MayBe (CS2)
MayBe CS2 Takım İstatistikleri
Disiplin
Organizasyon
Bölge
Kurulan
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$3 750
Sponsorlar
MayBe (CS2) yeni İzleyici İstatistikleri
17
8
4 034thOnline
75%
Offline
25%
MayBe (CS2) Maç istatistikleri
Kazanma Oranı
Oynanan maçlar 19
- Kazanılan Maçlar 7
- Kaybedilen Maçlar 12
- Beraberlikler 0
MayBe (CS2) Kadro
Kadro zaman çizelgesi
MayBe (CS2) new Diller
| Dilim |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 2 580
| 9 670
| 7 169
| 2 276
|
| 2 | Spanish | 4 671
| 5 043
| 3 091
| 9 749
|
| 3 | Others | 1 344
| 7 224
| 2 687
| 6 995
|
| 4 | Total | 8 319
| 2 073
| 5 680
| 2 919
|
MayBe (CS2) new Platformlar
| Platformu |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 2 882
| 7 810
| 2 921
| 4 282
|
| 2 | Youtube | 9 557
| 4 837
| 3 381
| 7 221
|
| 3 | 5 107
| 7 693
| 4 263
| 5 129
| |
| 4 | Total | 7 021
| 3 867
| 9 468
| 7 222
|
MayBe (CS2) Takım sonuçları
| İsim | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|
5th
|
-
|
04.10.26
| +78% 4756 MayBe izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
9th
|
-
|
20.09.26
| +62% 1559 | |
13th
|
-
|
30.08.26
| +65% 8404 | |
1 |
$2 000
|
28.08.26
| +9% 6365 | |
2 |
$750
|
23.08.26
| -57% 8250 | |
9th
|
-
|
09.08.26
| +17% 2313 | |
65th
|
-
|
09.10.22
| -48% 9743 |
MayBe (CS2) Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
ESEA Season 42: Advanced Division - Europe
ESEA Season 42: Advanced Division - Europe
$20 300
| 08.08.22 - 09.10.22 |
Circuito Retake Season 12
Circuito Retake Season 12
$17 521
| 17.09.26 - 20.09.26 |
Tipsport Open Cup #1
Tipsport Open Cup #1
$12 718
| 05.08.26 - 09.08.26 |
Exort Series #31
Exort Series #31
$10 000
| 10.08.26 - 30.08.26 |
EPULZE Invitational #1
EPULZE Invitational #1
$10 000
| 07.03.22 - 12.03.22 |
MayBe (CS2) Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
ESEA Season 42: Advanced Division - Europe
ESEA Season 42: Advanced Division - Europe
6 171
| 08.08.22 - 09.10.22 |
Circuito Retake Season 12
Circuito Retake Season 12
5 646
| 17.09.26 - 20.09.26 |
CCT Europe 2026 Challengers #7
CCT Europe 2026 Challengers #7
5 121
| 26.09.26 - 04.10.26 |
Tipsport Open Cup #1
Tipsport Open Cup #1
3 350
| 05.08.26 - 09.08.26 |
EPULZE Invitational #1
EPULZE Invitational #1
2 462
| 07.03.22 - 12.03.22 |
MayBe (CS2) Takım SSS
MayBe CS2 takımı kaç turnuvada oynadı?
MayBe Counter-Strike takımının 8 turnuvaya katıldı.
MayBe CS2 takımının izleyici rekoru nedir?
MayBe Counter-Strike takımının tüm zamanlardaki izlenme rekoru 1 816 Peak Viewers (Circuito Retake Season 12).
MayBe CS2 takımının kazancı ne kadar?
MayBe Counter-Strike takımı CS2 turnuvalarından $3 750 para ödülü kazandı.
MayBe'in CS2 kadrosu nedir?
MayBe Counter-Strike takımının ana kadrosu şöyledir:
- m4d4ra
Bir e-spor takımına nasıl katılırım?
Bir e-spor takımına katılmak için, belirli bir oyundaki becerilerinizi geliştirmeye odaklanın ve deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi sergilemek için çevrimiçi turnuvalara katılın. Çevrimiçi bir varlık oluşturun, oyuncular ve etkileyicilerle ağ kurun ve takım yöneticileri veya keşifçiler tarafından fark edilme şansınızı artırmak için yerel etkinliklere katılın. Esports Charts, en iyi turnuvaların konum, ödül havuzu ve diğer istatistikler hakkında bilgi içir bir listesini sunar.
MayBe CS2 takımı için yaklaşan maçlar hangileri?
MayBe Counter-Strike takımının maç programı şöyle:
MayBe CS2 takımının katıldığı en iyi turnuvalar hangileri?
MayBe Counter-Strike takımının katıldığı en iyi 3 turnuva:
- 1. - ESEA Season 42: Advanced Division - Europe
- 2. - Circuito Retake Season 12
- 3. - Tipsport Open Cup #1
e-spor takımları nasıl para kazanır?
Espor takımları sponsorluklardan, turnuva ödüllerinden, yayın ve içerikten, ürün satışından ve oyun yayıncılarının paylaştığı gelirden kazanır. Esports Charts ödül parasını takip eder: bir takımın buradaki kazancı turnuvalarda kazandıklarının toplamıdır.
MayBe takımının küresel popülerlik sıralamasında yeri nedir?
MayBe takımı, Tüm Zamanların En Yüksek Eş Zamanlı İzleyicilerine göre Küresel sıralamada 19339. sıradadır.
Boşlukları doldurmamıza yardımcı olun!
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.
(GMT+0) Yaklaşan maçlar
Son maçlar
MayBe
Honved
MayBe
Morrow
MayBe
LEO
MayBe
SS
MayBe
ryvex MayBe Takibini Başlat
Gerçek zamanlı maç uyarıları, kadro haberleri ve önemli istatistiklerle önde olun.
MayBe
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun