Oyuncu /
Nero
Nero Espor kariyeri
Nero Espor sonuçları ve kazançları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
Nero
|
22nd
|
$1 500
|
26.04.26
| -100% 8927 izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
|
Nero
|
20th
|
-
|
09.04.26
| +70% 4773 | |
|
Nero
|
42nd
|
$100
|
05.04.26
| -13% 9241 | |
|
Nero
|
20th
|
$300
|
02.04.26
| +97% 1809 | |
|
Nero
|
20th
|
-
|
01.04.26
| -84% 2061 | |
|
Nero
|
31st
|
$200
|
11.10.25
| -92% 7711 | |
|
Nero
|
42nd
|
-
|
10.09.25
| -11% 4253 | |
|
Nero
|
9th
|
-
|
26.08.25
| +7% 2140 | |
|
Nero
|
16th
|
-
|
29.07.25
| +54% 4307 |
Nero Ödül Havuzuna Göre İlk 5 Turnuva
• $ 591 500
• $ 39 900
• $ 35 600
• $ 11 200
• $ 4 800
Nero Son turnuva
• $ 591 500
• $ 3 200
• $ 11 200
• $ 39 900
• $ 3 200
Nero Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
|
17.04.26 - 26.04.26
|
243 203
| |
|
02.04.26
|
60 306
| |
09.04.26
|
50 563
| |
|
05.04.26
|
45 808
| |
01.04.26
|
40 565
|
Nero İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
|
17.04.26 - 26.04.26
|
3 046 457
| |
09.04.26
|
182 824
| |
26.08.25
|
176 514
| |
|
02.04.26
|
161 231
| |
|
05.04.26
|
160 299
|
Oyuncu SSS
Nero nereli?
“Nero” , United Kingdom ülkesinden.
Nero hangi cihazları kullanıyor?
p_name dişlileri hakkında bilgimiz yok.Nero hangi oyundur?
Nero, bir Fortnite oyuncusudur.
Nero şu anda hangi espor takımında?
Nero'in şu anki Fortnite takımı KoS Esports.
Nero'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, Nero'in yer aldığı en çok izlenen turnuva FNCS 2026 - Major 1: Europe oldu ve en yüksek izleyici sayısı 243 203 olarak kaydedildi.
Boşlukları doldurmamıza yardımcı olun!
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.