mellren (CS2)
Статистика команди mellren CS2
Гра
Організація
Регіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
$3 500
Спонсори
mellren (CS2) нові Статистика глядачів
20
6
5 283rdOnline
0%
Offline
0%
mellren (CS2) Статистика матчів
Відсоток перемог
Зіграні матчі 26
- Перемоги 11
- Поразки 15
- Нічиї 0
mellren (CS2) Склад команди
Дані про склад поки що недоступні.
Хочете допомогти нам оновити інформацію швидше?
Додайте відсутні дані про склад, використовуючи кнопку нижче!
mellren (CS2) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 8 785
| 7 227
| 7 333
| 1 283
|
| 2 | Spanish | 8 932
| 2 997
| 8 215
| 3 969
|
| 3 | Others | 5 445
| 7 481
| 4 571
| 9 752
|
| 4 | Total | 6 637
| 5 963
| 3 023
| 8 273
|
mellren (CS2) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 9 036
| 3 557
| 1 138
| 8 956
|
| 2 | Youtube | 5 494
| 1 998
| 4 962
| 5 044
|
| 3 | 9 993
| 1 904
| 8 487
| 9 679
| |
| 4 | Total | 5 267
| 5 774
| 8 980
| 8 955
|
mellren (CS2) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
17th
|
-
|
25.10.26
| -99% 4570 Шукаєте дані про перегляди для mellren? Отримайте детальну статистику на Дашборд Esports Charts | |
3 |
$500
|
04.10.26
| +17% 5079 | |
9th
|
-
|
27.09.26
| +2% 7674 | |
9th
|
-
|
14.09.26
| -25% 5309 | |
1 |
$3 000
|
23.08.26
| -28% 5497 | |
4th
|
-
|
02.08.26
| +31% 5480 |
mellren (CS2) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
CCT Europe 2026 Series #11
CCT Europe 2026 Series #11
$25 000
| 13.10.26 - 25.10.26 |
CCT Europe 2026 Challengers #5
CCT Europe 2026 Challengers #5
$5 000
| 15.08.26 - 23.08.26 |
CCT Europe 2026 Challengers #7
CCT Europe 2026 Challengers #7
$5 000
| 26.09.26 - 04.10.26 |
CCT Europe 2026 Contenders #7
CCT Europe 2026 Contenders #7
$2 500
| 25.07.26 - 02.08.26 |
CCT Europe 2026 Series #9 Play-In
CCT Europe 2026 Series #9 Play-In
| 09.09.26 - 14.09.26 |
mellren (CS2) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
CCT Europe 2026 Series #11
CCT Europe 2026 Series #11
7 052
| 13.10.26 - 25.10.26 |
CCT Europe 2026 Challengers #7
CCT Europe 2026 Challengers #7
5 121
| 26.09.26 - 04.10.26 |
CCT Europe 2026 Series #9 Play-In
CCT Europe 2026 Series #9 Play-In
4 333
| 09.09.26 - 14.09.26 |
CCT Europe 2026 Challengers #5
CCT Europe 2026 Challengers #5
3 414
| 15.08.26 - 23.08.26 |
CCT Europe 2026 Series #10 Play-In
CCT Europe 2026 Series #10 Play-In
826
| 22.09.26 - 27.09.26 |
mellren (CS2) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда mellren CS2?
Команда mellren по Counter-Strike брала участь у 6 турнірах.
Який глядацький рекорд mellren CS2?
Рекорд по глядачах команди mellren по Counter-Strike складає 1 720 пік глядачів (CCT Europe 2026 Series #11).
Скільки заробила mellren CS2?
Команда mellren Counter-Strike заробила загалом $3 500 призових з турнірів по CS2.
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Які найближчі матчі у mellren CS2?
На даний момент у mellren Counter-Strike немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда mellren по CS2?
Топ 3 турніри за участю mellren Counter-Strike:
- 1-й - CCT Europe 2026 Series #11
- 2-й - CCT Europe 2026 Challengers #5
- 3-й - CCT Europe 2026 Challengers #7
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Кіберспортивні команди заробляють на спонсорстві, призових турнірів, стримінгу й контенті, мерчі та частці доходу від видавців ігор. Esports Charts відстежує призові: заробіток команди тут — це сума її виграшів на турнірах.
Яке місце займає команда mellren у глобальному рейтингу популярності?
Команда mellren займає 19512 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Допоможіть нам заповнити прогалини!
Допоможіть нам заповнити інформацію про подію
Заповніть пропуски,
Нам не вистачає інформації.
mellren (CS2) Поточні турніри
Останні матчі
mellren
MS
mellren
FF
mellren
Lavked
mellren
TN
mellren
Walczaki Стежте за командою mellren
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
mellren
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним