Статистика команди Fusion CS2
Гра
Організація
Регіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
$3 500
Спонсори
Fusion (CS2) нові Статистика глядачів
23
15
2 061stOnline
93%
Offline
7%
Fusion (CS2) Статистика матчів
Відсоток перемог
Зіграні матчі N/A
- Перемоги 0
- Поразки 0
- Нічиї 0
Win
Рекордна серія
-
Lose
Рекордна серія
-
Найбільша кількість матчів проти
Найбільша кількість перемог проти
Fusion (CS2) Склад команди
Молодший гравець
Старший гравець
Середній вік гравців
24 роки
Fusion (CS2) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 2 928
| 4 024
| 2 376
| 6 878
|
| 2 | Spanish | 5 942
| 5 421
| 7 515
| 4 314
|
| 3 | Others | 5 151
| 6 882
| 4 225
| 6 098
|
| 4 | Total | 5 585
| 2 015
| 4 388
| 1 976
|
Fusion (CS2) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 9 195
| 6 316
| 7 807
| 3 845
|
| 2 | Youtube | 9 514
| 2 013
| 5 947
| 7 875
|
| 3 | 7 073
| 5 892
| 3 289
| 9 803
| |
| 4 | Total | 3 190
| 3 346
| 2 762
| 6 595
|
Fusion (CS2) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
9th
|
-
|
19.03.23
| +90% 1565 Шукаєте дані про перегляди для Fusion? Отримайте детальну статистику на Дашборд Esports Charts | |
1 |
-
|
12.03.23
| +41% 2904 | |
5th
|
-
|
13.02.23
| +65% 2480 | |
5th
|
$1 000
|
05.02.23
| -66% 8570 | |
3 |
$2 500
|
08.12.22
| -35% 9281 | |
13th
|
-
|
18.10.22
| -70% 7153 | |
5th
|
-
|
04.10.22
| +17% 9953 | |
13th
|
-
|
03.10.22
| +79% 4202 | |
9th
|
-
|
26.09.22
| +6% 4333 |
Fusion (CS2) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
CCT South America Series #2
CCT South America Series #2
$25 000
| 10.09.22 - 26.09.22 |
CCT South America Series #3
CCT South America Series #3
$25 000
| 24.11.22 - 08.12.22 |
CCT South America Series #4
CCT South America Series #4
$25 000
| 22.01.23 - 05.02.23 |
CCT South America Series #5
CCT South America Series #5
$25 000
| 05.03.23 - 19.03.23 |
EPL World Series: Americas Season 3
EPL World Series: Americas Season 3
$20 000
| 10.03.23 - 30.03.23 |
Fusion (CS2) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
CCT South America Series #4
CCT South America Series #4
20 070
| 22.01.23 - 05.02.23 |
CCT South America Series #5
CCT South America Series #5
14 963
| 05.03.23 - 19.03.23 |
CCT South America Series #3
CCT South America Series #3
10 130
| 24.11.22 - 08.12.22 |
CCT South America Series #2: Closed Qualifier
CCT South America Series #2: Closed Qualifier
7 239
| 03.09.22 - 08.09.22 |
CCT South America Series #2
CCT South America Series #2
5 841
| 10.09.22 - 26.09.22 |
Fusion (CS2) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда Fusion CS2?
Команда Fusion по Counter-Strike брала участь у 15 турнірах.
Який глядацький рекорд Fusion CS2?
Рекорд по глядачах команди Fusion по Counter-Strike складає 10 130 пік глядачів (CCT South America Series #3).
Скільки заробила Fusion CS2?
Команда Fusion Counter-Strike заробила загалом $3 500 призових з турнірів по CS2.
Хто входить до складу CS2 команди Fusion?
Основний склад Fusion Counter-Strike:
- naz (Nazareno Agustin Romero)
- KUN (Ezequiel Palmero)
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Хто є капітаном Fusion CS2?
На даний момент немає інформації про капітана Fusion Counter-Strike.
Які найближчі матчі у Fusion CS2?
На даний момент у Fusion Counter-Strike немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда Fusion по CS2?
Топ 3 турніри за участю Fusion Counter-Strike:
- 1-й - CCT South America Series #2
- 2-й - CCT South America Series #3
- 3-й - CCT South America Series #4
Який середній вік гравців команди Fusion?
Середній вік гравців поточної команди складає 24
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Ми розраховуємо призовий фонд шляхом підсумовування виграшів.
Яке місце займає команда Fusion у глобальному рейтингу популярності?
Команда Fusion займає 12549 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Останні матчі
Fusion
Paquetá
Fusion
BJ
Fusion
FuriaA
Fusion
Corinthians
Fusion
Meta Стежте за командою Fusion
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
Fusion
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним