GANK Esports (CS2)
Статистика команди GANK Esports CS2
Гра
Організація
Регіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
$4 170
Спонсори
GANK Esports (CS2) нові Статистика глядачів
31
10
3 150thOnline
80%
Offline
20%
GANK Esports (CS2) Статистика матчів
Відсоток перемог
Зіграні матчі 13
- Перемоги 6
- Поразки 7
- Нічиї 0
GANK Esports (CS2) Склад команди
Хронологія складу
GANK Esports (CS2) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English |
2 908
|
9 760
|
6 355
|
9 246
|
| 2 | Spanish |
3 074
|
2 736
|
1 942
|
5 955
|
| 3 | Others |
3 682
|
1 341
|
6 648
|
9 044
|
| 4 | Total |
3 797
|
8 968
|
3 008
|
4 224
|
GANK Esports (CS2) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch |
7 978
|
4 567
|
3 955
|
2 856
|
| 2 | Youtube |
8 556
|
8 305
|
7 245
|
8 571
|
| 3 |
4 479
|
7 457
|
7 261
|
1 824
| |
| 4 | Total |
5 718
|
5 039
|
9 582
|
8 771
|
GANK Esports (CS2) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
3 |
$1 170
|
21.12.25
| -37% 4165 Шукаєте дані про перегляди для GANK Esports? Отримайте детальну статистику на Дашборд Esports Charts | |
9th
|
-
|
13.12.25
| +38% 8466 | |
9th
|
-
|
02.12.25
| -46% 5754 | |
9th
|
-
|
26.11.25
| -56% 1804 | |
2 |
$2 500
|
14.11.25
| -49% 5072 | |
4th
|
-
|
11.11.25
| -70% 8082 | |
9th
|
-
|
06.11.25
| +78% 3471 | |
7th
|
-
|
22.10.25
| -21% 1327 | |
19th
|
-
|
16.10.25
| +90% 1636 |
GANK Esports (CS2) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
X2ONE Masters Season 1
X2ONE Masters Season 1
$20 000
| 24.11.25 - 26.11.25 |
Wraith TESFED League Season 2
Wraith TESFED League Season 2
$11 697
| 15.10.25 - 21.12.25 |
Exort Series #17
Exort Series #17
$10 000
| 26.09.25 - 16.10.25 |
European Pro League Regular Season 2
European Pro League Regular Season 2
$10 000
| 20.10.25 - 06.11.25 |
United21 Season 39
United21 Season 39
$10 000
| 05.10.25 - 22.10.25 |
GANK Esports (CS2) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
X2ONE Masters Season 1
X2ONE Masters Season 1
65 193
| 24.11.25 - 26.11.25 |
ESEA Season 55: Elite Cup #2 - Europe
ESEA Season 55: Elite Cup #2 - Europe
21 490
| 21.11.25 - 13.12.25 |
Wraith TESFED League Season 2
Wraith TESFED League Season 2
14 258
| 15.10.25 - 21.12.25 |
Exort Series #17
Exort Series #17
5 417
| 26.09.25 - 16.10.25 |
United21 Season 42
United21 Season 42
3 260
| 05.12.25 - 22.12.25 |
GANK Esports (CS2) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда GANK Esports CS2?
Команда GANK Esports по Counter-Strike брала участь у 10 турнірах.
Який глядацький рекорд GANK Esports CS2?
Рекорд по глядачах команди GANK Esports по Counter-Strike складає 1 645 пік глядачів (United21 Season 42).
Скільки заробила GANK Esports CS2?
Команда GANK Esports Counter-Strike заробила загалом $4 170 призових з турнірів по CS2.
Хто входить до складу CS2 команди GANK Esports?
Основний склад GANK Esports Counter-Strike:
- Quality (Quality)
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Хто є капітаном GANK Esports CS2?
На даний момент немає інформації про капітана GANK Esports Counter-Strike.
Які найближчі матчі у GANK Esports CS2?
На даний момент у GANK Esports Counter-Strike немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда GANK Esports по CS2?
Топ 3 турніри за участю GANK Esports Counter-Strike:
- 1-й - X2ONE Masters Season 1
- 2-й - Wraith TESFED League Season 2
- 3-й - Exort Series #17
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Ми розраховуємо призовий фонд шляхом підсумовування виграшів.
Яке місце займає команда GANK Esports у глобальному рейтингу популярності?
Команда GANK Esports займає 19590 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Допоможіть нам заповнити прогалини!
Допоможіть нам заповнити інформацію про подію
Заповніть пропуски,
Нам не вистачає інформації.
BloodyCase Останні матчі
GANK
Misa
GANK
ALGO
GANK
NAVI.Junior
GANK
Misa
GANK
Misa Стежте за командою GANK Esports
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
GANK Esports
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним