019
|
10
| |
2018
|
3
| |
2017
|
4
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
| ||
2020
| ||
2019
| ||
2018
| ||
2017
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
Varrel34/84 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Overwatch 42%
Valorant 25%
Street Fighter 20%
League of Legends 13%
Varrel Склад
| Name | ||
|---|---|---|
508 940
|
$54 817
| |
282 960
|
$26 321
| |
253 280
|
-
| |
199 871
|
$96 350
| |
54 261
|
$15 300
| |
38 152
|
$1 500
| |
8 571
|
-
| |
7 466
|
$1 350
| |
2 841
|
$7 750
| |
-
|
-
| |
-
|
-
| |
-
|
-
| |
-
|
-
| |
-
|
-
| |
-
|
-
| |
-
|
-
| |
-
|
-
|
Varrel Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
Tokido
Hajime Taniguchi
|
17th
|
-
|
13.09.26
| -80% 4128 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії Varrel? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
VARREL
VARREL
|
4th
|
$25 000
|
06.09.26
| +43% 7535 | |
|
Tokido
Hajime Taniguchi
| 1 |
$7 525
|
17.08.26
| -10% 9636 | |
|
VARREL
VARREL
|
12th
|
$20 000
|
02.08.26
| +42% 1188 | |
|
Tokido
Hajime Taniguchi
|
13th
|
$20 000
|
01.08.26
| +41% 6215 | |
|
Mizuha
Yuki Akuzawa
|
33rd
|
-
|
26.07.26
| +82% 2789 | |
|
VARREL
VARREL
| 1 |
$4 500
|
30.06.26
| +34% 9745 | |
|
Tokido
Hajime Taniguchi
|
17th
|
-
|
29.06.26
| -19% 7721 | |
|
VARREL
VARREL
|
9th
|
-
|
31.05.26
| +26% 8969 | |
|
VARREL
VARREL
|
11th
|
-
|
17.05.26
| +90% 9780 |
- 1
- ...
Varrel Статистика віків Гравців
Varrel Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
Varrel Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
Arena of Valor International Championship 2019
Arena of Valor International Championship 2019
PV: 541 229
| 05.11.19 - 24.11.19 |
VCT 2026: Pacific Stage 1
VCT 2026: Pacific Stage 1
PV: 533 941
| 03.04.26 - 17.05.26 |
PUBG Mobile World Invitational 2023
PUBG Mobile World Invitational 2023
PV: 516 830
| 11.07.23 - 16.07.23 |
VCT 2026: Pacific Kickoff
VCT 2026: Pacific Kickoff
PV: 486 432
| 22.01.26 - 15.02.26 |
VCT 2026: Pacific Stage 2
VCT 2026: Pacific Stage 2
PV: 305 346
| 16.07.26 - 06.09.26 |
Varrel Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Varrel ?
Varrel взяла участь у 135 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Varrel?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Varrel - 282 960 Пік глядачів (VCT 2026: Pacific Stage 2).
Скільки заробляє Varrel?
Чистий капітал Varrel - це $133 747 призових грошей з турнірів.
З якої країни Varrel?
Varrel знаходиться в Japan
Скільки заробила Varrel у 2026 році?
Varrel заробила $54 000 у 2026 році на
1-й - Overwatch Champions Series 2026 Midseason Championship
2-й - VCT 2026: Pacific Stage 2
3-й - Overwatch Champions Series 2026 Pre-Season Bootcamp
4-й - Overwatch Champions Series 2026 - Japan Stage 1
5-й - Overwatch Champions Series 2026 - Japan Stage 2
та інших турнірах з кіберспорту.
Де купити мерч Varrel?
Офіційний мерч Varrel, включаючи джерсі, футболки та інші товари, можна купити в офіційному магазині Varrel.
Які найкращі турніри за участю Varrel?
Топ-3 турніри за участю Varrel:
Які найкращі ростери Varrel?
Топ-3 Varrel команд:
Де купити джерсі або футболку Varrel?
Офіційні джерсі та футболки Varrel доступні в офіційному мерч-магазині Varrel.
Яке місце займає Varrel у світі?
Varrel займає 487 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Varrel?
LIVE матчі
Varrel Останні турніри
Varrel Гравці за країнами
Varrel
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
CoD
PUBG
Apex
LoLWR
PUBG Mobile
SSB
LoL
SF