Copenhagen Flames Female (CS2)
Статистика команди Copenhagen Flames Female CS2
Гра
Організація
Copenhagen FlamesРегіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
$3 000
Спонсори
Copenhagen Flames Female (CS2) нові Статистика глядачів
10
5
6 346thOnline
80%
Offline
20%
Copenhagen Flames Female (CS2) Статистика матчів
Copenhagen Flames Female (CS2) Склад команди
Хронологія складу
Copenhagen Flames Female (CS2) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English |
4 707
|
1 191
|
4 349
|
4 321
|
| 2 | Spanish |
9 726
|
8 270
|
2 920
|
2 897
|
| 3 | Others |
1 522
|
1 131
|
4 301
|
8 592
|
| 4 | Total |
3 705
|
8 579
|
8 816
|
6 533
|
Copenhagen Flames Female (CS2) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch |
8 872
|
7 201
|
9 556
|
8 015
|
| 2 | Youtube |
9 658
|
5 556
|
5 225
|
7 068
|
| 3 |
9 493
|
6 872
|
2 481
|
1 535
| |
| 4 | Total |
9 515
|
8 646
|
4 595
|
8 236
|
Copenhagen Flames Female (CS2) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
7th
|
-
|
05.03.23
| ||
5th
|
-
|
18.12.22
| -85% 7330 | |
5th
|
$3 000
|
07.07.19
| -60% 4755 |
Copenhagen Flames Female (CS2) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
DreamHack Showdown Valencia 2019
DreamHack Showdown Valencia 2019
$100 000
| 05.07.19 - 07.07.19 |
BLAST Rising 2021
BLAST Rising 2021
$30 000
| 03.05.21 - 23.05.21 |
ESL Impact League Season 3: European Division
ESL Impact League Season 3: European Division
$8 900
| 08.03.23 - 15.04.23 |
FASTCUP AURORA
FASTCUP AURORA
$2 000
| 04.03.23 - 05.03.23 |
ESL Impact Katowice 2023: European Open Qualifier #2
ESL Impact Katowice 2023: European Open Qualifier #2
| 17.12.22 - 18.12.22 |
Copenhagen Flames Female (CS2) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
BLAST Rising 2021
BLAST Rising 2021
14 394
| 03.05.21 - 23.05.21 |
DreamHack Showdown Valencia 2019
DreamHack Showdown Valencia 2019
13 119
| 05.07.19 - 07.07.19 |
ESL Impact League Season 3: European Division
ESL Impact League Season 3: European Division
9 071
| 08.03.23 - 15.04.23 |
FASTCUP AURORA
FASTCUP AURORA
800
| 04.03.23 - 05.03.23 |
ESL Impact Katowice 2023: European Open Qualifier #2
ESL Impact Katowice 2023: European Open Qualifier #2
683
| 17.12.22 - 18.12.22 |
Copenhagen Flames Female (CS2) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда Copenhagen Flames Female CS2?
Команда Copenhagen Flames Female по Counter-Strike брала участь у 5 турнірах.
Який глядацький рекорд Copenhagen Flames Female CS2?
Рекорд по глядачах команди Copenhagen Flames Female по Counter-Strike складає 13 119 пік глядачів (DreamHack Showdown Valencia 2019).
Скільки заробила Copenhagen Flames Female CS2?
Команда Copenhagen Flames Female Counter-Strike заробила загалом $3 000 призових з турнірів по CS2.
Хто входить до складу CS2 команди Copenhagen Flames Female?
Основний склад Copenhagen Flames Female Counter-Strike:
- nayay (nayay)
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Хто є капітаном Copenhagen Flames Female CS2?
На даний момент немає інформації про капітана Copenhagen Flames Female Counter-Strike.
Які найближчі матчі у Copenhagen Flames Female CS2?
На даний момент у Copenhagen Flames Female Counter-Strike немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда Copenhagen Flames Female по CS2?
Топ 3 турніри за участю Copenhagen Flames Female Counter-Strike:
- 1-й - DreamHack Showdown Valencia 2019
- 2-й - BLAST Rising 2021
- 3-й - ESL Impact League Season 3: European Division
Який середній вік гравців команди Copenhagen Flames Female?
Середній вік гравців поточної команди складає 0
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Ми розраховуємо призовий фонд шляхом підсумовування виграшів.
Яке місце займає команда Copenhagen Flames Female у глобальному рейтингу популярності?
Команда Copenhagen Flames Female займає 11266 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
BloodyCase Останні матчі
CPHF.fe
TS.A
CPHF.fe
Young NIP
CPHF.fe
LDLC
CPHF.fe
TRC
CPHF.fe
Nexus Copenhagen Flames Female (CS2) Команди інших організацій
Стежте за командою Copenhagen Flames Female
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
Copenhagen Flames Female
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
OW
Copenhagen Flames