ex-RUSTEC (CS2)
Статистика команди ex-RUSTEC CS2
Гра
Організація
Регіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
$13 075
Спонсори
ex-RUSTEC (CS2) нові Статистика глядачів
43
8
4 122ndOnline
0%
Offline
0%
ex-RUSTEC (CS2) Статистика матчів
Відсоток перемог
Зіграні матчі 34
- Перемоги 17
- Поразки 17
- Нічиї 0
ex-RUSTEC (CS2) Склад команди
Дані про склад поки що недоступні.
Хочете допомогти нам оновити інформацію швидше?
Додайте відсутні дані про склад, використовуючи кнопку нижче!
ex-RUSTEC (CS2) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English |
5 296
|
2 012
|
6 900
|
8 056
|
| 2 | Spanish |
2 523
|
5 924
|
3 117
|
8 387
|
| 3 | Others |
5 179
|
1 127
|
4 588
|
3 021
|
| 4 | Total |
1 732
|
5 229
|
1 796
|
8 857
|
ex-RUSTEC (CS2) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch |
5 332
|
4 272
|
3 516
|
5 555
|
| 2 | Youtube |
1 116
|
6 006
|
1 690
|
2 425
|
| 3 |
4 695
|
9 691
|
9 135
|
9 469
| |
| 4 | Total |
6 928
|
4 630
|
4 880
|
2 678
|
ex-RUSTEC (CS2) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
20th
|
-
|
28.09.26
| -28% 6131 Шукаєте дані про перегляди для ex-RUSTEC? Отримайте детальну статистику на Дашборд Esports Charts | |
2 |
$5 000
|
27.09.26
| -24% 3498 | |
1 |
-
|
13.09.26
| +73% 7941 | |
5th
|
$1 250
|
30.08.26
| -81% 5861 | |
9th
|
-
|
19.08.26
| +64% 6490 | |
5th
|
$1 250
|
08.08.26
| -24% 3386 | |
8th
|
$2 000
|
06.08.26
| -9% 7459 | |
6th
|
$1 250
|
02.08.26
| +94% 1409 |
ex-RUSTEC (CS2) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
NODWIN Clutch Series #10
NODWIN Clutch Series #10
$50 000
| 23.07.26 - 06.08.26 |
NODWIN Clutch Series #12
NODWIN Clutch Series #12
$30 000
| 15.09.26 - 28.09.26 |
CCT Europe 2026 Series #5
CCT Europe 2026 Series #5
$25 000
| 21.07.26 - 02.08.26 |
CCT Europe 2026 Series #6
CCT Europe 2026 Series #6
$25 000
| 27.07.26 - 08.08.26 |
CCT Europe 2026 Series #7
CCT Europe 2026 Series #7
$25 000
| 18.08.26 - 30.08.26 |
ex-RUSTEC (CS2) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
NODWIN Clutch Series #10
NODWIN Clutch Series #10
50 050
| 23.07.26 - 06.08.26 |
CCT Europe 2026 Series #9
CCT Europe 2026 Series #9
47 216
| 15.09.26 - 27.09.26 |
CCT Europe 2026 Series #6
CCT Europe 2026 Series #6
41 343
| 27.07.26 - 08.08.26 |
NODWIN Clutch Series #12
NODWIN Clutch Series #12
35 656
| 15.09.26 - 28.09.26 |
CCT Europe 2026 Series #5
CCT Europe 2026 Series #5
7 235
| 21.07.26 - 02.08.26 |
ex-RUSTEC (CS2) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда ex-RUSTEC CS2?
Команда ex-RUSTEC по Counter-Strike брала участь у 8 турнірах.
Який глядацький рекорд ex-RUSTEC CS2?
Рекорд по глядачах команди ex-RUSTEC по Counter-Strike складає 41 343 пік глядачів (CCT Europe 2026 Series #6).
Скільки заробила ex-RUSTEC CS2?
Команда ex-RUSTEC Counter-Strike заробила загалом $13 075 призових з турнірів по CS2.
Хто входить до складу CS2 команди ex-RUSTEC?
На даний момент немає інформації про гравців ex-RUSTEC Counter-Strike.
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Хто є капітаном ex-RUSTEC CS2?
На даний момент немає інформації про капітана ex-RUSTEC Counter-Strike.
Які найближчі матчі у ex-RUSTEC CS2?
На даний момент у ex-RUSTEC Counter-Strike немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда ex-RUSTEC по CS2?
Топ 3 турніри за участю ex-RUSTEC Counter-Strike:
- 1-й - NODWIN Clutch Series #10
- 2-й - NODWIN Clutch Series #12
- 3-й - CCT Europe 2026 Series #5
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Ми розраховуємо призовий фонд шляхом підсумовування виграшів.
Яке місце займає команда ex-RUSTEC у глобальному рейтингу популярності?
Команда ex-RUSTEC займає 6694 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Допоможіть нам заповнити прогалини!
Допоможіть нам заповнити інформацію про подію
Заповніть пропуски,
Нам не вистачає інформації.
ex-RUSTEC (CS2) Поточні турніри
LIVE матчі
BloodyCase Останні матчі
EX.RUS
IS
EX.RUS
BF
EX.RUS
ENJOY
EX.RUS
BP
EX.RUS
BERG Стежте за командою ex-RUSTEC
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
ex-RUSTEC
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним