Гравець /
Nero
Nero Кіберспортивна кар'єра
Nero Результати та заробіток
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
Nero
|
22nd
|
$1 500
|
26.04.26
| -50% 8583 Шукаєте дані про перегляди для ? Отримайте детальну статистику на Дашборд Esports Charts | |
|
Nero
|
20th
|
-
|
09.04.26
| -7% 6331 | |
|
Nero
|
42nd
|
$100
|
05.04.26
| -66% 1135 | |
|
Nero
|
20th
|
$300
|
02.04.26
| -71% 1422 | |
|
Nero
|
20th
|
-
|
01.04.26
| -40% 8443 | |
|
Nero
|
31st
|
$200
|
11.10.25
| -27% 2453 | |
|
Nero
|
42nd
|
-
|
10.09.25
| +73% 3807 | |
|
Nero
|
9th
|
-
|
26.08.25
| -82% 6943 | |
|
Nero
|
16th
|
-
|
29.07.25
| +65% 5587 |
Nero Топ-5 турнірів за призовим фондом
• $ 591 500
• $ 39 900
• $ 35 600
• $ 11 200
• $ 4 800
Nero Останні турніри
• $ 591 500
• $ 3 200
• $ 11 200
• $ 39 900
• $ 3 200
Nero Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
| № | Турнір | Пік Глядачів |
|---|---|---|
|
17.04.26 - 26.04.26
|
243 203
| |
|
02.04.26
|
60 306
| |
09.04.26
|
50 563
| |
|
05.04.26
|
45 808
| |
01.04.26
|
40 565
|
Nero Топ-5 турнірів за кількістю переглянутих годин
| № | Турнір | Години Переглядів |
|---|---|---|
|
17.04.26 - 26.04.26
|
3 046 457
| |
09.04.26
|
182 824
| |
26.08.25
|
176 514
| |
|
02.04.26
|
161 231
| |
|
05.04.26
|
160 299
|
FAQ по гравцю
Звідки Nero?
“Nero” з United Kingdom.
Які девайси використовує Nero?
Інформація про девайси гравця відсутня.В яку гру грає Nero?
Nero — гравець у Fortnite.
В якій кіберспортивній команді зараз грає Nero?
Поточна команда Nero в Fortnite — KoS Esports.
Який найпопулярніший турнір, в якому брав участь Nero?
Згідно з даними Esports Charts, найпереглядуваніший турнір за участю Nero — це FNCS 2026 - Major 1: Europe, який досяг 243 203 глядачів.
Допоможіть нам заповнити прогалини!
Допоможіть нам заповнити інформацію про подію
Заповніть пропуски,
Нам не вистачає інформації.