Статистика організації Vasco eSports
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Загальні призові
$423 414
Спонсори
Vasco eSports Статистика кіберспорту
29 863
2026
|
7 813
| |
2025
|
29 863
| |
2024
|
12 007
| |
2023
|
7 397
| |
2022
|
1 739
| |
2021
|
556
|
197
401st
2026
|
36
| |
2025
|
35
| |
2024
|
74
| |
2023
|
49
| |
2022
|
2
| |
2021
|
1
|
123
2026
|
18
| |
2025
|
81
| |
2024
|
30
| |
2023
|
6
| |
2022
|
1
| |
2021
|
2
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
Vasco eSports3/24 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
Counter-Strike 97%
Free Fire 3%
Vasco eSports Склад
| Name | ||
|---|---|---|
183 455
| $2 149
| |
12 007
| $12 116
| |
7 375
| $8 250
| |
6 731
| $7 420
| |
1 739
| -
| |
461
| $390
|
Vasco eSports Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
Vasco
Vasco eSports
| 9th
|
-
|
05.07.26
| -37% 3160 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії Vasco eSports? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
Vasco
Vasco eSports
| 11th
|
-
|
29.06.26
| -5% 6075 | |
|
Vasco
Vasco eSports
| 15th
|
-
|
31.05.26
| +12% 7975 | |
|
Vasco
Vasco eSports
| 15th
|
-
|
25.05.26
| +74% 8591 | |
|
Vasco
Vasco eSports
| 20th
|
-
|
24.05.26
| +34% 6432 | |
|
Vasco
Vasco eSports
| 9th
|
-
|
10.05.26
| +85% 8488 | |
|
Vasco
Vasco eSports
| 3 |
$6 250
|
27.04.26
| +46% 4574 | |
|
Vasco
Vasco eSports
| 3 |
$500
|
20.04.26
| +29% 1754 | |
|
Vasco
Vasco eSports
| 10th
|
-
|
09.04.26
| +73% 2995 | |
|
Vasco
Vasco eSports
| 9th
|
-
|
09.04.26
| +39% 5975 |
- 1
- ...
Vasco eSports Статистика віків Гравців
Vasco eSports Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
Vasco eSports Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
Free Fire World Series - Brazil 2026 Split 1
Free Fire World Series - Brazil 2026 Split 1
PV: 201 057
| 21.03.26 - 31.05.26 |
Free Fire World Series - Brazil Season 2
Free Fire World Series - Brazil Season 2
PV: 183 455
| 05.04.25 - 22.06.25 |
C.O.P.A. Free Fire 2025
C.O.P.A. Free Fire 2025
PV: 152 380
| 01.02.25 - 23.02.25 |
C.O.P.A. Free Fire 2026
C.O.P.A. Free Fire 2026
PV: 152 118
| 31.01.26 - 22.02.26 |
Free Fire World Series - Brazil 2025 Split 2
Free Fire World Series - Brazil 2025 Split 2
PV: 143 139
| 23.08.25 - 05.10.25 |
Vasco eSports Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами Vasco eSports ?
Vasco eSports взяла участь у 123 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів Vasco eSports?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування Vasco eSports - 29 863 Пік глядачів (Free Fire World Series - Brazil 2025 Split 2: Clash Squad).
Скільки заробляє Vasco eSports?
Vasco eSports виграла $423 414 призових на кіберспортивних турнірах.
З якої країни Vasco eSports?
Vasco eSports знаходиться в Brazil
Скільки заробила Vasco eSports у 2026 році?
Vasco eSports заробила $8 250 у 2026 році на
1-й - Free Fire World Series - Brazil 2026 Split 1 (Free Fire)
2-й - BB RUSH B! Summit 2026: Part Three (Counter-Strike)
3-й - Free Fire Clash Masters - Brazil 2026 Split 1 (Free Fire)
4-й - CCT Season 3 South American Series #7 (Counter-Strike)
5-й - CCT Season 3 South American Series #8 (Counter-Strike)
та інших турнірах з кіберспорту.
Які найкращі турніри за участю Vasco eSports?
Топ-3 турніри за участю Vasco eSports:
Які найкращі ростери Vasco eSports?
Топ-3 Vasco eSports команд:
Яке місце займає Vasco eSports у світі?
Vasco eSports займає 311 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у Vasco eSports?
Останній перехід у Vasco eSports був 11 сер 2026 Fatalitzy в Black Sentence Esports
Vasco eSports Останні турніри
Vasco eSports
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
LoLWR
MLBB
Free Fire
Rainbow 6
LoL
CS2