ex-FUT Academy (CS2)
Статистика команди ex-FUT Academy CS2
Гра
Організація
Регіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
Невідомо
Спонсори
ex-FUT Academy (CS2) нові Статистика глядачів
14
4
8 104thOnline
0%
Offline
0%
ex-FUT Academy (CS2) Статистика матчів
Відсоток перемог
Зіграні матчі 10
- Перемоги 4
- Поразки 6
- Нічиї 0
ex-FUT Academy (CS2) Склад команди
Дані про склад поки що недоступні.
Хочете допомогти нам оновити інформацію швидше?
Додайте відсутні дані про склад, використовуючи кнопку нижче!
ex-FUT Academy (CS2) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English |
4 272
|
6 893
|
5 439
|
7 292
|
| 2 | Spanish |
2 806
|
3 845
|
6 439
|
2 255
|
| 3 | Others |
2 564
|
2 884
|
8 073
|
6 527
|
| 4 | Total |
6 886
|
4 395
|
4 516
|
6 426
|
ex-FUT Academy (CS2) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch |
6 193
|
7 220
|
8 325
|
2 183
|
| 2 | Youtube |
1 955
|
4 362
|
3 156
|
7 753
|
| 3 |
3 083
|
9 538
|
6 890
|
3 929
| |
| 4 | Total |
9 216
|
9 940
|
8 158
|
7 434
|
ex-FUT Academy (CS2) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
9th
|
-
|
07.03.26
| ||
17th
|
-
|
04.03.26
| +11% 5978 | |
4th
|
-
|
15.02.26
| +39% 6731 | |
9th
|
-
|
04.02.26
| +10% 9306 |
ex-FUT Academy (CS2) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
United21 Season 44
United21 Season 44
$10 000
| 29.01.26 - 15.02.26 |
Exort Meteor Season 2
Exort Meteor Season 2
$10 000
| 20.02.26 - 04.03.26 |
United21 Season 45
United21 Season 45
$10 000
| 18.02.26 - 07.03.26 |
RES Showdown Spring 2026: Nordic Open Qualifier
RES Showdown Spring 2026: Nordic Open Qualifier
| 04.02.26 |
ex-FUT Academy (CS2) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
Exort Meteor Season 2
Exort Meteor Season 2
33 174
| 20.02.26 - 04.03.26 |
RES Showdown Spring 2026: Nordic Open Qualifier
RES Showdown Spring 2026: Nordic Open Qualifier
1 840
| 04.02.26 |
United21 Season 44
United21 Season 44
1 048
| 29.01.26 - 15.02.26 |
United21 Season 45
United21 Season 45
881
| 18.02.26 - 07.03.26 |
ex-FUT Academy (CS2) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда ex-FUT Academy CS2?
Команда ex-FUT Academy по Counter-Strike брала участь у 4 турнірах.
Який глядацький рекорд ex-FUT Academy CS2?
Рекорд по глядачах команди ex-FUT Academy по Counter-Strike складає 1 048 пік глядачів (United21 Season 44).
Скільки заробила ex-FUT Academy CS2?
Наразі у нас немає інформації про доходи ex-FUT Academy.
Хто входить до складу CS2 команди ex-FUT Academy?
На даний момент немає інформації про гравців ex-FUT Academy Counter-Strike.
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Хто є капітаном ex-FUT Academy CS2?
На даний момент немає інформації про капітана ex-FUT Academy Counter-Strike.
Які найближчі матчі у ex-FUT Academy CS2?
На даний момент у ex-FUT Academy Counter-Strike немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда ex-FUT Academy по CS2?
Топ 3 турніри за участю ex-FUT Academy Counter-Strike:
- 1-й - United21 Season 44
- 2-й - Exort Meteor Season 2
- 3-й - United21 Season 45
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Ми розраховуємо призовий фонд шляхом підсумовування виграшів.
Яке місце займає команда ex-FUT Academy у глобальному рейтингу популярності?
Команда ex-FUT Academy займає 20878 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Допоможіть нам заповнити прогалини!
Допоможіть нам заповнити інформацію про подію
Заповніть пропуски,
Нам не вистачає інформації.
BloodyCase Останні матчі
ex-FUT A.
UNiTY
ex-FUT A.
FF
ex-FUT A.
WOPA
ex-FUT A.
BANGA
ex-FUT A.
MANA Стежте за командою ex-FUT Academy
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
ex-FUT Academy
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним