Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
Brazil
İnternet sitesi
vasco.com.br
Toplam Para Ödülü
$423 414
Sponsorlar
Vasco eSports Espor istatistikleri
29 863
|
2026
|
7 375
|
|
|
2025
|
29 863
|
|
|
2024
|
12 007
|
|
|
2023
|
7 397
|
|
|
2022
|
1 739
|
|
|
2021
|
556
|
192
395th|
2026
|
31
|
|
|
2025
|
35
|
|
|
2024
|
74
|
|
|
2023
|
49
|
|
|
2022
|
2
|
|
|
2021
|
1
|
117
|
2026
|
12
|
|
|
2025
|
81
|
|
|
2024
|
30
|
|
|
2023
|
6
|
|
|
2022
|
1
|
|
|
2021
|
2
|
|
2026
|
||
|
2025
|
||
|
2024
|
||
|
2023
|
||
|
2022
|
||
|
2021
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
Vasco eSports4/28 oyuncular
Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Counter-Strike
100%
Vasco eSports Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
|
183 455
|
$2 149
|
|
|
12 007
|
$12 116
|
|
|
7 375
|
$8 250
|
|
|
6 731
|
$7 420
|
|
|
1 739
|
-
|
|
|
461
|
$390
|
Vasco eSports Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar |
Etkinlik Bitişi
|
Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
Vasco
Vasco eSports
|
9th
|
-
|
10.05.26
|
-5%
7539
Vasco eSports İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! |
|
|
Vasco
Vasco eSports
|
3
|
$6 250
|
27.04.26
|
+78%
1298
|
|
|
Vasco
Vasco eSports
|
3
|
$500
|
20.04.26
|
+8%
9063
|
|
|
Vasco
Vasco eSports
|
9th
|
-
|
09.04.26
|
-28%
1580
|
|
|
Vasco
Vasco eSports
|
13th
|
-
|
27.03.26
|
-3%
8594
|
|
|
Vasco
Vasco eSports
|
9th
|
-
|
05.03.26
|
+95%
5721
|
|
|
Vasco
Vasco eSports
|
17th
|
-
|
22.02.26
|
-2%
6688
|
|
|
Vasco
Vasco eSports
|
9th
|
-
|
15.02.26
|
-3%
8017
|
|
|
Vasco
Vasco eSports
|
3
|
$1 500
|
25.01.26
|
+42%
2662
|
|
|
Vasco
Vasco eSports
|
23rd
|
-
|
19.12.25
|
+36%
4785
|
- 1
- ...
Vasco eSports Oyuncular Yaş İstatistikleri
Vasco eSports Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
Vasco eSports Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
Free Fire World Series - Brazil Season 2
Free Fire World Series - Brazil Season 2
PV: 183 455
|
05.04.25 - 22.06.25 |
C.O.P.A. Free Fire 2025
C.O.P.A. Free Fire 2025
PV: 152 380
|
01.02.25 - 23.02.25 |
C.O.P.A. Free Fire 2026
C.O.P.A. Free Fire 2026
PV: 152 118
|
31.01.26 - 22.02.26 |
Free Fire World Series - Brazil 2025 Split 2
Free Fire World Series - Brazil 2025 Split 2
PV: 143 139
|
23.08.25 - 05.10.25 |
Liga NFA 2025 - Split 1
Liga NFA 2025 - Split 1
PV: 113 725
|
29.03.25 - 18.05.25 |
Vasco eSports Organizasyon SSS
-
Kaç turnuva oynadı Vasco eSports takımları?
Vasco eSports, çeşitli espor disiplinlerinde 117 turnuvalarına katılmıştır.
-
Nedir Vasco eSports izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların Vasco eSports görüntüleme rekoru 29 863 Peak Viewers (Free Fire World Series - Brazil 2025 Split 2: Clash Squad).
-
Vasco eSports ne kadar kazanıyor?
Vasco eSports net değeri $423 414 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
-
Vasco eSports hangi ülkeden?
Vasco eSports Brazil'da bulunuyor
-
Vasco eSports 2026'da ne kadar kazandı?
Vasco eSports 2026'da $8 250 kazandı
1. - Free Fire World Series - Brazil 2026 Split 1
2. - BB RUSH B! Summit 2026: Part Three
3. - CCT Season 3 South American Series #7
4. - CCT Season 3 South American Series #8
5. - CCT Season 3 South American Series #9
ve diğer espor turnuvalarından.
-
Vasco eSports ile en iyi turnuvalar hangileridir?
Vasco eSports ile en iyi 3 turnuva:
-
En iyiler hangileridir Vasco eSports kavurma makineleri?
İlk 3 Vasco eSports ekipleri:
-
Vasco eSports dünya sıralamasında kaçıncı?
Vasco eSports, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 293 sırada yer alıyor
-
Vasco eSports'daki en son transfer nedir?
Vasco eSports'daki en son transfer 07 May 2026 Leba'ın Serbest oyuncu'dan gelmesiydi
Vasco eSports Güncel turnuvalar
CANLI maçlar
Vasco eSports Son turnuvalar
Vasco eSports
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Main sale of the year!
Get 30% OFF Esports Charts PRO
Annual Plan. Offer ends December 3.
Organization
LoLWR
MLBB
Free Fire
Rainbow 6
LoL
CS2