Galorys Academy (CS2)
Galorys Academy (CS2) нові Статистика глядачів
13
12
2 689thOnline
0%
Offline
0%
Galorys Academy (CS2) Статистика матчів
Відсоток перемог
Зіграні матчі 2
- Перемоги 0
- Поразки 2
- Нічиї 0
Win
Рекордна серія
-
Lose
Рекордна серія
2
(сер - лис 2024)
Найбільша кількість матчів проти
Найбільша кількість перемог проти
Galorys Academy (CS2) Склад команди
Хронологія складу
Galorys Academy (CS2) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 3 412
| 3 354
| 2 415
| 9 017
|
| 2 | Spanish | 4 565
| 5 771
| 9 999
| 5 203
|
| 3 | Others | 3 679
| 5 255
| 8 008
| 9 590
|
| 4 | Total | 3 260
| 8 654
| 3 333
| 6 429
|
Galorys Academy (CS2) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 1 408
| 3 404
| 4 354
| 4 697
|
| 2 | Youtube | 6 331
| 5 108
| 4 952
| 9 340
|
| 3 | 5 067
| 2 766
| 1 490
| 1 198
| |
| 4 | Total | 6 490
| 1 185
| 2 226
| 3 688
|
Galorys Academy (CS2) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
5th
|
-
|
04.08.25
| +23% 2252 Шукаєте дані про перегляди для Galorys Academy? Отримайте детальну статистику на Дашборд Esports Charts | |
13th
|
-
|
25.07.25
| -82% 7961 | |
9th
|
-
|
13.04.25
| +48% 7311 | |
7th
|
-
|
04.04.25
| +58% 6044 | |
5th
|
-
|
18.01.25
| -93% 3544 | |
16th
|
-
|
13.01.25
| -57% 8752 | |
3 |
-
|
30.11.24
| -84% 2856 | |
9th
|
-
|
11.11.24
| -69% 3325 | |
5th
|
-
|
06.11.24
| -54% 9720 | |
3 |
-
|
07.10.24
| +47% 4266 |
Galorys Academy (CS2) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
Frost and Fire South America
Frost and Fire South America
$25 000
| 13.12.24 - 13.01.25 |
Gamers Club Liga Série A: August 2024
Gamers Club Liga Série A: August 2024
$1 800
| 13.08.24 - 07.09.24 |
Gamers Club Liga Série A: September 2024
Gamers Club Liga Série A: September 2024
$1 800
| 16.09.24 - 07.10.24 |
Gamers Club Liga Série A: July 2025
Gamers Club Liga Série A: July 2025
$1 799
| 07.07.25 - 25.07.25 |
Gamers Club Liga Série A: October 2024
Gamers Club Liga Série A: October 2024
$1 750
| 22.10.24 - 11.11.24 |
Galorys Academy (CS2) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
Frost and Fire South America
Frost and Fire South America
7 565
| 13.12.24 - 13.01.25 |
Gamers Club Liga Série A: October 2024
Gamers Club Liga Série A: October 2024
3 155
| 22.10.24 - 11.11.24 |
Gamers Club Liga Série A: August 2024
Gamers Club Liga Série A: August 2024
3 150
| 13.08.24 - 07.09.24 |
Odyssey Cup 2025: Open Qualifier #2
Odyssey Cup 2025: Open Qualifier #2
2 858
| 12.04.25 - 13.04.25 |
Gamers Club Liga Série A: November 2024
Gamers Club Liga Série A: November 2024
2 634
| 13.11.24 - 30.11.24 |
Galorys Academy (CS2) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда Galorys Academy CS2?
Команда Galorys Academy по Counter-Strike брала участь у 12 турнірах.
Який глядацький рекорд Galorys Academy CS2?
Рекорд по глядачах команди Galorys Academy по Counter-Strike складає 1 780 пік глядачів (Gamers Club Liga Série A: November 2024).
Скільки заробила Galorys Academy CS2?
Команда Galorys Academy Counter-Strike заробила загалом $86 призових з турнірів по CS2.
Хто входить до складу CS2 команди Galorys Academy?
Основний склад Galorys Academy Counter-Strike:
- az4zeL
- insan1ty
- prisma
- triande
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Хто є капітаном Galorys Academy CS2?
На даний момент немає інформації про капітана Galorys Academy Counter-Strike.
Які найближчі матчі у Galorys Academy CS2?
На даний момент у Galorys Academy Counter-Strike немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда Galorys Academy по CS2?
Топ 3 турніри за участю Galorys Academy Counter-Strike:
- 1-й - Frost and Fire South America
- 2-й - Gamers Club Liga Série A: August 2024
- 3-й - Gamers Club Liga Série A: September 2024
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Ми розраховуємо призовий фонд шляхом підсумовування виграшів.
Яке місце займає команда Galorys Academy у глобальному рейтингу популярності?
Команда Galorys Academy займає 19389 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Останні матчі
GLRS.A
GH
GLRS.A
Pain.A
GLRS.A
REDC.A
GLRS.A
PSN
GLRS.A
9zA Стежте за командою Galorys Academy
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
Galorys Academy
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
CoD:M
Galorys