Fusion CS2 Takım İstatistikleri
Disiplin
Organizasyon
Bölge
Kurulan
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$3 500
Sponsorlar
Fusion (CS2) yeni İzleyici İstatistikleri
23
15
2 080thOnline
93%
Offline
7%
Fusion (CS2) Maç istatistikleri
Kazanma Oranı
Oynanan maçlar N/A
- Kazanılan Maçlar 0
- Kaybedilen Maçlar 0
- Beraberlikler 0
Win
Rekor galibiyet serisi
-
Lose
Rekor galibiyet serisi
-
Karşı en çok oynanan rakip
Karşı en çok kazanılan rakip
Fusion (CS2) Kadro
Genç oyuncu
Kıdemli oyuncu
Ortalama oyuncu yaşı
24 yillar
Fusion (CS2) new Diller
| Dilim |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 1 281
| 2 744
| 3 151
| 3 472
|
| 2 | Spanish | 8 663
| 2 523
| 7 061
| 5 566
|
| 3 | Others | 5 131
| 9 209
| 4 752
| 4 892
|
| 4 | Total | 2 009
| 8 378
| 2 116
| 5 961
|
Fusion (CS2) new Platformlar
| Platformu |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 3 697
| 6 786
| 4 988
| 3 953
|
| 2 | Youtube | 8 528
| 9 051
| 8 678
| 4 818
|
| 3 | 9 388
| 5 385
| 6 654
| 1 051
| |
| 4 | Total | 4 908
| 4 973
| 7 194
| 6 198
|
Fusion (CS2) Takım sonuçları
| İsim | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|
9th
|
-
|
19.03.23
| +70% 5904 Fusion izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
1 |
-
|
12.03.23
| +54% 5847 | |
5th
|
-
|
13.02.23
| +57% 8875 | |
5th
|
$1 000
|
05.02.23
| +88% 4372 | |
3 |
$2 500
|
08.12.22
| -58% 1871 | |
13th
|
-
|
18.10.22
| +81% 7569 | |
5th
|
-
|
04.10.22
| -93% 4550 | |
13th
|
-
|
03.10.22
| -65% 6804 | |
9th
|
-
|
26.09.22
| -34% 1288 |
Fusion (CS2) Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
CCT South America Series #2
CCT South America Series #2
$25 000
| 10.09.22 - 26.09.22 |
CCT South America Series #3
CCT South America Series #3
$25 000
| 24.11.22 - 08.12.22 |
CCT South America Series #4
CCT South America Series #4
$25 000
| 22.01.23 - 05.02.23 |
CCT South America Series #5
CCT South America Series #5
$25 000
| 05.03.23 - 19.03.23 |
EPL World Series: Americas Season 3
EPL World Series: Americas Season 3
$20 000
| 10.03.23 - 30.03.23 |
Fusion (CS2) Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
CCT South America Series #4
CCT South America Series #4
20 070
| 22.01.23 - 05.02.23 |
CCT South America Series #5
CCT South America Series #5
14 963
| 05.03.23 - 19.03.23 |
CCT South America Series #3
CCT South America Series #3
10 130
| 24.11.22 - 08.12.22 |
CCT South America Series #2: Closed Qualifier
CCT South America Series #2: Closed Qualifier
7 239
| 03.09.22 - 08.09.22 |
CCT South America Series #2
CCT South America Series #2
5 841
| 10.09.22 - 26.09.22 |
Fusion (CS2) Takım SSS
Fusion CS2 takımı kaç turnuvada oynadı?
Fusion Counter-Strike takımının 15 turnuvaya katıldı.
Fusion CS2 takımının izleyici rekoru nedir?
Fusion Counter-Strike takımının tüm zamanlardaki izlenme rekoru 10 130 Peak Viewers (CCT South America Series #3).
Fusion CS2 takımının kazancı ne kadar?
Fusion Counter-Strike takımı CS2 turnuvalarından $3 500 para ödülü kazandı.
Fusion'in CS2 kadrosu nedir?
Fusion Counter-Strike takımının ana kadrosu şöyledir:
- naz (Nazareno Agustin Romero)
- KUN (Ezequiel Palmero)
Bir e-spor takımına nasıl katılırım?
Bir e-spor takımına katılmak için, belirli bir oyundaki becerilerinizi geliştirmeye odaklanın ve deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi sergilemek için çevrimiçi turnuvalara katılın. Çevrimiçi bir varlık oluşturun, oyuncular ve etkileyicilerle ağ kurun ve takım yöneticileri veya keşifçiler tarafından fark edilme şansınızı artırmak için yerel etkinliklere katılın. Esports Charts, en iyi turnuvaların konum, ödül havuzu ve diğer istatistikler hakkında bilgi içir bir listesini sunar.
Fusion CS2 takımı için yaklaşan maçlar hangileri?
Şu anda Fusion Counter-Strike team programında yaklaşan bir maç yok.
Fusion CS2 takımının katıldığı en iyi turnuvalar hangileri?
Fusion Counter-Strike takımının katıldığı en iyi 3 turnuva:
- 1. - CCT South America Series #2
- 2. - CCT South America Series #3
- 3. - CCT South America Series #4
Fusion takımının oyuncularının ortalaması kaç yaşındadır?
Mevcut takımın ortalama oyuncu yaşı 24
e-spor takımları nasıl para kazanır?
Espor takımları sponsorluklardan, turnuva ödüllerinden, yayın ve içerikten, ürün satışından ve oyun yayıncılarının paylaştığı gelirden kazanır. Esports Charts ödül parasını takip eder: bir takımın buradaki kazancı turnuvalarda kazandıklarının toplamıdır.
Fusion takımının küresel popülerlik sıralamasında yeri nedir?
Fusion takımı, Tüm Zamanların En Yüksek Eş Zamanlı İzleyicilerine göre Küresel sıralamada 12585. sıradadır.
Son maçlar
Fusion
Paquetá
Fusion
BJ
Fusion
FuriaA
Fusion
Corinthians
Fusion
Meta Fusion Takibini Başlat
Gerçek zamanlı maç uyarıları, kadro haberleri ve önemli istatistiklerle önde olun.
Fusion
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun