MayBe (CS2)
Статистика команди MayBe CS2
Гра
Організація
Регіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
$3 750
Спонсори
MayBe (CS2) нові Статистика глядачів
17
8
3 918thOnline
75%
Offline
25%
MayBe (CS2) Статистика матчів
Відсоток перемог
Зіграні матчі 19
- Перемоги 7
- Поразки 12
- Нічиї 0
MayBe (CS2) Склад команди
Хронологія складу
MayBe (CS2) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 4 057
| 1 184
| 4 531
| 9 936
|
| 2 | Spanish | 5 536
| 8 204
| 1 048
| 3 607
|
| 3 | Others | 4 757
| 8 737
| 7 497
| 9 135
|
| 4 | Total | 7 921
| 5 613
| 7 861
| 3 385
|
MayBe (CS2) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 1 901
| 5 328
| 7 233
| 3 610
|
| 2 | Youtube | 2 270
| 5 013
| 9 222
| 8 031
|
| 3 | 8 286
| 3 740
| 5 629
| 5 078
| |
| 4 | Total | 2 410
| 7 530
| 5 394
| 9 224
|
MayBe (CS2) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
5th
|
-
|
04.10.26
| +67% 7405 Шукаєте дані про перегляди для MayBe? Отримайте детальну статистику на Дашборд Esports Charts | |
9th
|
-
|
20.09.26
| +73% 5018 | |
13th
|
-
|
30.08.26
| +13% 7841 | |
1 |
$2 000
|
28.08.26
| +39% 9632 | |
2 |
$750
|
23.08.26
| +79% 3152 | |
9th
|
-
|
09.08.26
| -1% 2092 | |
65th
|
-
|
09.10.22
| -74% 1836 |
MayBe (CS2) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
ESEA Season 42: Advanced Division - Europe
ESEA Season 42: Advanced Division - Europe
$20 300
| 08.08.22 - 09.10.22 |
Circuito Retake Season 12
Circuito Retake Season 12
$17 521
| 17.09.26 - 20.09.26 |
Tipsport Open Cup #1
Tipsport Open Cup #1
$12 718
| 05.08.26 - 09.08.26 |
Exort Series #31
Exort Series #31
$10 000
| 10.08.26 - 30.08.26 |
EPULZE Invitational #1
EPULZE Invitational #1
$10 000
| 07.03.22 - 12.03.22 |
MayBe (CS2) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
ESEA Season 42: Advanced Division - Europe
ESEA Season 42: Advanced Division - Europe
6 171
| 08.08.22 - 09.10.22 |
Circuito Retake Season 12
Circuito Retake Season 12
5 646
| 17.09.26 - 20.09.26 |
CCT Europe 2026 Challengers #7
CCT Europe 2026 Challengers #7
5 121
| 26.09.26 - 04.10.26 |
Tipsport Open Cup #1
Tipsport Open Cup #1
3 350
| 05.08.26 - 09.08.26 |
EPULZE Invitational #1
EPULZE Invitational #1
2 462
| 07.03.22 - 12.03.22 |
MayBe (CS2) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда MayBe CS2?
Команда MayBe по Counter-Strike брала участь у 8 турнірах.
Який глядацький рекорд MayBe CS2?
Рекорд по глядачах команди MayBe по Counter-Strike складає 1 816 пік глядачів (Circuito Retake Season 12).
Скільки заробила MayBe CS2?
Команда MayBe Counter-Strike заробила загалом $3 750 призових з турнірів по CS2.
Хто входить до складу CS2 команди MayBe?
Основний склад MayBe Counter-Strike:
- m4d4ra
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Які найближчі матчі у MayBe CS2?
Розклад матчів MayBe Counter-Strike на найближчий час:
В яких популярних турнірах брала участь команда MayBe по CS2?
Топ 3 турніри за участю MayBe Counter-Strike:
- 1-й - ESEA Season 42: Advanced Division - Europe
- 2-й - Circuito Retake Season 12
- 3-й - Tipsport Open Cup #1
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Кіберспортивні команди заробляють на спонсорстві, призових турнірів, стримінгу й контенті, мерчі та частці доходу від видавців ігор. Esports Charts відстежує призові: заробіток команди тут — це сума її виграшів на турнірах.
Яке місце займає команда MayBe у глобальному рейтингу популярності?
Команда MayBe займає 19352 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Допоможіть нам заповнити прогалини!
Допоможіть нам заповнити інформацію про подію
Заповніть пропуски,
Нам не вистачає інформації.
(GMT+0) Найближчі матчі
Останні матчі
MayBe
Azuolas
MayBe
Honved
MayBe
Morrow
MayBe
LEO
MayBe
SS Стежте за командою MayBe
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
MayBe
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним