Moda Espor kariyeri
Moda Espor sonuçları ve kazançları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
| Moda |
28th
|
$3 000
|
22.08.26
| +2% 6152 izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
| Moda | 2 |
$500
|
13.06.26
| +17% 3012 | |
| Moda |
44th
|
$100
|
10.06.26
| -81% 7112 | |
| Moda |
6th
|
$100
|
23.05.26
| -52% 3234 | |
| Moda |
16th
|
$100
|
03.04.26
| +9% 4347 | |
| Moda |
18th
|
$100
|
03.04.26
| +10% 9256 | |
| Moda |
48th
|
-
|
10.09.25
| +11% 8414 | |
| Moda |
14th
|
$100
|
23.08.25
| -26% 6645 | |
| Moda |
11th
|
$600
|
03.08.25
| +76% 9535 | |
| Moda |
6th
|
$320
|
30.03.25
| -29% 5263 |
- 1
Moda Ödül Havuzuna Göre İlk 5 Turnuva
• $ 1 000 000
• $ 90 000
• $ 79 600
• $ 79 600
• $ 25 000
Moda Son turnuva
• $ 1 000 000
• $ 7 200
• $ 9 000
• $ 7 200
• $ 7 200
Moda Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
|
19.08.26 - 22.08.26
|
419 012
| |
|
26.07.25 - 03.08.25
|
12 224
| |
|
13.04.23 - 13.05.23
|
7 706
| |
|
20.07.23 - 12.08.23
|
7 696
| |
|
18.01.24
|
2 757
|
Moda İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
|
19.08.26 - 22.08.26
|
4 807 308
| |
|
13.04.23 - 13.05.23
|
190 525
| |
|
20.07.23 - 12.08.23
|
151 783
| |
|
26.07.25 - 03.08.25
|
111 785
| |
|
18.01.24
|
6 661
|
Oyuncu SSS
Moda nereli?
“Moda” , Saudi Arabia ülkesinden.
Moda hangi cihazları kullanıyor?
p_name dişlileri hakkında bilgimiz yok.Moda hangi oyundur?
Moda, bir Fortnite oyuncusudur.
Moda şu anda hangi espor takımında?
Moda'in şu anki Fortnite takımı RVL ESPORT.
Moda'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, Moda'in yer aldığı en çok izlenen turnuva Reload Elite Series Championship oldu ve en yüksek izleyici sayısı 419 012 olarak kaydedildi.
Moda Ekiplerin dağılımı
Oyuncu /