Rhyno Youngsters (CS2)
Статистика команди Rhyno Youngsters CS2
Гра
Організація
Регіон
Дата заснування
Невідомо
Загальні призові
$993
Спонсори
Rhyno Youngsters (CS2) нові Статистика глядачів
12
7
4 487thOnline
57%
Offline
43%
Rhyno Youngsters (CS2) Статистика матчів
Відсоток перемог
Зіграні матчі 7
- Перемоги 1
- Поразки 6
- Нічиї 0
Rhyno Youngsters (CS2) Склад команди
Хронологія складу
Rhyno Youngsters (CS2) new Мови
| Мова |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English |
8 592
|
8 046
|
3 515
|
2 180
|
| 2 | Spanish |
2 239
|
5 440
|
2 173
|
9 857
|
| 3 | Others |
5 838
|
9 523
|
6 642
|
3 420
|
| 4 | Total |
4 362
|
3 628
|
4 110
|
4 141
|
Rhyno Youngsters (CS2) new Платформи
| Платформа |
Години переглядів
| Пік глядачів | Глядачів у середньому | Час в ефірі | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch |
8 747
|
5 660
|
6 105
|
3 878
|
| 2 | Youtube |
9 155
|
1 362
|
1 887
|
8 994
|
| 3 |
7 826
|
6 885
|
5 136
|
6 683
| |
| 4 | Total |
8 833
|
5 286
|
8 563
|
6 610
|
Rhyno Youngsters (CS2) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
27th
|
-
|
29.11.25
| +3% 2702 Шукаєте дані про перегляди для Rhyno Youngsters? Отримайте детальну статистику на Дашборд Esports Charts | |
27th
|
-
|
07.11.25
| -40% 1261 | |
24th
|
-
|
16.10.25
| -73% 1918 | |
5th
|
$407
|
12.10.25
| +35% 2232 | |
3 |
$586
|
14.09.25
| +76% 1300 | |
5th
|
-
|
03.11.24
| +85% 2753 | |
3 |
-
|
11.06.22
| +61% 9363 |
Rhyno Youngsters (CS2) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
Exort Series #17
Exort Series #17
$10 000
| 26.09.25 - 16.10.25 |
Exort Series #18
Exort Series #18
$10 000
| 18.10.25 - 07.11.25 |
Exort Series #19
Exort Series #19
$10 000
| 09.11.25 - 29.11.25 |
Master League Portugal Season 17
Master League Portugal Season 17
$6 971
| 10.10.25 - 12.10.25 |
Roman Imperium Cup II
Roman Imperium Cup II
$5 900
| 12.09.25 - 14.09.25 |
Rhyno Youngsters (CS2) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
Roman Imperium Cup II
Roman Imperium Cup II
52 690
| 12.09.25 - 14.09.25 |
Exort Series #18
Exort Series #18
25 537
| 18.10.25 - 07.11.25 |
Exort Series #19
Exort Series #19
13 768
| 09.11.25 - 29.11.25 |
Exort Series #17
Exort Series #17
5 417
| 26.09.25 - 16.10.25 |
Master League Portugal Season 17
Master League Portugal Season 17
4 649
| 10.10.25 - 12.10.25 |
Rhyno Youngsters (CS2) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда Rhyno Youngsters CS2?
Команда Rhyno Youngsters по Counter-Strike брала участь у 7 турнірах.
Який глядацький рекорд Rhyno Youngsters CS2?
Рекорд по глядачах команди Rhyno Youngsters по Counter-Strike складає 30 967 пік глядачів (Roman Imperium Cup II).
Скільки заробила Rhyno Youngsters CS2?
Команда Rhyno Youngsters Counter-Strike заробила загалом $993 призових з турнірів по CS2.
Хто входить до складу CS2 команди Rhyno Youngsters?
Основний склад Rhyno Youngsters Counter-Strike:
- hk
- DFX
- Ruy2k
- BeiranZz
- ThozoR
- ms
- drext
- TMK
- Ekyy
- androxZ
- CrappyJayPee
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Хто є капітаном Rhyno Youngsters CS2?
На даний момент немає інформації про капітана Rhyno Youngsters Counter-Strike.
Які найближчі матчі у Rhyno Youngsters CS2?
На даний момент у Rhyno Youngsters Counter-Strike немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда Rhyno Youngsters по CS2?
Топ 3 турніри за участю Rhyno Youngsters Counter-Strike:
- 1-й - Exort Series #17
- 2-й - Exort Series #18
- 3-й - Exort Series #19
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Ми розраховуємо призовий фонд шляхом підсумовування виграшів.
Яке місце займає команда Rhyno Youngsters у глобальному рейтингу популярності?
Команда Rhyno Youngsters займає 7865 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Допоможіть нам заповнити прогалини!
Допоможіть нам заповнити інформацію про подію
Заповніть пропуски,
Нам не вистачає інформації.
BloodyCase Останні матчі
RY
RY
EF.Acd
RY
FUT.T
RY
FF
RY Стежте за командою Rhyno Youngsters
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.
Rhyno Youngsters
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним