Moda Кіберспортивна кар'єра
Moda Результати та заробіток
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
| Moda |
28th
|
$3 000
|
22.08.26
| +9% 5414 Шукаєте дані про перегляди для ? Отримайте детальну статистику на Дашборд Esports Charts | |
| Moda | 2 |
$500
|
13.06.26
| +20% 2899 | |
| Moda |
44th
|
$100
|
10.06.26
| +83% 5361 | |
| Moda |
6th
|
$100
|
23.05.26
| -65% 2532 | |
| Moda |
16th
|
$100
|
03.04.26
| -36% 4681 | |
| Moda |
18th
|
$100
|
03.04.26
| +65% 4108 | |
| Moda |
48th
|
-
|
10.09.25
| +39% 1271 | |
| Moda |
14th
|
$100
|
23.08.25
| +89% 4602 | |
| Moda |
11th
|
$600
|
03.08.25
| +14% 5861 | |
| Moda |
6th
|
$320
|
30.03.25
| -26% 5668 |
- 1
Moda Топ-5 турнірів за призовим фондом
• $ 1 000 000
• $ 90 000
• $ 79 600
• $ 79 600
• $ 25 000
Moda Останні турніри
• $ 1 000 000
• $ 7 200
• $ 9 000
• $ 7 200
• $ 7 200
Moda Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
| № | Турнір | Пік Глядачів |
|---|---|---|
|
19.08.26 - 22.08.26
|
419 012
| |
|
26.07.25 - 03.08.25
|
12 224
| |
|
13.04.23 - 13.05.23
|
7 706
| |
|
20.07.23 - 12.08.23
|
7 696
| |
|
18.01.24
|
2 757
|
Moda Топ-5 турнірів за кількістю переглянутих годин
| № | Турнір | Години Переглядів |
|---|---|---|
|
19.08.26 - 22.08.26
|
4 807 308
| |
|
13.04.23 - 13.05.23
|
190 525
| |
|
20.07.23 - 12.08.23
|
151 783
| |
|
26.07.25 - 03.08.25
|
111 785
| |
|
18.01.24
|
6 661
|
FAQ по гравцю
Звідки Moda?
“Moda” з Saudi Arabia.
Які девайси використовує Moda?
Інформація про девайси гравця відсутня.В яку гру грає Moda?
Moda — гравець у Fortnite.
В якій кіберспортивній команді зараз грає Moda?
Поточна команда Moda в Fortnite — RVL ESPORT.
Який найпопулярніший турнір, в якому брав участь Moda?
Згідно з даними Esports Charts, найпереглядуваніший турнір за участю Moda — це Reload Elite Series Championship, який досяг 419 012 глядачів.
Moda Історія команд
Гравець /