Varrel Organizasyon İstatistikleri
Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
İnternet sitesi
Merch mağazası
new
Toplam Para Ödülü
$133 747
Sponsorlar
Varrel Espor istatistikleri
2026
|
282 960
| |
2025
|
253 280
| |
2024
|
170 531
| |
2023
|
59 391
| |
2022
|
54 261
| |
2021
|
4 809
| |
2020
|
12 667
| |
2019
|
207 157
| |
2018
|
29 296
| |
2017
|
52 605
|
360
256th
2026
|
51
| |
2025
|
54
| |
2024
|
57
| |
2023
|
40
| |
2022
|
25
| |
2021
|
8
| |
2020
|
16
| |
2019
|
57
| |
2018
|
25
| |
2017
|
27
|
135
2026
|
10
| |
2025
|
11
| |
2024
|
7
| |
2023
|
24
| |
2022
|
17
| |
2021
|
11
| |
2020
|
5
| |
2019
|
10
| |
2018
|
3
| |
2017
|
4
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
| ||
2020
| ||
2019
| ||
2018
| ||
2017
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
Varrel34/84 oyuncular Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Overwatch 42%
Valorant 25%
Street Fighter 20%
League of Legends 13%
Varrel Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
508 940
|
$54 817
| |
282 960
|
$26 321
| |
253 280
|
-
| |
199 871
|
$96 350
| |
54 261
|
$15 300
| |
38 152
|
$1 500
| |
8 571
|
-
| |
7 466
|
$1 350
| |
2 841
|
$7 750
| |
-
|
-
| |
-
|
-
| |
-
|
-
| |
-
|
-
| |
-
|
-
| |
-
|
-
| |
-
|
-
| |
-
|
-
|
Varrel Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
Tokido
Hajime Taniguchi
|
17th
|
-
|
13.09.26
| +5% 6203 Varrel İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! | |
|
VARREL
VARREL
|
4th
|
$25 000
|
06.09.26
| +52% 3648 | |
|
Tokido
Hajime Taniguchi
| 1 |
$7 525
|
17.08.26
| -24% 4732 | |
|
VARREL
VARREL
|
12th
|
$20 000
|
02.08.26
| +30% 3973 | |
|
Tokido
Hajime Taniguchi
|
13th
|
$20 000
|
01.08.26
| -2% 3182 | |
|
Mizuha
Yuki Akuzawa
|
33rd
|
-
|
26.07.26
| -83% 5385 | |
|
VARREL
VARREL
| 1 |
$4 500
|
30.06.26
| +2% 8195 | |
|
Tokido
Hajime Taniguchi
|
17th
|
-
|
29.06.26
| -75% 9029 | |
|
VARREL
VARREL
|
9th
|
-
|
31.05.26
| -4% 8878 | |
|
VARREL
VARREL
|
11th
|
-
|
17.05.26
| +52% 2685 |
- 1
- ...
Varrel Oyuncular Yaş İstatistikleri
Varrel Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
Varrel Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
Arena of Valor International Championship 2019
Arena of Valor International Championship 2019
PV: 541 229
| 05.11.19 - 24.11.19 |
VCT 2026: Pacific Stage 1
VCT 2026: Pacific Stage 1
PV: 533 941
| 03.04.26 - 17.05.26 |
PUBG Mobile World Invitational 2023
PUBG Mobile World Invitational 2023
PV: 516 830
| 11.07.23 - 16.07.23 |
VCT 2026: Pacific Kickoff
VCT 2026: Pacific Kickoff
PV: 486 432
| 22.01.26 - 15.02.26 |
VCT 2026: Pacific Stage 2
VCT 2026: Pacific Stage 2
PV: 305 346
| 16.07.26 - 06.09.26 |
Varrel Organizasyon SSS
Kaç turnuva oynadı Varrel takımları?
Varrel, çeşitli espor disiplinlerinde 135 turnuvalarına katılmıştır.
Nedir Varrel izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların Varrel görüntüleme rekoru 282 960 Peak Viewers (VCT 2026: Pacific Stage 2).
Varrel ne kadar kazanıyor?
Varrel net değeri $133 747 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
Varrel hangi ülkeden?
Varrel Japan'da bulunuyor
Varrel 2026'da ne kadar kazandı?
Varrel 2026'da $54 000 kazandı
1. - Overwatch Champions Series 2026 Midseason Championship
2. - VCT 2026: Pacific Stage 2
3. - Overwatch Champions Series 2026 Pre-Season Bootcamp
4. - Overwatch Champions Series 2026 - Japan Stage 1
5. - Overwatch Champions Series 2026 - Japan Stage 2
ve diğer espor turnuvalarından.
Varrel merchi nereden satın alınır?
Resmi Varrel ürünlerini, formalar, tişörtler ve diğer ürünler dahil olmak üzere, resmi Varrel mağazasından satın alabilirsiniz.
Varrel ile en iyi turnuvalar hangileridir?
Varrel ile en iyi 3 turnuva:
En iyiler hangileridir Varrel kavurma makineleri?
İlk 3 Varrel ekipleri:
Varrel forma veya tişörtünü nereden satın alabilirim?
Resmi Varrel formaları ve tişörtleri resmi Varrel merch mağazasında mevcuttur.
Varrel dünya sıralamasında kaçıncı?
Varrel, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 487 sırada yer alıyor
Varrel'daki en son transfer nedir?
CANLI maçlar
Varrel Son turnuvalar
Varrel Ülkelere göre oyuncular
Varrel
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun
Organization
CoD
PUBG
Apex
LoLWR
PUBG Mobile
SSB
LoL
SF