NEW VISION (CS2)
Статистика команди NEW VISION CS2
Гра
Організація
Регіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
Невідомо
Спонсори
NEW VISION (CS2) нові Статистика глядачів
11
5
5 788thOnline
0%
Offline
0%
NEW VISION (CS2) Статистика матчів
Відсоток перемог
Зіграні матчі 8
- Перемоги 3
- Поразки 5
- Нічиї 0
NEW VISION (CS2) Склад команди
Хронологія складу
Молодший гравець
Старший гравець
Середній вік гравців
31 роки
NEW VISION (CS2) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English |
7 412
|
8 435
|
8 300
|
8 350
|
| 2 | Spanish |
9 171
|
4 107
|
3 176
|
9 495
|
| 3 | Others |
6 902
|
5 424
|
6 202
|
7 322
|
| 4 | Total |
9 979
|
8 614
|
8 118
|
6 192
|
NEW VISION (CS2) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch |
3 230
|
5 424
|
2 447
|
9 988
|
| 2 | Youtube |
5 096
|
2 855
|
2 306
|
2 310
|
| 3 |
7 115
|
3 490
|
9 124
|
4 391
| |
| 4 | Total |
2 174
|
9 364
|
2 273
|
9 366
|
NEW VISION (CS2) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
17th
|
-
|
08.08.26
| ||
14th
|
-
|
05.07.26
| -65% 2301 | |
5th
|
-
|
08.06.26
| +84% 3664 | |
5th
|
-
|
31.05.26
| -88% 5695 | |
4th
|
-
|
10.05.26
| +18% 1812 |
NEW VISION (CS2) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
CCT Europe 2026 Series #6
CCT Europe 2026 Series #6
$25 000
| 27.07.26 - 08.08.26 |
CCT Europe 2026 Challengers #2
CCT Europe 2026 Challengers #2
$5 000
| 02.05.26 - 10.05.26 |
CCT Europe 2026 Challengers #3
CCT Europe 2026 Challengers #3
$5 000
| 23.05.26 - 31.05.26 |
CCT Europe 2026 Challengers #4
CCT Europe 2026 Challengers #4
$5 000
| 27.06.26 - 05.07.26 |
CCT Europe 2026 Series #4 Play-In
CCT Europe 2026 Series #4 Play-In
| 03.06.26 - 08.06.26 |
NEW VISION (CS2) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
CCT Europe 2026 Series #6
CCT Europe 2026 Series #6
41 343
| 27.07.26 - 08.08.26 |
CCT Europe 2026 Challengers #4
CCT Europe 2026 Challengers #4
3 033
| 27.06.26 - 05.07.26 |
CCT Europe 2026 Series #4 Play-In
CCT Europe 2026 Series #4 Play-In
2 613
| 03.06.26 - 08.06.26 |
CCT Europe 2026 Challengers #3
CCT Europe 2026 Challengers #3
2 280
| 23.05.26 - 31.05.26 |
CCT Europe 2026 Challengers #2
CCT Europe 2026 Challengers #2
2 121
| 02.05.26 - 10.05.26 |
NEW VISION (CS2) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда NEW VISION CS2?
Команда NEW VISION по Counter-Strike брала участь у 5 турнірах.
Який глядацький рекорд NEW VISION CS2?
Рекорд по глядачах команди NEW VISION по Counter-Strike складає 3 238 пік глядачів (CCT Europe 2026 Series #6).
Скільки заробила NEW VISION CS2?
Наразі у нас немає інформації про доходи NEW VISION.
Хто входить до складу CS2 команди NEW VISION?
Основний склад NEW VISION Counter-Strike:
- fen2k (Dmitriy Gladskikh)
- hahanz0
- wonimo
- w0l33n
- x1nk1n
- WaterfaLLZ (Nikita Matveyev)
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Хто є капітаном NEW VISION CS2?
На даний момент немає інформації про капітана NEW VISION Counter-Strike.
Які найближчі матчі у NEW VISION CS2?
На даний момент у NEW VISION Counter-Strike немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда NEW VISION по CS2?
Топ 3 турніри за участю NEW VISION Counter-Strike:
- 1-й - CCT Europe 2026 Series #6
- 2-й - CCT Europe 2026 Challengers #2
- 3-й - CCT Europe 2026 Challengers #3
Який середній вік гравців команди NEW VISION?
Середній вік гравців поточної команди складає 0
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Ми розраховуємо призовий фонд шляхом підсумовування виграшів.
Яке місце займає команда NEW VISION у глобальному рейтингу популярності?
Команда NEW VISION займає 16869 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Допоможіть нам заповнити прогалини!
Допоможіть нам заповнити інформацію про подію
Заповніть пропуски,
Нам не вистачає інформації.
BloodyCase Останні матчі
NV
EX.RUS
NV
NV
NV
SPARTA
NV
GO Стежте за командою NEW VISION
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
NEW VISION
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним